Gerçeğin Peşinde

Gerçeğin Peşinde
Türü:Haber
Yaratıcı:
Sunucu:Serap Paköz
Kadro:Serap Paköz ->
Kanal:TV8
Link:https://tv8.com.tr/gercegin-pe
Puan:
5.7 / 10 | Oy: 88 | Yorum: 193
Gerçeğin Peşinde Rating
19-09-2017221.63
18-09-2017241.64
15-09-2017171.93
13-09-2017192.01
Program Bilgisi Kadro
Oy Dağılımını Göster
En İyiler Tüm Programlar
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

5.7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Gerçeğin Peşinde Kadro

Serap Paköz

Gerçeğin Peşinde Özeti

Son zamanlarda moda olan suç olaylarını televizyonda çözme programlarına bir yenisi daha ekleniyor. TV8’in yeni programı olan Gerçeğin Peşinde çarpıcı dosyaları ekrana getirerek çözmeye çalışıyor. Serap Paköz’ün sunuculuğu yaptığı program hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyenler ile buluşuyor.

Gerçeğin Peşinde Yorumları

<< önceki 43 yorumu göster
Gerçeğin Peşinde Yorum bunlar bu yorumları ya görmüyorlar yada hıc bır sekılde dıkkate almıyorlar açıkcası kendılerı çalıp kendılerı söylüyorlar

30-08-2017 23:53!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ben başından bu yana acılı anne baba ağabeyden daha çok zaten horlanmış hırpalanmış ve zamanla hayatın yok edebileceği iki küçük kıza nefret dolu insanlar görüyorum. yine o anne baba kendi çocuklarındaki yanlışları eksklikleri ve belli ki ihmallerinin bedelini bu kızlara ödetmeye çalışan insanlar görüyorum. hatta onlara kalsa çocukları direkt kelepçeleyerek hücreye tıkmaya çalışan kişiler görüyorum acılı anne baba ağabey değil. devletin polisi savcısı bilmiyor baba anne ve ağabey biliyor doğruyu. onlardan başka herkes yalan söylüyor. adam herşeyi bırakmış olay yeri incelemiş, 37 gün sonra üzerinde donu yok şu var diyor. özellikle anne ve babanın tavrı kızların üzerine suç atmak, nasılsa kızcağızların başlarına gelmedik kalmamış. üstelik nedense hakanın ağabeyleri ve onların arkadaşları ile olan yakın arkadaşlığı ve bundan doğabilecek olan çarpık konular üzerinde durmayıp, mütemadiyen kızların üzerine gidiyor sunucu adli tıp uzmanı anne baba ersin. bugün gelen diğer ağbi ağzını açıp gerçekleri ya da görüşlerini söyleyemedi babanın şiddetli bakışlarından korktu. aslında amcasıyla yakın arkadaş olduğunu bile söyleyemedi. adli tıp uzmanıyım diyen şahıs çocuklara telefonda sizde yalancılık hastalığı var filiz sende daha fazla var diyor. inanamadım. ayrıca o kadar devletin savcısı sorgulamış polis sorgulamış onları tutuklama gereği duymamış da, oradaki anne baba sunucu ersin mi biliyor doğruyu. adli tıp uzmanı cinayet büro uzmanı olduğunu zannediyor. adli tıp uzmanı otopsi ile ilgili uzmandır, cinayet büro uzmanlığı yoktur. peki neden orada cinayet büronun uzman polisini artık getirmiyorlar. tesadüf mü bilmiyorum ama ben dün programı aradım ve 18 yaşından küçük kızları ailesi babası izin vermediği halde getirip orada çocuklara "katilsiniz" anlamında ifadeler kullanamayacaklarını hatta bu kız çocuklarını program adı altında istismar ettiklerini söyledim ve bugün çocuklar gelmemişti. nedense onlar olmadığı halde güya acılı baba acılı anne ersin kızlar üzerinde durdular, suçladılar onları. kızların o saatlerde apartmanda olmadıkları net zaten. onun dışında nerde oldukları onları ilgilendirmez, bu nedenle 36 gündür sıkıştıramazlar. program sırasında savcı çocukları ihbar ettikleri için yeniden sorguladı ve yine birşey çıkmadı. üstelik daha ayrıntılı otopsi tamamlanmamış neredeyse kızları acele acele idam edecekler. o anne ve babayı bir de ağabeyi tedavi etsinler, adeta saplantılı şekilde kızlara nefretleri var ya da bu olayı bahane edip çocuklardan öç almaya çalışıyorlar. bence çocuğun kendi ailesiyle ilgili konu, en azından ağabeyin yanlışları...

31-08-2017 21:41!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum gozlerimiz aydn ! dünyanin neresinde sunucu savci uzmani olmuş ? gülmeli .. her sorunun başnda hep soruyor sat kaç ? ben saniram ki bu program kutulunca o goca kadin kelb krizi geçire biler . her işi üzmanlar çüzmesi lazm ! savci - edliye - polis nerede ?

01-09-2017 00:08!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bu konu ıslenmeye başladığından bu yana çok tuhaf gelen bırsey var özkan sankı o çocuk onlardan degıl o anne babanın çocuğu o ersının kardesı degıl onlardan çok farklı ve o kadar da uzak görünüyor sankı o aılenın ıcıne ıstemsızce düşmüş gıbı o da ne olduğunu nerede olduğunu anlamamış gıbı etrafa korku ıle bakıyor konuşmaya bıle cesaret edemıyor

01-09-2017 00:54!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap pakozun daha oncekı programında 27 yasında bı adam ıntıhar etmıs ve mektup bırakmıs olumumden searp hanım sorumludur dıye yıne aynısını yapıyor nbu kadın neden program sunmasına ızın verılıyor 2 kucuk kızın cınayetınde 2 koyu bırbırıne dusurdu sımdede 5 aıleyı oraya her gelen katıl damgası yıyıp gıdıyor.ilk bolumde mehmet kapıya bır dokunsan kırılır dıyordu sımdı kırılmaz dıyor.gızlı tanıklar tam bır fıyasko zaten bun program kapatılmalı

01-09-2017 09:41!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum programda yer alan adli tıp uzmanının bilimsel bir veri olmaksızın bol keseden yorum yapması, üstelik bu yorumların mahallede, kahvede dahi söylenemeyecek kadar tamamen kişisel olması, rahatsızlık verici. anlaşılan uzman kişi, programdaki görevinin devamını sağlamak peşinde. muhtemelen oradan aldığı ücret maaşını defalarca katlıyor. ancak bir bilim adamına bu davranış hiç uygun düşmüyor. serap hanımın gözüne girebilmek ve programda daha önce görev alan kişilerin akıbetine uğramamak için nasıl da serap hanımın manipülasyonuna destek veriyor, farkında değil misiniz? gerçekten çok üzücü.
bu program "gerçeğin peşinde" değil, reyting peşinde. daha önce serap hanımın yaptığı benzeri bir programda bir kişi intihar etti ve bıraktığı mektubunda "ölümümden serap paksoy" sorumludur dedi. bu konu ne çabuk unutuldu. sırf programı sürdürmek cebe parayı doldurmak için olmayan katil, bu şekilde aranmamalı. hande çinkitaş cinayetinde babyı kızına istismarda bulunmak la suçladılar. 12-13 yaşındaki kız, başına böyle bir şey gelse susar mıydı, babasına bu kadar sevgi dolu yaklaşır mıydı? annesine, halasına söylemez miydi? nezih çinkitaş'ın farklı bir üslubu var ve adam tirübünlere oynama derdinde değil. bu nedenle de serap hanıma karşı dik durdu. serap hanım da adamdan nefret etti.avukat, cinayet komiseri ve bilim adamı olmayla zerre kadar ilgisi olmayan diğer doktor da serap hanımın yanında yer aldılar mecburen. para kazanmak için insan inanmadığı bir durumu nasıl savunur? yazıklar olsun! nezih çinkitaş bence program aleyhine tazminat davası açmalı. bir bakıcının ki adamın söylediği laflar öyle saçma sapan ki- kimbilir neye kızmış? parasını mı alamadı, nezih çinkitaş adama kötü mü davrandı. söylediği uyduruk sözlerle adam nasıl da iğrenç bir biçimde suçlandı. günahtır, yazıktır. hangi baba kızına karşı böyle nefret dolu bir cinayet işler? diyelim ki adam öldürdü. bir lokmacık çocuk, boğardı. kesecek doğrayacak, kafasına çekiç vuracak. niye ? niye. bu cinayeti ancak ve ancak çocuktan nefret eden biri işleyebilirdi, ondan kurtulmak isteyen. kim olabilir. her fırsatta çocuğu istemediği aşikar olan, üzerine evin yapılmasını istemeyen, ablasının bile şikayet ettiği, bıçakla sağa sola saldıran üvey anne. ama yok. üvey anne, serap paksoy'un gönlünü kazandı, ona yakın durdu. serap hanım da kadını sevdi, babaya saldırdı. serap paksoy'a program yaptırılmamalı, kesinlikle. insanın sadece yüzü güzel, diksiyonu iyi, ses tonu kadife gibi program mı yaptırılır? ne insan pskolojisi biliyor, ne vicdanı var? varsa yoksa reyting, para!

01-09-2017 13:01!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum programa avukat ibrahim bey katılmış gibi. bilgili, ifade yeteneği harika. gerçekçi bir beyefendi ve programı izleyici gözüyle de değerlendirebilme yetisine sahip. yani masanın karşısından olaylara bakıyor ve bilimsel dayanaklar doğrultusunda davranıyor. harika. diğer yandan adli tıp uzmanı, bilimsel davranmadığı gibi hikaye yazıyor, suçluyor, yargılıyor. yani oradaki görevi uzmanlık değil, reytingi yükseltecek dedikoduvari şeyler söylemek. şimdi bu durumda hemen söyleyeyim ki ibrahim bey'in programda hiç şansı yok. çünkü program için aranılan kişi; provoke eden, insanları birbirine düşüren, suçlayan ve ortada olmayan bir katil oluşturmaya çalışan biri olmalı. böyle dürüst, gerçekçi ve doğrucu biri değil.

01-09-2017 16:56!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum çok şükür bu sunucu ve adlı tıp uzmanın karşısına olayları daha çok mantık çerçevesinde değerlendırebılen ibrahim bey geldı bunlar günleridir almışlar sazı ellerıne aynı saz aynı terane deva edıyorlardı acun yazın kendı sunduğu proğram suresınce bütün yorumları dıkkate alır değerlendırır ve onemserdı bu proğramda onun kanalının bır parçası günlerdır ınsanlar dusuncelerını ve gördüklerini yazıyorlar ama bunların hıc bırı dıkkate alınmıyor ınadına korun gözüne sokar gıbı aynı seylerı yapmaya devam edıyorlar

01-09-2017 19:43!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum selam ben bu programi hergün izliyorum yurtdışından takip ediyorum. hakan ekinci olayı itibaren. benim yorumum şu şekilde bence hakanı serdar amcası öldürdü sebebide yeter yengesiyle yasak ilişkisini örendiği için. filiz ve elifide tehtit ediyor serdar bence olay budur serdarın boynundaki tırnak izinide araştırsalarmış keşke bence o hakanın tırnak izidir.

02-09-2017 01:27!! ++

Nur Yorum
arkadaş
ekle
selam ben bu programi hergün izliyorum yurtdışından takip ediyorum. hakan ekinci olayı itibaren. benim yorumum şu şekilde bence hakanı serdar amcası öldürdü sebebide yeter yengesiyle yasak ilişkisini örendiği için. filiz ve elifide tehtit ediyor serdar bence olay budur serdarın boynundaki tırnak izinide araştırsalarmış keşke bence o hakanın tırnak izidir.

Nur • 02-09-2017 01:31!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan için babanın gözleri doluyor annede ersinde tık yok. pek çok şey bunlarda gizli. 13 yaşindaki erkek cocuk yaz tatilini bilgisayar oyunlariyla geciriyor firında işe yaramak yerine.serap hanım hayalleri dr olmak olan biri böyle olmaz. delik o kadar kolay değil.bir nevi kumar gibi bağımlılık olan bilgisayar oyunlarıyla okuması bile zor.

gercek bu çok şükür ibrahim bey geldi, biraz akli selim yorum yorumlar geldi. ersinin aklıyla 37 gün yayın yaptılar. ibrahim bey devam etsin. adlı tıp uzmanının uzman gibi davranmadığını program yapımcısına göre konuştuğunu düşünüyorum. bugün çıkmış intihar cinayet diyemezmiş adli tıp uzmanı diyor. ama sen 27 gündür cinayet diyip sonra da kızlara yalancısının diyorsunuz. ay rahmetli çocuk kurtulmuş diyesim geliyor. bunlar acılı anne acılı baba hele de acılı ağabey değil kanımca. bu anne ersin kilit vijdanlarini rahatlatmak için burdalar.kadinin gözlerine bakın acının zerresi yok.

04-09-2017 17:18!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kadın sankı çocuğunun katilini aramaya değilde kocasının sulalesınden hesap sorup ıntıkam almaya gelmıs o kocası olacak ada'mı da kendıne uydurmuş.

04-09-2017 23:38!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ben ömrümde böyle anne görmedim... gözlerinde acının izi bile yok ve diğer çocuklarına bir şey sorulduğunda çocuklardan önce o kadar kesin cevaplar veriyor ki şaşıyorum. sanki 7-24 çocuklarının yanında imiş de her yaptıklarını her konuşmalarını biliyormuş gibi. ortada bir karmaşa olduğu gerçek ancak bunun sebebi amcalar, yengeler ve kuzenlerden çok anne ve abiler gibi görünüyor. ayrıca o kızlar poliste saatlerce sorguda kaldılar, polis herhangi bir şey anlamadı da hakan'ın ailesi mi anladı her şeyi. bu nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil. serap hanım lütfen biraz da anne baba ve abiler üzerinde yoğunlaşın zira bence onlarında sakladığı bir şeyler var.

05-09-2017 02:02!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kızlar bırsey yapmış olsa ve t-shırt onlarda olsa gerı getırmelerı kadar saçma bırsey olamaz ha onu yapmışlar ha ıtıraf etmısler ne farkı var ellerınde öyle bırsey olsa bır an önce ondan kurtulurlardı.

05-09-2017 09:50!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kızlar suçlu olsa tişörtü yok ederlerdi çöpe atarlardı niye intahardan kimse şüphelenmiyor

05-09-2017 16:34!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan in kendi abi si oldurdunu neden konuşmuyor sunuz

05-09-2017 16:35!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan cinsel istismara uğramış olabilir,ferdi'den şüpheleniyorum

06-09-2017 11:57!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum gercekten ben cok skildim aftalardir ergün ayni kisileri görmekten akanin ölümüyle ilgili
bence hakanin abisi suclu görünüyor
bence hakanin abisi suclu görünüyor
arkadaslar bilen varmi balikesirde ki kuzenlerden sonuc ciktimi aciklandimi

06-09-2017 16:12!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum vallahi serap paköz hiç beceremiyor sunmayı.
ondan ona atlıyor.
bazılarının ilk söyledikleriyle sonra söyledikleri birbirini tutmuyor ama sunucu hanım fark etmiyor orda oturanlar uyarıyor o zaman anlıyor.
çok pot kırıyorlar anlayan olmuyor pek.
seyfettin önce ersini onayladı bordo dedi tişörtün rengini.sonra ekranda (hatta kendi kızının tişörtüymüş)gösterdiklerinde buydu diyor renk körü gibi.ne yapmak istedi
sonra ersin ne hatırlicak çok kötüydü durumu diyor sıyırmaya çalışıyor.
sonra yeter hanım aşağıya kocasının peşinden iniyor.seyfettin görmüyor hakan'ı kendisi kapıyı kırdığını görüyor .
hangi ara hakan oraya geldi???
göktenmi indi o an birden???
kocasının peşine indiyse yeter hanım, seyfettin de görmesi gerekiyordu.
mademki çocuğun kapıyı kırmaya çalışdığını görüyorsun durup bakacağına,çocuğa desene dur amcanlar aşağıda inip söyliyelimde biri gelip açsın söylesene.
aşağıda olduklarını hepsi teyit ettiler ya.
ersinde de birşeyler var gibi.
kızlar için madde kullanıyorlar açıklaması yaptı ama bence kendide kullanıyor gibi.
anneden hiç bahsetmek istemiyorum.
tam bir don ağaç gibi.bir insan bukadarmı sevimsiz soğuk olur.
nasıl bir anne çözemedim.
ancak çocuklarını savunuyor herşeylerini biliyormuş gibi davranıyor.
mükemmel bir aile tablosu çizmeye çalışıyor kadın ama nasıl biri oldukları yavaş yavaş çıkacak ortaya.
ersin zaten ağzından kaçırdı biz babamla anlaşamıyoruz diye.
sonra yine laf çevrildi.
madem aile fırını, neden herkes orda 10 yaşındaki kızları bile hakan neden dahil olmuyor.
orası bile muamma.
başı boş bırakmışlar çocukları.
oturtmuşlar bilgisayarın başına ne halin varsa gör demişler.
ilgisiz alakasız anne baba kendileri ama apartman suçlu.
taksaydınız peşinize çocuğunuzu kimseden şüphelenme durumu olmazdı.
hepsi şüpheli bence mehmet,özkan ve erdal hariç.
müge anlı'da çıksaydılar itiraf gelmişti bile birinden.
bu kadar uzatıyorlar ama bir ilerleme yok

06-09-2017 16:14!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bence o balkondan atlayan ersin ve ayağının sekmesi boşuna değil

07-09-2017 05:21!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bu sözüm ona "acılı aile" nin sözlerine göre sürekli olarak seyfettin'in ailesine zulmediliyor. bu programda "adli tıp uzmanı" bu olayla birlikte "olay yeri inceleme uzmanı" oldu. ancak o kadar yanlış ve ilginç yorumları, kız çocuklarına yeter hanıma durmadan yalancı gibi demeleri var, sadece mehmet ve gülizarın itham ve iftiralarını doğrular şekilde konuşuyor, söylenileni söylendiği gibi anlamıyor, hatta arar ara çapraz sorgu polisi konuşmaları yapıyor ve ben artık uzman olduğuna da inanmıyorum. bir ara seyfettin bey bile o sürekli suçladıkları aslen hor gördükleri adam adli tıp uzmanının açıklamalarına alaylı gülümseme ile bakıyor. zaten avukat ibrahim bey'e hiç cevap veremiyor, serap hanımdan destek alıyor. bu olayda kızlarda olmasa nasıl program yapacaklardı. seyfettin bey ne demişti "devletin savcısı polisi var" "onlar dururken size mi hesap vereceğim" orada bir kadının sorularına cevap vermem. bu olayla ilgili en akıllı ve mantıklı ibrahim bey ve seyfettin, erdal ve meral konuşuyor. bu gülizarın kendisinden ve lafçı ara karıştırıcı kız kardeşlerinden ve mehmetten nefret ettim. asında çocuk ölüp kurtulmuş bu anne baba ve ersinden. helede ersin efendi çocuğu olay yerinde tek gören kişiymişmişmiş. adam o kadar zeki ki, yatış pozisyonunu bile tarifi ile suç atacak ama çok komik bir pozisyon açıklıyor. bunlar da 40 gündür bu sanal imkansız pozisyonu konuşuyorlar ki bu daha da komik ve vahim. kapıları da elle itilince açılıyordu mutlaka. ama sonradan sağlamlaştırmışlar, başkalarını yalanlıyorlar. mehmet efendi kendisini destekler nitelikte konuşmadığı için neredeyse avukat ibrahim beyi dövecekti..bence amcalar yengeler bu anne babaya hiç cevap dahi vermesinler. total olarak 10 suçlama cümlesi var ikisinin. kızlar anneleri meral seyfettin beye siz katilsiniz ve yalancısınız demekten ileri gidemiyorlar. kendi ailesinin dolaylı ya da direkt suçu için başkalarını özellikle de küçük kızları infaz etmeye çalışıyorlar. serap hanım adli tıp uzmanı mehmet bey gülizar ersin hepsi çocukların yapmadıkları şeyi yaptım diye itiraf etmelerini bekliyorlar. kesinlikle çocuğun ölümü ailesiyle ilgili sonsuz ihmalll.

07-09-2017 11:39!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan meselesinde abisinden kimse şüphelenmiyor kaç gündür bir izleyici olarak hakanın abisi ersinin ayagının sendelemesi balkondan atlayıp incinme ihtimalini artırıyor neden ayagı sendeliyormuş onu izleyemedim ama eger ogunden sonra olduysa abisinin üzerinde biraz durulmalı kimse abiden şüphelenmedi entereesan neler duyuyoruz olabilir

07-09-2017 16:01!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersinin çelişkili ifadeleri ve ersinin herşeyi görmüş gibi anlatmaları bence onun üzerine biraz durun

07-09-2017 16:20!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mmm
serap ablayı çok seviyorum

07-09-2017 17:48!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum yazıkya reytık ıcın 70yasında kadının ustune bukadar gıdılmez yazıklarolsun

07-09-2017 18:24!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bende takipçiyim çok fazla üzülüyorum o kızlar ne öyle ne kadar terbiyesizler filizin bulduğu tişörte kesin başka lekeler koydu çok akıllılar hakan yavrum bence evdeysen bu kızlar geldi internetlerinde paralarında yok zaten hakan içeri aldı beraber takılalım dediler cips kola istediler hakanda ben alıp geliyim defi bakkala giderken anahtarınızda almadı evde kızlar var diye kapıyı çalarken yeter yalan sölemiyosa gördü kapıyı kırıyo sandı neyse kızlar geç açtı kapıyı ne yapıyorlarsa hakan gördü kızdı onlara bu arada bakkaldaykende internetten o diziyi açtılar yarısında geldi hakan kızlsr haksnı darp ettiler yatak odasında sonra odaya taşıdılar düzğünce koydular böyle düşünüyorum bişey daha erkek öldürse o derece düzgün asla koymaz hakanı yapı ğereği bunu kesin ve kesin bir kadın işi allah rahmet eylesin hakana anne babasına ve kardeşlerine allah sabit versin ben toplumda bu kızları istemiyorum yarın benim çocuklarımın torunlarımın karşına çikmıca ne malum korktum açıkcası allah herkesi o ikisinden korusun

07-09-2017 19:01!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ikı gün önce adlı tıp uzmanı sanırım ıngıltere de iki bır gazete makalesınden olayın başka bır boyutundan bahsedecektı nedense bu konu zaman doldu dıyerek apar topar kapatıldı ve bır daha açılmadı

07-09-2017 19:40!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kizlar amcalar o programa gitmeyin lutfen serap hanimla gulizar mehmet
kendileri calip kendileri oynasin
boyle sacma bir program olamaz 5 kardesi birbirlerine kirdiracak lar aklinizi basiniza alin geregi yok boyle programin izleyenleri strese sokuyor bu ulkenin yasasi polisi hakimi var halk istemiyor anladiniz mi anlatabildim mi

07-09-2017 20:57!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum sayın serap hanım!programınızı çok dikkatle izleyen bir kişi olarak sabır ve çabanızı taktirle karsılıyorum.kolaylıklar diliyorum.bugünki yayında programa baglanan gizli tanık `hakan'larin evinin onunde öglenden sonrayi kastederek kalabalık oluştuğunu ve hakanın akşam saatlerinde ölmediğini ifade etti.farkındasınızdır umarım.yani apt. sakinleri3.5 sularinda durumdan haberliydiler gibi geliyor bana.inşallah kısa zamanda çözümlenir.saglıcakla kalınız.

08-09-2017 00:08!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kardeşler genede gerçekten çok ıyıler o kadar laf işitiyorlar katil yerıne koyuluyorlar yinede o proğrama gelip kendilerini anlatmaya çalışıyorlar gulizar amacına ulastı bütün kardeşleri kışkırtarak birbirine düşürdü ama ağbi ağbi değilmiş aklını kaybetmiş

08-09-2017 00:43!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum adli tip uzmaniymis taner guven bastan beri ailece bir suru senorya yazdi katil olduklari a dair birde uzman olucak bastan beri tarafli gitti ama avukat ibrahim bey helal olsun o geldide tarafsiz bir sekilde uzmani ik ne demek mis hem o uzmanmis taner e hemde o serap sunucusuna hak ve adaletli yaklasimi gosterdi tarafsiz olmak ne demekmis ogrensinler helal sana avukat ibrahim bey 🌹🌹🌺🌺

08-09-2017 02:46!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanim bu yorumu mutlaka okuyun bu günkü sözcü gazetesinde rusya da 15 yasinda bir koz kendini apt, atarak intihar ermiş nedeni internetten mavi balina oyunu oynuyormuş bunla ilgili haber ve aciklamar var bu haber hakan ölümüne isim tutar sanirim okumanizi cook iyi olacak

08-09-2017 02:47!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum adli tıp 2.raporu gelmeden ne söylense boş.raporu görelim bakalım taciz mı kaza mi?ayrıca saffetin oğlundan şupheleniyorum.piyasada yoklar.pek mıymıy konuşuyorlar.bence saffetlerde iş buyuk.

08-09-2017 07:55!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanimin sunuculugunu begenmiyorum ayrica bir konu uzerinde cok yogunlasiliyor obur konuklar gelip bos bos oturup gidiyorlar

08-09-2017 15:35!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum seral abla seni çok seviyorum aukat abi konuşunca susturmayin biz onu çok güzel dinliyoruz

08-09-2017 16:45!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum tuğçe ve nusra kardeşim in katillerin in bulunmasına sevindim darısı diğer cinayetlerin ve kayıpların başına
serap abla başarıların devamını dilerim iyi bir sunucusun👍

08-09-2017 17:16!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum sevgili serap hanım sizi ve ekibinizi kutluyorum.ulkemizin yetistirdigi mustesna bir habercisiniz. var olunuz.

08-09-2017 21:43!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ben de başladığı günden beri izliyorum bu programı. bağlıyor kendine ama yanlış giden çok şey var tabiki. hele bugünkü program tam bir show havasindaydi.ağlamak için anlaşmış gibiydiler.bir sevinç muhakkak olur ama elinde mendil program yapıp hiç makyajin almaması da çok enteresan. katiller burunlarinin ucuna kadar gelmisler zaten yıllar önce , ilgilenilmedigi için olay yıllarca suruncemede kalmış. yazık o insanlara.yıllarca birbirlerini yemişler boş yere. bence avukatın hatası. bugün sanki düğümü o çözmüş gibi durmadan övünuyor. çok da güzel reklam yaptırıyor. onun yorumları işlevsel gelmiyor bana . hem o ailelerin avukatiydi o, işi bitti artık diye düşünüyorum. daha fazla kaldikca reklam tespitim saha da güçleniyor. orada tek hayran olduğum ve üslubunu beğendiğim kişi adlı tip uzmanı. adam gerçekten işi biliyor ve olaylara somut , bilimsel yaklaşıyor. sonunda da hep onun dediğine geliniyor zaten. avukat onun her söylediğine niye gıcık onu da anlamadım. sanırım gerçekten bilgili ve gerçeğe yakın yorumlar yaptığı için kiskaniyor...

08-09-2017 22:01!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum esra eroldan daha basarili.11 senedir bulunmayan katilleri buldu.esra erol ne yapti.su anda onun daha cok reytingi var.ama serap hanim hak ediyor o reytingi.

08-09-2017 22:14!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mehmet beye ve gülizar hanıma baş sağlığı diliyorum.özellikle mehmet beyin gözündeki acıyı çok iyi görüyorum ve sabır diye dua ediyorum.birgün bakıyorum kızlarla ilgili bir sürü ihbar var olay günü 15.30 da biz neyaptik diye aglastiklarini görenler,diyorum acaba kızlarımi konu kapanıyor. birgün bakıyorum ersin bi oyun paylaşıyor ve hergune bir görev var ve 50.günkü görev ölümle bitiyor ersin bu oyunla ilgili paylaşım yaptığı günden sonra 50.gün hakanın öldüğü gün, diyorum acaba ersin mi konu kapanıyor. kalp atisinin bütün bölümleri saffetlerin bilgisayarında var birtek 4.bölüm yok oda hakanın öldüğü gün hakanın bilgisayarında izlenmis,diyorum acaba serkan mi konu kapanıyor. çocuğun olay günü üzerinde olan giysisi lekeli ve sperm lekesine benzetiliyor olay günü çocuğu oyun oynamaya çağıran (gelmedigini-gitmediğini soyleyen)biri var ve daha önce bir erkek çocuğuna taciz ettiğini ifade eden ihbar var,diyorum acaba ersin in arkadaşımı konu kapanıyor. tabiki deliliniz olmadan birini itham edemezsiniz ama tam bir açık bulduğunuz anda biraz daha üstüne gitseniz belki bi itiraf gelirdi

09-09-2017 03:58!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum orhan beyle uygar beye ne oldu? orhan beyde bu tuğçe ve büşra olayıyla ilgilenmişti dıye hatırlıyorum

09-09-2017 11:21!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan cinayetinde ben apartmandaki bütün delikanlilardan süheleniyorum.bu işi yapanın da 2 kişi olduğunu düşünüyorum. ve kesinlikle kesinlikle kendi evlerinde değil diğer katlarda birine gittiğini , olayın orada gerçekleştiğini ve çocuğun cebinden anahtari alıp kendi evlerine taşıdıklarını düşünüyorum.tanı bu durumda cinayet anındaki yıkınti döküntü ne varsa geride kalan düzenleme yapabildiler.en son markete gidip 3 kişilik yiyecek alıyor. onları kiminle yediyse onlar yapmıştır çünkü evde market poşeti çöpleri de yok.programa katılmayan bütün erkek kuzenlerın üzerinde düşünülmesi lazım bence. ilk bakışta kızlar gibi düşünülse de bence onlar bunu yapabilecek güce sahip değiller. apartmandaki bütün delikanliları tanımıyoruz onlar da normal olmayabilir...

09-09-2017 14:04!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanım darısı çinkitaş olayının aydınlanmasina...hakan hakkinda da 2. inceleme gelmedikce ne söylense boş .. kırklarelindeki faili meçhul davanin sonucu gelmedimi.?kolaylıklar ...

10-09-2017 02:16!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum guluzar nedense cocuklarinin butun yaptiklarindan haberdar onu yapmaz bunu yapmaz pc de ne oynadigini biliyo o cocuk tum gun evde yanliz coklu sayfa acip onlarin geldiginde kapatamazmi gorunmesinstemedigi yerleri yok efendim cennet mahallesini izliyomus o yastaki cocugun o diziyle ne isi olur cok emin cocuklarindan herseyini anlatirmis bizde cocuk buyuttuk herseylerini paylasmiyolar islerine geleni anlatiyolar bence ersinin ustunde dursunlar

10-09-2017 02:24!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum gülizar hanımın ailede hiç kimseyle arası iyi değil zaten. hiç kimseyle görüşüyoruz. oğlunun ölümünün sebebini onlara yükleyerek hepsinden yıllardır biriktirdiği hıncını intikamını almaya çalışıyor. kesinlikle onlardan çıkması lazım katilin yoksa çok büyük hayal kırıklığına ugrayacak. mehmet bey inanılmaz etrafindakilerden etkilenen bir yapıya sahip. şu bana dedi yaptım o beni uyardı deyip duruyor. gülizar hanimla baldizlar da evde dolduruyor belli, kim ne derse o tarafta. odada bilgisayar açık ve 2 sandalye var.belli 2 kişilermis. acaba ferdi ye ben gelemicem sen gel mi demişti o gün. adli tıp raporunun ce bilgisayar verilerinin bir an önce çıkması kesin sonuca vardirir diye düşünüyorum.
bu program çözüm odaklı bir program değil. bir konu bulup "biz bu konuyu aynı şeyleri döndürür dolaştırır 3 ay sürdürürüz " diyorlar. hande cinayetinde de sanki katil bulundu bulunacak izlenimi verilip bırakıldı. şimdi de hakan cinayeti. hiç bir somut veri toplanmıyor anında. sonra da silinmiş diyorlar. ya o insanlar oraya geleli 1,5 ay oluyor. sadece aynı kişilere aynı soruları ger gün yöneltip konuşarak katil bulmaya çalışıyorlar. olayı bi an önce sonuca bağlamayı kendileri de istemiyor, çünkü reyting peşindeler, gerçeğin değil. o adli tıp uzmanı da olmasa izlemicem programı. sadece onun dedikleri konuşma tarzı ve üslubu yüzünden izliyorum. tuğçe ve büşrayı da o çözdü. çok da zor değilmiş zaten. sağolsun avukat dna raporu şüpheli sonuçta olmasına karşın bir bilir kişiye danışıp da bi daha inceletmemiş. yazık kalkıp bir de o insanlara reklam yaptırıyor. program yapımcılarına tavsiyem olayları aylarca bilerek uzatmak yerine bi an önce domut verileri bulup araştırıp sonuca ulaştırın,sizin işiniz de bu zaten, yazık o insanlar sizden medet umarak geliyor, kendi özel hayatlarını kamuoyuna ifşa ettirmek için değil!
bu program çözüm odaklı bir program değil. bir konu bulup "biz bu konuyu aynı şeyleri döndürür dolaştırır 3 ay sürdürürüz " diyorlar. hande cinayetinde de sanki katil bulundu bulunacak izlenimi verilip bırakıldı. şimdi de hakan cinayeti. hiç bir somut veri toplanmıyor anında. sonra da silinmiş diyorlar. ya o insanlar oraya geleli 1,5 ay oluyor. sadece aynı kişilere aynı soruları ger gün yöneltip konuşarak katil bulmaya çalışıyorlar. olayı bi an önce sonuca bağlamayı kendileri de istemiyor, çünkü reyting peşindeler, gerçeğin değil. o adli tıp uzmanı da olmasa izlemicem programı. sadece onun dedikleri konuşma tarzı ve üslubu yüzünden izliyorum. tuğçe ve büşrayı da o çözdü. çok da zor değilmiş zaten. sağolsun avukat dna raporu şüpheli sonuçta olmasına karşın bir bilir kişiye danışıp da bi daha inceletmemiş. yazık kalkıp bir de o insanlara reklam yaptırıyor. program yapımcılarına tavsiyem olayları aylarca bilerek uzatmak yerine bi an önce domut verileri bulup araştırıp sonuca ulaştırın,sizin işiniz de bu zaten, yazık o insanlar sizden medet umarak geliyor, kendi özel hayatlarını kamuoyuna ifşa ettirmek için değil!

11-09-2017 00:23!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanimi tebrik ediyorum.lutfiye kirdar hanimi da tebrik ediyorum.o da hastanede satilan cocuklarin ailesini ariyordu.simdi bir kisinin annesini buldu.dna sonucu pozitif cikti.sizlere helal olsun.boyle basarili isler yapanlari destekliyorum.

11-09-2017 12:26!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan belli ki anne ve babanın yanlış tutumu ve sonsuz ihmallerinin sonucu hayatını bir şekilde kaybetmiş bir çocuk. anne baba daha cenaze soğumadan ve adli tıp raporu hazırlamadan soluğu medyada almış, son derece yanlış ve kötü davranışlar sözlerden sorumlu iki kişi. öyle ki bu durumun boyutlarına artık hunharca diyebiliriz. anne ve baba zanlının peşinde değil, akrabalarını yok etme peşinde. bu anne ve babanın acılı olmadığı da açık... sonunda ailesinin kendisine açmış oldukları hakaret davaları ile cebelleşekler belli.

11-09-2017 13:04!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum merhabalar
merhabalar
ben olayın şöyle olduğunu düşünüyorum.
ferdi hakanı film izlemek için çağırdı.hakan ben gelmiyim sen gel dedi.
hakan bakkala gidip cips kola aldı.
ben kuzenini deçağırdığını düşünüyorum.bişeyler oldu hakan öldü.
ortalığı temizleyip poşetleri çöpe attılar.
yeter hanımın eşinin cezaevindeyken maddi yardım ettiğini söylediği kayınbiraderi var.onun oğlunu yada kendi oğlunu korumak için hakanı kapıyı kırarken gördüm diyor.
ersin arkadaşından hiçbirşekilde şüpelenmediğini söylüyor.oda çüçük çocukları çağırıp oturuyorlarmış.onunda sakladığı birşeyler olduğunu
düşünüyorum.çünkü önce kardeş gelir .ona bu kadar güvenmesi hatta sinirlenip telefonu kapatması aralarında bazı sırlar loduğunu bişşeylerin ortaya çıkmasından çekindiğini düşündürüyor.
kızlar olayı öğrendiler .dışarı çıktılar şaşkınlıktan mahallede dolaştılar.
belki evde olmadıklarını etrafa göstermek istediler.
bende çocukken boynumu bişeyle skardım.
gözüm kararır kulaklarım uğuldar hemen bırakırdım. intihar olmadığı çok açık.
çünkü intihar olsa ipte düğüm olması lazım.düğüm yok.boynunu sıkınca can havliyle açar.düğüm yapmış olsa açamaz açana kadar panikler ölür . .ortalığı kırıp döker.
kaldıki o şekilde değil elleri boynunda yığılmış şekilde bulunur.
ersinin durmadan yutkunması titremesi soruları acık ve net cevaplamaması bence soru işareti.

12-09-2017 12:17!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bence tamamen kendi düşüncem ersinin arkadaşı hakanı evine çağıran çocukla o amca kızları arasında durumlar vardı allah rahmet eylesin hakanım bunları görmüş nenesi de bu kızları koruyo tabii iddia veya kesinlik değil kendi tahminim

12-09-2017 16:49!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ben programı izliyorum olay günü ayağında bi sakatlık olan abi ersin ve kızlar vardı

12-09-2017 17:12!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bu olay kesinlikle ersin yapti

12-09-2017 17:30!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersinin celişkili konuşması babasının oglunu koruması ersine sorular sorunca yutkunmaları kekelemeleri ellerini oguşturması benim dikatimi çekti oglunun yapmadıgı ne malüm benim varsayımlarım çok kuvvetli ersinin üzerine yogunlaşsanız çok iyi olur iyi yayınlar

12-09-2017 17:46!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kolay gelsin ersin konusurken cok tutuk davraniyor sorulara cevap verirken hep yarim konusuyo duzgun cvp.veremiyor acaba ilacmi kullaniyor

12-09-2017 18:03!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum yayıncı sorumluluğu ve biraz olsun etik kurallarıniz ve bunlara riayet gibi bir endiseniz yok mu?rastgele kanallar arasında gezinirken sunucu bayanın muhabiri balkondan atlama deneyi için sıritarak ısrarını (cinayet konulu bir programda) içim acıyarak izledim .yazık...

12-09-2017 18:03!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakanın kardeşi ersin arkadaşlarını hiç eleştirmiyor kendisininde yaptığı bişeyleri onlarda açığa verir diye mi acaba

12-09-2017 18:10!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mrb serab hanim bende yayinizi her gün izliyorum fakat bence hakanin abisi ersin konu arkadaslari olunca sinirleniyor ve bakislari bile degisiyor neden acaba yaptigi bir sey varda ortaya cikacak diyemi korkuyor her nedense ailede hic kimse dogru konusmuyor ekinci ailesinin sanki ailenin ici dolmus ve artik kozlarini kanalda paylasiyorlar hakanin ölümünü unutuyorlar bir brilerini kötülemekten ama bence ersinin üzerine düsülmeli ve sorgulanmali

12-09-2017 21:10!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanımı ilgi ve beğeni ile izliyorum.tuğçe ve büşra olayını aydınlatılması için tebrik ediyorum
av.ibrahim bey,kendi aydınlatmış gibi reklamını yapıp oturuyor.yıllardır ihmalkarlığının yüzünden aydınlanamamış bir cinayet bence.ayrıca adlı tıp uzmanı ile çatışıp duruyor.sen kendi işini iyi yapsaydın yıllar önce cinayet çözülürdü.adli tıp uzmanı son derece bilimsel,yerinde,tecrübe vari yorumlarda bulunuyor.hem de son derece saygılı beyefendi birisi.galiba ibrahim bey kıskanıyor.
hakan olayı umarım bir an önce aydınlanır.hakanın ailesine allah sabırlar versin.hakanın babası ailesini suçlamakta çok haklı.memed bey ve gülizar hanıma destek olacaklarına köstek oluyorlar.bir şey gizliyorlar kesin.iki kız kardeşi izlerken insan fenalık geçiriyor.insan bu kadar tutarsız olamaz.adli tıp uzmanı kesinlikle doğru söylüyor o kızlar hasta.bu kadar yalanı insan bir anda nasıl söyler.serap hanim sizi seviyor ve her gün izliyorum.çok başarili bir program yapiyorsunuz.türkçeniz çok akici görünüşünüz çok hoş ekrani dolduruyorsunuz.saygi ve sevgiler.

12-09-2017 21:42!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum evet mehmet ve gülizar 50 gündür ailesine sürekli katiller yalancılar diyor. onlar ne derse desin her konuştuklarına saygısızca laflar söylüyor. adamlar küçük kızlar yine sabırlı ve terbiyeli bence. başkası olsaydı şimdiye kadar başka şeyler olurdu. aileyi birbirine kırdımanın peşinde bu program...

12-09-2017 22:02!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum olay günü elifin ve ersinin ayağı sakat olması bana çok enteresan ve garip geliyor katil kendi evlerinde yani ersin

12-09-2017 22:33!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum programı büyük bir heyacanla takip ediyorum ama bugün serap hanımın
muhabir arkadaşın ısrarla balkondan atlamasını istemesine bir anlam veremedim televizyon başında gerçekten çok endişelendim neyseki son anda kazasız belasız bağlantı tamamlandı, muhabir adına sevindim...

12-09-2017 23:08!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum 21.41
bende sizin tam tersini düşünüyorum ve sürekli yazıyorum. direkt siliniyor her nedense ve sizinki gibi yazılar yayınlanıyor. üstelik iki küçük kıza yazdıklarınız için utanmalısınız. adli tıp uzmanı aslen sizin yazdıklarınızı yapıyor. ben bu camiaların egolarının ne denli yüksek olduğunu, kendilerinden daha zeki insanlarla karşılaştıklarında nasıl tahammül edemediklerini çok iyi bilirim. adli tıp uzmanının avukata yaptıkları bana hiç yabancı değil. yine bu olayın bu kadar uzaması 11 yıl önce adli tıp raporunun hatası. ki zaten adlı tıp profesörü avukatı ne kadar övdü. o hoca belli ki gerçek bilim uzmanı...

13-09-2017 07:29!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hn ın muhabıre yaptığı gerçekten tuhaftı ayrıca mehmet'in daha hıc bırsey bellı olmadan annesını ve kardeslerını bır kalemde sılmesı ondan da tuhaftı

13-09-2017 11:54!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersine yoğunlaşın lütfen

13-09-2017 15:46!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ayak sakatlığı sordunuz kızlardan hangisi bilmiyorum ama birinin ayağı sakattı

13-09-2017 18:15!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum elifin ayağında ara ara ağrı oluyormuş. zaten kamera görüntüsünde çok hafif aksadığı halde, serap hanım adli tıp uzmanı onların bilir kişisi bak yalan söylüyorlar ayağı aksamıyor diye kızların üzerine gittiler. kızlarla ilgili zaten bu programda istismar edildiklerini düşündüğümden ilgili yerlere şikayet ettim. sonucunda kızlardan filiz iki kez babasıyla geldi, bir kere yalnız geldi, sonrasında dikkat edin getiremiyorlar. ve ne hikmetse sadece iki gündür ersin ve arkadaşları ile ilgili konuşmaya başladılar... ayrıca mehmet efendi ersinin rontgen gözü olduğuna inanıyor, ayağında çatlak olduğunu söylemişti ersin. ailesinin hiçbir ifadesine inanamıyor. komik ötesi...

13-09-2017 19:45!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum taraf tutan bir program

13-09-2017 20:00!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap pakoz harikasin

13-09-2017 22:31!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin'in arkadaşını(ismini şu an hatırlayamadım) studyoda ilk defa izledim ve o kadar şuçlamalar karşısında sukunetini muhafaza etmesine çok şaşırdım.ya
gerçekten masum yada ismini koyamadığım bir durum sözkonusu..

13-09-2017 22:36!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum merhabalar öncelikle serap hanım ve adli tıp uzmanının tebrik ediyoruz her bilgiyi çabalarıyla inceliyor lar gönüllerini kalıyorlar.

14-09-2017 01:19!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ekinci ailesine yazik oldu dusman oldlr herkz birbrne

14-09-2017 01:29!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan ekinci olayı bana yıllar önce muge anlidaki işlenen ablanin erkek kardeşini öldürmesini aklıma getirdi.abla bir ay boyunca programda annesiyle ağlayarak kardeşinin bulunmasını istiyordu.bir ay kardeşini bıçaklayarak öldürmüş korkudan çeyiz sandığına saklamış korkmamalı için hergün sandığa naftalin atmış. bir ay kimse farketmemis.bir ay sonra eve tekrar gelen muhabirler evde fare olüşu kokusu var deyip odaya bakıp sandığı açmışlar çocugün iskeletiyle karsilasmislardi.muge anli avukat rahmi bey pskiyatrist günlerce şoke olmuşlardı. abla 15 yaşlarında çok sakin kendisini hiç ele vermemişti. aynı odada bir ay kardeşinin cesediyle uyuyacak kadar.yani taş uzaktan değil genelde yakın çevrede. dikkatinize sunarim
merhaba serap hanım ekibine basarilarindan dolayı tebrikler.serap hanım trt eski spikerleri jülide gülizar kadar akıcı güzel türkçesiyle bilgisi hanimefendiligiyle öndedir. reyting yarışında değildir. yıllarca tvde yoktu özel yaşamından bahcesi yede uğraşmaktan ziyadesiyle mutlu yapısı vardır. adli tıp uzmanı da son derece bilgili olayı titizlikle takip etmektedir.hakan ekincinin abisi bana bir yabancı filmi aklıma getirdi.richard gere avukat rolünde.suçlanan müvekkili genç bir çocuk. çocuk rakibi öldürmediğim bütün mahkeme jüri üyelerine inandırdı
mahkeme çıkışında hafif siritmasiyla avukatı anladı onun katil olduğunu konuşmaları birleştiğinde. ama çocuk kurtulmuştur
yani bazı kişiler suçlu oldukları halde o suçu yapmamış gibi sogukkanliligini korur.2.mesele hakanin ailesine allah sabırlar versin.eleştirenlere sorarım size evladınız kaybetmenin bu şekilde şaşkın deli gibi herkesten şüphelenen davranış bozuklukları yasamaz miydiniz.

14-09-2017 01:52!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan ekinci ölümünde evde filiz elif ferdi buluşup diziyi seyredin sahneyi hakan'ın üzerinde denemiş olabilirlermi

14-09-2017 02:00!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum helal sana avukat ibrahim bey o complexli adli tip uzmani taner bey ve serap akar onu konusmasina firsat vermiyorlar her defasinda lafini kesiyorlar ama avukat onlar dan cok daha iyi tarafsiz gidiyor ama adli tip uzmani ve serap hanim tarafli cok tarafli avukat bey yinede efendiligini bozmuyor gercekten helal olsun ona
adli tip uzmani taner bey ve serap hanim resmen mehmet bey in tarafinda hakaret ediyor tarafsiz hic degiller

14-09-2017 02:18!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum öncelikle gülizar iki gündür neden yok?? enteresan. ikincisi mehmet bey sanki savcı çapraz sorgu polisi ve cinayet uzmanı olay yeri uzman polisi hatta hakim gibi birçok hukuk ve adaletle ilgili bir meslek hayal etmiş ve bu hayalini burada gerçekleştiriyor gibi. adam çocuğunun ölüsünü incelemiş fotoğraflarını çekmiş olay yerini herkesten önce incelemiş ve kararını vermiş birkaç kısıtlı aynı tekrarlı cümlesiyle 3 saatlik bir programı sürdürüyor. onun lafına laf söylenmez onun gibi konuşmazsan aforoz edilirsin gerekirse işkence yapma yetkisine sahip öfkeli nefret dolu hatta acımasız birisi kanımca. iyi ki bu mesleklerden birine sahip olmamış. aslında evladını kaybetmiş bir babanın (büşranın babası gibi)mağrurluğu yok onda. gülizar hanımda da acılı zavallı bir anne üzüntüsünü hissetmedim ne yazık ki. yine büşranın annesi gibi. ikisinin de hedefi ailelerini yoketmek adeta. serap hanımı ve adli tıp uzmanını da yanlarına almışlar. koskoca yılların saygın avukatını bile neredeyse parçalayacaklar diye düşünüyorum...

14-09-2017 07:36!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin dedik dedik inanmadınız. o ise yaramaz bandajı özkan niye çöpe atmamış. bütün aile fırına gidiyor küçük kız dahil. hakan yok. hakan sanki eve hapsedilmiş . bütün kanallar katıl arıyor polisimize ne oldu. bilen var mı

14-09-2017 09:10!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum programı ilgiyle takip ediyorum. o mahallede hiç mi kamera yok ? eve kimin girip girmediğini şu ana kadar tespit edilmiş olması lazımdı. kayıtlar silinmiş deniyor. olay yeri inceleme bildiğim kadarıyla bu konuyu zaten araştırmış olması lazım. muhakkak ellerinde vardır. otopsi istendi mi?
ve ya yapıldı mı ? adli tıp kurumu da bir rapor verecektir herhalde. emniyet teşkilatı bu konuyu kesin çözer, programa çıkan kişilerin eğitim seviyeleri belli, aynı şeyleri konuşup duruyorlar. bir ilerleme yok. izlediğim kadarıyla ailenin tamamında agresif bir yapı var. en sakin gibi görünen kişiler dahi şiddete meyilli. yeter hanımın yalan söylediği kesin. söylediklerinin tamamı yalan. kendisine ne söylendiyse onu ifade etmeye çalışıyor. onu da beceremiyor zaten. ferdi kendini çok akıllı zannediyor. çocukları oyun bahanesine köle gibi kullanmış. kanıt sunacakmış, sunsun da görelim.

14-09-2017 09:15!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin özkan ve kizlardan ayaği incinen üçünüde sorun niçin ayaklari ve ellri ağriyor ne zaman oldu-bi de mezarliğa niye o gün gitti ler o gidenler...
not: çalıştığım için isi

mleri tam bilemedim tv her zaman izleyemiyorum.sonradan izliyorum..

14-09-2017 10:48!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum programa katilan herkes hemen suclaniyor. oyle suclamali sorular soruluyor ki ben izleyici olarak bile sinirleniyorum. bu programlari sunup idare etmek kolay degil bence muge anli dan ornek alin. boyle her gelene sapik veya katil gozuyle bakarsaniz oraya getirecek sahit veya katilimci kalmaz. kesinlikle basarisiz bir yaklasim

14-09-2017 15:47!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanim bu bilgisayar oyunlari artik yasaklansin.kardesim uni okuyor bizler yillarca muhendis olacak diye beklerken oyun hastasi olup cikti.o saas oyunlarindan oynuyor.gunde 18 saat oyun oynadigini soyluyor.bayramda bile annemleri aramiyor.neler cekiyoruz bir bilseniz.okulu ariyoruz ogretmeni diyor ki sosyal hayatina karisamayiz.gelmis 25 yasina kimi arasak ayni lafi duyuyoruz resit bi birey karisamayiz.pskologa bile goturemiyoruz.kendi bizden ayri arkadaslariyla yasiyor.guya okul okuyor kac senedir sinifta kaldi.kaldigi ev arkadaslarinin hepsi bagimliymis.kimi isini birakmis oyun icin kimi namazini birakmis.cok yiprandik devlet bu oyunlari yasaklasin ne olur.

14-09-2017 16:47!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin in dağsın de bakıldımı

14-09-2017 17:04!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum çok komık ya hıc bırsey bulamayınca tekrar kızlara saldırmaya başlıyorlar kızlar kendılerını ıfade edemıyorlar büyük ıhtımalle çocuk öldüğü için eşyaları evden çıkarılmak üzere toplandı bu bulduğu tişörtü onların üzerine koydu
yazık ya proğramı sen yapıyorsun serdar'a dıyor kamera kayıtlarını sen nıye toplamadın dıye

14-09-2017 17:54!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum nedense gerçeğin peşinde izlediğimde hakan cinayetinde hep ersinden şüpheleniyorum

14-09-2017 18:15!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mehmet beyi şiddetle kınıyorum, ne demektir annemi insan olarak görmüyorum, evladını kaybetmiş bir baba,acısını anlamaya çalışıyoruz fakat annesi için sarfetmiş olduğu sözler akıl alacak gibi değil, çok antipatik olmaya başladı

14-09-2017 18:48!! ++

GÜLAY Yorum
arkadaş
ekle
mehmet beyi şiddetle kınıyorum, ne demektir annemi insan olarak görmüyorum, evladını kaybetmiş bir baba,acısını anlamaya çalışıyoruz fakat annesi için sarfetmiş olduğu sözler akıl alacak gibi değil, çok antipatik olmaya başladı

GÜLAY • 14-09-2017 19:11!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum dün kü programı tekrar izledim ersinin oyunda rütbe veya karakter vermek için hakanı markete gönderme veya gibi istekler arasında cinsel istekleride olmuş olabilir ? ve ersin cok düşünerek konuşuyor benim fikrim ersin araştırılmalı

14-09-2017 19:11!! ++

halit KOÇ Yorum
arkadaş
ekle
13 eylude ki yayını izledim tekrar ersin oyunda içinde bazı bölüm veya rütbe için ersinden market veya başka istekleri oluyormuş bunların içinde cinsel içerikli isteklerde olabilirmi ersin cok düşünerek ve sanki daha önceden bu soruların sorulacağını calışmışcasına cevap veriyor

halit KOÇ • 14-09-2017 19:22!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mehmet bey oglunun olumunu degil istedigi kafasindaki katil profilini zorla cikarmaya calisiyor kizlarin katil olmasi icin ugrasiyor bu onu cok memnun edecek ve mutlu olacak adam her ihtimale o ihtimal diyor ama kizlara gelince zorla onlar yapti lar havasinda buna canal tutanda sunucu serap ve adli tip uzmani benim yazdigim yazilar islerine gelmiyor siliyorlar cunku biliyorlar kendilerini programda aileye babaanneye yapmadiklari hakaret ve suclama kalmadi programda sadece durust yolla gidin avukat ibrahim bey onuda devamli sozunu kesiyorlar hadi simdi bu yorumu da silin isinize gelmiyor dimi

15-09-2017 01:46!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanım, o çocuğun ölümü kime e fayda getirir.genelde büyük çocuklar , küçükleri kısknırlar.büyük çocuk fırında mahvolurken, küçük çocuk bilgisayar başında kebap .anlıyacağınız çocuğun birisi gitmiş diğerini kaybetmek istemez kimse.aile olduğu gibi biliyor konuyu, özellikle babaanne ne diyor " ben öldürdüm üstüme gelmeyin " diyor.babaanne birtek kişi için kendini feda eder ,çocukları için değil torunları için .çok açıktır olay " kıskançlık " haklı olarak..!

15-09-2017 16:52!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanım, ersin'e sorarmisin kardesi için aldığı ekmek arasını neden kapı önüne oturup kendisi yedi

15-09-2017 16:52!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mehmet ekinci. gülizar ekincinin çocukları sütten çıkmış ak kaşık mı siz niye hep apartman sakinlerine saldırılıyor ayıp yahu bunlar nasıl yüz yüze bakacaklar ersin'e sorulan bütün soruları niye hep doğru insan hiç yanlış yapamaz mı ersin'den şüpheleniyoruz

15-09-2017 17:01!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum allah aşkına bu mehmet denen adamı çıkartmayın tv ye kendi annessine böyle davranan başkasına neler yapmaz.bee mehmet hiçmi duymadn ,peygamberimiz ne demiş,cennet annelerin ayaklarının altında diye.sana yazıklar olsun.senin gibi insanlar her şeyi hak ediyor.

15-09-2017 17:55!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum şu mehmeti artij kaldirin bu programdan bir anneye bukadar hakaret edilmes ayıptır burdan rutuge sesleniyorum artık el atsın yoksa bu aile birbirine girecek ve cok cinayet işlenecek

15-09-2017 18:14!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ya siz insanları aptal yerinemi koyuyosunuz, aileyi birbirine düşürüyosunuz, babaannenin üstüne salıyosunuz ondan sonrada düzeltmeye calisiyosunuz, reyting icin yaptiginiz cok acik ortada, surekli aile uzerinde yogunlaşiyosunuz, bence ersinle ferdiyi konusturun, kuzen kizlari konusturun, celiskiler asıl onlarda, özellikle ferdi konusunda ersinin korumaci davranip arkadasini suclamamasi şuphelenmemesi, ama aliesine amcalarina babaannesine yüklenmesi kimsenin dikkatini cekmiyomu ya, neden öz ailesine suclama yapipda, ferdiye suclama yapilmiyo, aile hic ferdinin üstüne gitmedi, yeter artik ya reytingi birakin boş muhabbetleri birakin, saglam delillerin taniklarin üstünü kapatmayın, donup dolaşip aileye gelmeyin artik ya, iki kücük kizin cinayetindede butun köyluyu katil gibi gosterip birbirine düsürdunüz, suçlular cok başka yerden cikti, bu olaydada ayni seyi yapiyosunuz, avukat ibrahim beyin yaklasimlarini cok dogru buluyorum, cok objektif tarafsiz yaklasiyo, görunde ders alın biraz ya, sizin yüzünüzden bi aile yok oluyo, yazik o yaşlı babaannenin üstüne gitmeyin artik, gülüzar hanimada bi lafım var, resmen oglunun ölümünü degil, katilin, binadakilerden kocasinin ailesinden cikmasi için çabaliyor, eğer çikmazsa, oglundan cok buna üzülücek, dısardan hiç bir ihtimali düşünmek bile istemiyor, ersinde cok tuhaf ben onada inanmiyorum, babada anne gülüzarin gazina cok geliyo yazik ediyo ailesine, lutfen saglam deliller ve taniklar ciktiginda konunun üstünü örtmeyin, üstünde durun, surekli saptirip aileye dönmeyin bos konusmakla geciyo bütün program, cidden artik kanal degistiriyorum

15-09-2017 19:03!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin biliyo kim ne yaptıgını ersinin üzerine gidilsin hakan neden evde duruyoda kızları fırında anlamadım
habibe hanımın yerinde olsam degil oraya gelmek yüzüne bile bakmam mehmetin karısı ayrı aşagılıyo kendi öyle yazıklar olsun suclu bile olsa ben annemi bu kadar ayaklar altına aldırmam ersinle ferdiyi sıkıstırsınlar onlarda var bence biseyler

15-09-2017 19:21!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum çok acı bir durum allah sabırlar versin

15-09-2017 21:00!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ya allahın askına
bu nasıl bir program ortada bır cınayet varsa hukuk cozer aylardır cevız kabugunu doldurmayan sozler hep aynı teraneler mıllet bıktı gıdın işinize ınsanları bırbırıne dusurmeye ne hakkınız var sızın ne verıyor topluma yaptıgınız program ben burdan yetkılılere seslenıyorum bu rezıllıge son verın bunu sızden samımıyetle beklıyorum

15-09-2017 21:16!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum sayın serap hanım proğramınızı bilgisayar oyunu yüzünden ölen 13 yaşındaki hakan ekinci olayından dolayı hiç kaçırmadan izliyorum birşeyi atladığınızı düşünüyorum geçenlerde mehmet bey habibe hanıma saldırdı ve kavga etmeye başladılar habibe hanım o anda çok sinirlendi ve hepiniz o anda kargaşada. kaçırdınız ekibiniz geri sarıp izlesinler habibe hanım mehmet beye o sinirle canım konuş diyor dedi yani konuşursam sen pişman olucaksın gibi birşeyler ima etti habibe hanıma sorarmısınız ne konuşucakmış ???

15-09-2017 21:29!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum gercekten hakanin olumu ne yazikki intahara isaret ediyor baska birisi oldurmus olsa bu bandaji niye bukadar dolasin ...dolamadan iki tarafini skar ancak bir intiharda bandaj sonuna kadar boyuna dolanir anlamiyorum neden bazi detaylari atliyorsunuz nerde gorulmus bir katiln bir metre bandaji butun boyuna dolayipta birde dügüm attigi

15-09-2017 22:59!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum lütfen yaşlı kadının üstüne bu kadar gitmeyin mehmet ve eşi ne kadar kinci ve nefret dolular

15-09-2017 23:18!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bi olay çözdükleri yok. sürekli yeni olaylar açılıyo. önce elimizdekileri bi cozun. şu ana kadar bi büşra ve tuğçe cinayeti çözüldü onuda avukat ve emniyet güçleri sayesinde program sadece tekrar gündeme getirdi. yaptıkları hiç bişe yok. hakan ekinci cinayetinde bile sunucu aile ye soruyo bi gelisme var mi diye. onlar zaten siz olayi cozesiniz diye gelmisler. adli rapor bekleniyo diyo surekli orda programda onu suclayarak bunu suclayarak dedikoduyla senaryolarla saatini dolduruyo. yaptığınız baska bise yok. serap hanım defalarca babaannenin üstüne gitti sucladi azarladi şimdi bülent ersoy aradıktan sonra yaşlı kadının avukatı kesildi. cok taraf tutuyo. muge anlidan ornek almali biraz.

15-09-2017 23:36!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap pakoz yasli kadini çok eziyor ve hiç saygılı davranmıyor. çok rahatsız oluyorum. yazıklar olsun
mehmet ve karısına acıyasi gelmiyor insanın

16-09-2017 02:33!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum özkan nerede o aıleden değil mı bütün sülale orada yatıp kalkıyor o yaslı kadın bıle dünya kadar laf işittiği halde orada serap hn da aslında yaslı kadının uzerıne acımasızca gidiyor tepkiler gelince diğer insanlara kızıyor o mehmet ve gulızar sınırlerimizi bozuyor onları orada görmek istemiyoruz nasıl olsa bu sonuçların çıkacağı bu işinde bir sonuca ulaşacağı yok.

16-09-2017 02:44!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mehmet ve gülizarın programa çıktığı ilk günden bu yana buraya da yazdım ama bazıları silindi "ben acılı anne ve baba" görmedim. nokta kadar onların acılı olduğunu hissetmedim. sadece ve sadece ben orada "öfke dolu kendilik nefretini formal bir gerekçe göstererek ki bu çocuklarının ölümüdür, kendi kan bağından olan insanları mümkün olan en kısa sürede öldürmeye çalışan iki insan gördüm". yine ilk gördüğüm günden beri bu iki insanı iyi ki bu kadın annem bu adam babam olmamış, inşallah ileride böyle evlatlarım olmaz dedim". diğer bir konu da bizim şu atalarımızdan gelen sözün ki bu bilimsel olarak da gerçektir "akıllı adam akıllı kadınla evlenir". üstelik çocuk ölmüş ve kurtulmuş, bu çocuğun ölümünün intihar ya da değil direkt ya da indirekt sorumlusunun anne ve babasının olduğunu düşündüm ve buraya da yazdım. ben hayatımda bu denli öfke nefret dolu vicdan merhametin zerresi olmayan insan tipi görmedim. öyle ki bu adam ve kadın beynimi okuyup ekrandan evime girip beni parçalarlar diyecek kadar korku ve ürküntü yaşadım. lütfen bu adam ve kadının öfkesi ve şiddeti nedeniyle yasaklansın bu insanlar. 11 yıl önce 10 yaşındaki çocuğunu hunharca kaybetmiş bir kadıncağız "bu adamın yaptıklarına dayanamıyorum" şeklinde ağlayarak stüdyoyu terkediyor, ancak adam ve kadın son şiddet söz ve hakaretlerine devam ediyor. ikisini bu ekranda istemiyoruz. topluma yanlış örnekler...

16-09-2017 07:59!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum aynı şeylerin tekrarını izliyoruz. bir gelisme yok. adli tıp sonuçları açiklansın artık.bu kadar zanlı var ama suçu işleyen buĺunamıyor.

16-09-2017 10:12!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin ve ferdi üzerinde yoğunlaşmalılar , birbirlerini koruyup açıklarını kapatıyorlar .intihar değil de cinayet ise akrabalar değil yakınından çıkacak gibime geliyor. lütfen mehmet ve gülüyor kırıcı olmaktan vazgeçin anneyi çok üzüyorsunuz yazık size kin ve nefretten gözünüz bişey görmüyor
serap hanım sizi çok seviyoruz ve proğramı izliyoruz fakat habibe hanım oğlu mehmet tarafından bu denli saygısızlığı hak etmiyor .kara kutu gülüzar ve ersin onların üzerinde durun .hitap ederken saygılı olmayı elden bırakmayalım bu sözüm mehmet ile gülüzar a .

16-09-2017 15:50!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum sözde onlara göre çook uzun sure önce sağlamlaştırılmış ve bır daha hiç kırılmamış olan kapı her ne hıkmetse ersının ıkı kera kapıyı tıngırdatma sı ve açılmaması sonucu tekrar kırılmaya maruz kalıyor neden ersın bu kadar telaşlanıyor ve başka bır yola başvurmuyor acaba ıcerıde ne olduğunu bılıyor olabilir mı bu çok tuhaf gelıyor.

16-09-2017 18:48!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan'ın ölümü ile ilgili iddialar,suçlamalar öyle bir hal aldı ki artık içinden çıkılması mümkün görünmüyor...gizli tanık (bize ayşe hanım olarak tanıtılan)kadar açık ve net konuşan olmadı,studyoya geleceğini söyledi ama ertesi gün ne hikmetse gelmedi veya çıkarılmadı...bu tür programlarda canlı yayın akışı sırasında bazen tam hararetlli tartışmaların yaşandığı veya can alıcı soruların sorulduğu sırada konuşma kesilerek bağlantı yapılıyor ve o sırada cevabı düşünecek zaman oluyor yani bu bağlantılar sonrası olaylar tamamen farklı bir noktaya kayıyor...bir diğer husus evet bu tür programlar olmalı ama tatışmalar hakaret boyutuna ulaşmamalı,ihtimaller düşünülmeli direkt sen öldürdün diyerek hiç kimse milyonların önünde suçlu gösterilmemeli; hem programın akıbeti açısından hem de suçsuz bir insanın masumiyetinin korunması açısından.

16-09-2017 19:10!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanim ersin eve geldi hakan kapiyi acmadi niye hemenkaplyi kirdi annesigili arasaydi ersin supheli konusuyor ve cok dalgin

16-09-2017 21:47!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bende ersinden supheleniyorum.

17-09-2017 00:05!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum uc .dort gun once serap pakoz habibe diodu bulent ersoyun telefonundan sonra anaciim oldu kadin ya bu nesacmalik hayir okadar olaylar oluyo enson kapanista kadin elini kolunu sallyarak programi bitiriyo.hic icten gelmiyor.

17-09-2017 01:43!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bence ersin yeter kuzenleri şüpheli birileri biliyor sakliyor ersin neden anahtari gidip almadi anne ve babayi arayip sormadi kuzenleri yürürken çok endişeli korkar bi haldeler bakin dikkat edin sakliyorlar katil aileden biri çikarsa şaşmayin üst kattan düşen bir şeyi duyuyorsunuz kapiyi nasil duymaz sinik sandalyede ölen kişi yan düşer asla öyle yat maz çocuğu yazik olmuş. allah rahmet etsin babam banyoda abdest alirken vefat emiş bir eli lavaboya tutmuş başi da yan dizlerinin üstüne durmuş o şekildedir. bence çocuğu öldürüp uzatmiş bakin mesafe çok dar

17-09-2017 13:59!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum sunucu co kacayıp
muhabırı balkondan atlatmak ıcın bayagı caba sarfettı
bu nasıl bır cesaret
aıleyıde tepe tepe sonuna kadar kullanıyor o ınsanlar bunların farkında dedıl ama ızleyenlerden hıc bır sey kacmıyor
heran herseyı yapabılecek kapasıtedekı moralsız ınsanları hergun bırbırlerıne karsı dolduruyor boyle proramlar ıstemıyoruz
nedır ne verıyor mıllete
yetkılıler lutfen ızın vermeyın

17-09-2017 15:15!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin içeri girdiğinde ne ile karşılacağını biliyordu bunun içinde kapıyı kırmakta gecikmedi bence ersin biri yada birilerini koruyor olabilir...eğer cinayetse apartman içinden biri yada birilerinin karışmış olması daha mümkün görünüyor bu mehmet bey ailesinin üyeleri içinde geçerli,dışardan biri yada birilerince gerçekleştirildi ise bu durumda da bence ersin kesinlikle bu kişi yada kişileri ya biliyor olması yada şüpheniyor ve saklıyor olması lazım.
bu tür programlar bence kesinlikle ekranlarda olmalı ama reyting uğruna amacından saptırılmamak kaydı ile...
şöyleki;olay ile ilgili milyonlara ulaşıyorsun ya onlar tanık sıfatı ile ya da görüşlerini dile getirerek olaya katkı sağlıyor. 2.si;büşra tuğçe olayı olsun hakanın ölümü olsun ekrana getirilerek aileler çocuklarına gelebilecek tehlikeler konusunda uyarılıyor bazen uzman konuklar sayesinde halk bilinçlendiriliyor...kısacası hayatta neler oluyor hep birlikte görüyoruz çok acı ama gerçek...

17-09-2017 18:32!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum niye hep amcalara yükleniyorlar gulizar hanimla mehmet bey sanki katili bulmak için degilde ailevi sorunlarini acmak için gelmişler ferdiye toz kondurmuyorlar ama amcalara saldiriyorlar

18-09-2017 16:44!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum çocuğa yazık olmuş abisi ersin ve ferdi ye yoğunlaşın .anne gülüzar ve baba mehmet çocuğu çok yanlız bırakmış birde sürekli inkar gerçekleri saptıran anne ve baba, herkes yalancı kendileri doğrucu sanki ...

18-09-2017 16:45!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum orada ki hakanın annesi gülüzar hanım ne dinledigini biliyor ne gördügünü anlıyor.. ferdi acık acık her sabah bana bakkaldan istediklerimi getiriyordu...canlı halde söyledigi halde gülüzar hala asla deyip duruyor.. orda dikkatimizi ceken.. ersin özkan ve ferdi üzerinde durulmalı.. kesinlikle buna inanıyorum ersin de biliyor özkanda biliyor kardeslerine ne olduğunu.. ve ferdi apacık herseyi dile getirdi zaten...bence ersin özkan ve ferdi üzerinde durulmalı...

18-09-2017 17:15!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ersin söz konusu olduğunda yine annesi babası inkar ve savunmada

18-09-2017 17:15!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum sayın serap hanım ve ekibin dikkatine daha öncede yazdım muge anlidaki yıllar önce kardeşini öldürüp odasınakit sandıkta saklayan 15 yaşındaki abla bir ay kardeşi için nasıl ağladı kardeşinin ortadan kaybolması ile nasıl üzüldüğünü gördük.bir ay programı yapan hiç kimsenin aklına gelmeyecek durumdu. bir ay sonra cesedin çok kokması sebebiyle röportaja giden muhabirler olayı çözdu.herkes aylarca kendisine gelemedi.hakan ekinci cinayetinde bu durum aklıma geliyor.en yakından katil.15 yaşındaki bir kız düşünün kardeşinin cesediyle bir ay aynı odada yattı. kokusu duyulmasın diye naftalinlemi hergün. ailede oğulları kayböldü diye kızlarıyla muge anlida idi.çocukları kaçırıldı kayboldu sanıyorlardı. saygılar başarılı ekibi tebrik ederiz.

18-09-2017 17:40!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bence ersin süpheli görünüyor
hakanin anne babasi ekmek firinlari oldogu icin kendilerini cok üstün görüyorlar hakanin babasi kardeslerini kücümsüyor

18-09-2017 17:49!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum avukat ibrahim beyi konusurken,sozunu kesmeyin,bence intihar bu,aile ve ersinden suphe duymuyorum,ersin belliki pskolojik travma yasiyor.kizlada ferdi de sucsuz bence,bu uyun intihari bence.bu oyunlsr yasaklanmali bence.babanne ve kardesler uzerine cok gidiyor gulizar ve mehmet,aileyi gozden cikarmis mehmet karisinin etkisiyle.bunu yapmamali.

18-09-2017 19:32!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum 17:15 de yazan arkadaşa katılıyorum.ersin,özkan ve ferdi üzerinde yoğunlaşılmalı gülizar hanım da biliyor olmalı ki mehmet beyi kocasını yanlış yönlendirerek akrabalarına saldırtıyor ...mehmet bey olayın dışında olabilir onun konuşmalarından insan samimi olduğuna inanmak istiyor.akrabalara gelince;onlar yardımcı olmak istiyorlar sadece ihtimalleri,duyumları dlle getirmek istiyorlar ama konuşmalar çarpıtılarak suçlamara maruz kalıyorlar onların işi de zor...

18-09-2017 21:21!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ıyıce cuvalladınız
yeter yeter artık usandık yav

18-09-2017 22:15!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bu aslında daha çok intihara benziyor. ancak bu intiharın sebebi oyun ve o oyunla tanıştıran ersin, onun oyun oynamasına izin veren ihmalci anne ve baba. sonuçta kendileri bu durumda suçlu olacaklar en azından indirekt olarak. işte bu gerçekle yüzleşmek istemiyorlar ve iki aydır inkar ediyorlar. çünkü gülizar ve mehmet kendilerinin mükemmel olduklarını çocuklarının da çok iyi eğitilmiş oxford öğrencisi olduğunu zannediyor. sonuçta gerçek dışı bir şeyi savundukları ya da ispat etmeye çalıştıkları için kendilerini aklama yolları başkalarını suçlamak oldu. ancak bunu adeta gözü dönmüş şekilde yapıyorlar. bence diğer bir konu tamamen o programda mutlaka bir gelirleri var bence. gülizarı görünce allah oğullarıma akıllı kadınlarla yuva kurmayı nasip etsin demekten kendimi alamıyorum. bugün onların acıları üzüntülerini ön plana çıkarmaya onları mağrur göstermeye çalıştınız. ben onların tek üzüntüsünün olmayan birşeyi çıkaramayacak olmaları, yani gülizarın da mehmetin de isteği aileden birinin katil olması. ama değil, o zaman da sonsuz ihmalleri gerçeği ile yüzleşecekler. bir de acılı sıfatının altına sığınıp ailesine canlı yayınlarda yaptıkları şiddetin bedelini de ödemek zorunda kalacaklar. ben aileden biri olayım telefonlara bile çıkıp cevap vermem. adamlar istemedikleri şekilde konuşanların seslerini de kesiyorlar.

18-09-2017 22:29!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum baş şüpheli ersin yeter ferdi yada erdal kesin bunlardan biri olay çok karışık rapor biye çıkmadıki çıksada hemen açıklamazlar

18-09-2017 22:51!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum neden proğramı yapanlar sunanlar önceki proğramda konuşulanları hatırlamıyorlar yıne döndü dolaştı laf hakan hiç dışarıya çıkmadıya kımse onu görmediye geldi. hani . tişört değiştirmişti hanı bakkala gitmişti bakkal onu görmüştü fazla fazla yiyeceğinden çok cips cola almıştı bunlar üzerinden birkaç gün geçince hiç birşey hatırlamıyorlar

19-09-2017 00:01!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum inşaallah hakan olayunda apartmandan hiçbir kimse suçlu çıkmasın. aile çok acı kayıp yaşadı akrabadan huzur kalmadı. ersin perişan. maalesef kardeşinin olum günü ayağının aksaması ister istemez onun üstünde yoğunlaşmamızı sağladı. ayrıca 1000 kişiye sorulsa içerden ses gelmedi diye kapıyı kırmaz. zira apartman akraba apartmanı. yukarı çıkılır amcaların evinden fırına telefon edilir anahtar istenir.ha gece yarısı olur apartmanda akrabalar değilde yabancılar oturur çekinir kimsenin evinden telefon etmez mecbur kalır kapıyı kırar bunu anlayabiliriz.kolay kolay birdenbire acaba kardeşim düştü başını çarptı diye kapiyi kırmak akla gelemez.içerde ancak yaşlı dede nine varsa kapıyı almazsa korkabiliriz düştü bayıldı kapıyı açamadı o zaman kapıyı kırmak son çaredir. bu tür programları emniyete çok faydası oluyor. her detayı ekip tarafından değerlendiriliyor. lütfen hakanin ailesini anlamaya çalışalım ağır travma yaşıyorlar. bu nedenle şüpheci yanlış algılama yapabilirler.ateş düştüğü yeri yakar.lütfen ayşe kod adıyla konuşan kadın balkondan ağladığını ima eden ferdi konusunu savcılığa verdimi yoksa bir insanı zan altında bırakmakta iftiradır. adli raporu heyecanla beklemekten başka çaremiz yok.ekibe başarılar dilerim
hakan acaba olmayacak bir teklifle karşılandı ve bu teklifi reddettiği için bayılma spreyi sıkılıp bayıldı da banda boğazına sarılıp intihar süsü verilmiş olabilirmi.zira vücudunda boğuşma darp olmaması uzun uyur gibi yatması bunu aklımizah getirdi.programı başarılı ekipten dolay kutluyoruz

19-09-2017 02:14!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum gulızar çocuğunun acısından çok çocuğu ile hiç ilgilenmediği ve başı boş bıraktığı için büyük bir vicdan azabı çekiyor bu nedenle tırnaklarını çıkarmış her önüne gelene saldırıyor kendini korumaya haklı çıkarmaya çalışıyor tek ümidi cinayet çıkması hem de o çok nefret ettiği eşinin aile bireylerinden çıkması eğer intahar çıkarsa bu kadın mafolur. zavallı hakan eğer olanları görüyor veya hissediyorsa birde o insanlar masumsa anne ve babasının yaptıkları karşısında rahat uyumuyordur

19-09-2017 11:01!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum adler arkadasinin kizi dediki dun telefondaten bundan yaklask 1. 1 bucuk ay once cay istedi hakan öleli zaten bir bucuk ay oldu nasilja oluyor bu hakan öldukten bir au once demediler
mehmet beyin asker arkadasinin kizi neden dun demediki hakan öldukten 1 bir bucuk ay once cay olayi oldu demesi dedigi kelime bundan yaklask 1 bir bucuk ay once dikkatlice dinlerseniz o sekil soluyor hakanda öleli bir bucuk ay cok supheli konsma

19-09-2017 15:45!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanım ersin fırındaki çekimde gayet düzgün,kekelemeden,yutkunmadan ve duraklamadan konuşuyor. programda ise sorulan soruya soruyla cevap veriyor net bir cevap vermiyor bence ersinin üzerinde yoğunlaşın.

19-09-2017 15:48!! ++

Gencosman1 Yorum
arkadaş
ekle
dunki programda mehmet beyin asker arkadasinin kizi cay olayi ni hakan öldukten bir bir bucuk ay once oldu demedi bundan yaklask bir bir bucuk ay once oldu dedi hakan öleli bir bucuk ay oldu cok celiskili bunun uzerine gidilmesi gerekli bence

Gencosman1 • 19-09-2017 15:59!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum yaw bu mehmet insanlara inanmiyo zaten şimdide konusmuyo diye laf soluyorlar napsın tmm biz yaptık deseler mehmetin işine gelcek mehmeti hiç samimî bulmuyorum aynı şekilde karısını da malesef rahmetli hakanın annesi ve babası yüzünden bu olay çözülmez bende izlemeyi bırakıyorum çünkü mehmet beye tahammül edemiyorum

19-09-2017 16:04!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan olayının çözülmesini canı gönülden istiyorum..toplumda korkutma sindirme susturma gibi çok olaylar yaşanıyor.burda böyle dir demiyorum fakat merak içindeyim.üzüntü içindeyim.gerçeği bekliyoruz...

19-09-2017 16:05!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum mehmet bey gülizar hanim hep amcaları suçluyorlar sanki onlardan öç almak istiyor gibi bi durumları var birazda ersini ve arkadaslarini araştırsınlar

19-09-2017 16:05!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanım kardesler senı yalnız bıraktılar nıye bu kadar telasa kapıldın tıkandın konusacak bırkonu kalmadımıllet senden ıkı aydır bıktı sus ya
ne olur

19-09-2017 17:03!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum rezalet poğram ne hale geldi hiç birşey bulamıyorlar amcalardan medet umuyorlar mehmet ben ailemi sildim diyor ama onlardan medet umuyorlar serap hn onlara soruyor elinizde bir şey varmı diye ibhanim bey bile değişti gelsinler diye yalvarıyor mehmet onları katil yaptı her türlü aşağıladığı onlarda insan

19-09-2017 17:09!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum avukatı gönderin lütfen ya adlı tıp uzmanı hocaya çok saygısız davraniyo

19-09-2017 17:49!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanım sizi sürekli seyrediyorum avukat beyin yorumları hiç hoş değil sizin programınıza yakışmıyor gereğini yapılacağını düşünüyorum iyi çalışmalar

19-09-2017 17:50!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanim merhaba avukat beyin tutumu ekran basinda pek hos olmuyor .

19-09-2017 17:50!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum lütfen,ibrahim bey taner beyi rencide etmeyin,siz hukuk konusunda konuşun ,doçent olmuş bir profesör kendi uzmanlık alanında rahat bırakın lütfen

19-09-2017 18:20!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hanim bu ibrahim bey ne yapmaya calisiyor 11 yildir çözülmeyen olay taner beyin katkilariyla çözüldü minnettar olma si gerekirken sürekli taner beye karsi cikiyior melek gibi adami cildirtti sanirim egosu tavan yapti izlerken sinirimiz bozuluyo lutfen muvekkilleriyle ilgi lensin isi bittiysede gitsin rica ediyorum

19-09-2017 18:28!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum taner hoca gittimi gittiyse artık izlemem

19-09-2017 18:32!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kesinlikle ersinin uzerine gitmeliler. ilk gunden ondan subheleniyorum.oyun yuzunden ola bilir.cinayeti cozmek diyil reyting artirmakdir bu proqramin isi.her gun yeni bi sey cikiyor.diziye cevirdiler

19-09-2017 18:35!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ben şahsen ersinin her şeyi bildiğini düşünüyorum mehmet ve eşinin kardeşlerine karşı tutumlarını kınıyorum baba anneye olan davranışlarında kiniyorum

19-09-2017 19:17!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap hn şaka mı yengelerın gözünde yaş görememiş 50 gündür gülizarın gözünde bir damla yaş görmüşmü acaba anlamıyorsa hanife ile kıyaslasın

19-09-2017 19:56!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum amcalar gelsın dıye ısrar etmelerı neden acaba
cunku onlar gelmese programı yapamazlar topu bır o amcaya bır bu amcaya olmadı kızlara oda olmadı babaanneye bu programı onlara yaptırıyorlar pekı o amcalar kuzenler yengeler gelmesse asla baska konuları yok kabak gıbı acıkta kalacaklar herkes bılsın bunu

19-09-2017 20:12!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum ben de yukarıda aynı cümlelerle adli tıp uzmanının rencide edildiğini yazan kişi bence ama birkaç yazı yazmış. ben ibrahim beyin gelişinden bu yana taner beyin komplekslerinin tavan yaptığından eminim. bu sayfada da bu konuda yazdığım yazıların hepsi silindi. birisine deveye demişler neren doğru diyen adam gitsin bence. avukat bey sürekli olarak serap hanım taner bey tarafından rencide ediliyor. bugün artık ayyuka çıkardılar olayı ve adama "deve" dediler. ayrıca büşra ve tuğçenin katil zanlılarının bulunmasını sağlayan ikinci inceleme isteyen ibrahim beydir. adli tıp hatası nedeniyle buralara gelmiş olaydır ve adam ikinci incelemeyi zor kabul ettirdiler. serap hanım da sürekli uzmanı övüyor anlamadığım bir şekilde özel bir afinitesi var bu adama. üstelik bu yaşta yrd.doç. olmak da ilginç. ne yaparlarsa yapsınlar bir hukukçunun duygusal zekası hiç kimsede yoktur. olmadı orada 20 kelimeden fazla konuşamayan mehmet bile ibrahim beye kaba davranıyor... ibrahim bey bence zaten seviye sorunu olan bu programa gelmesin. taner bey iyi bir bilim adamı olsaydı kendini "öapraz sorgu polisi zannedip küçücük kızlara zavallı insanlara aynı mehmetin ağzıyla yalancısınız demezdi. uzmanı bırakın 50 küsür yaşında bir yetişkin bile bunu adabı muhaşeret kurallarına uygun olmadığını bilirdi. bence uzmanın orada gülizar ve mehmetten sadece diploma ünvan farkı var ama donanımda düşünce sürecinde fark yok...

19-09-2017 21:36!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum gercegin pesinde programıni ilgiyle izliyoruz.serap hanım gibi empati düşünen bilgisi görgüsüzlük ınsanların idare etme sanatı en küçük detayı gözden kaçırmayan mükemmel kişiliğiyle görevini birleştiren nadir kişi. adli tıp uzmanı saygılı münıs kibar derin bilgisiyle olaya değerli katkılarını sunmaktadır. eleştirenlere soruyorum dışardan gazel okumak kolaydır. 30 yılı aşkın bilgileriyle uzmandirlar.mehmet beyi kinayanlara şaşırıyoruz. adam çok acı kayıp yaşadı neden büyük bir şok travma yaşadığını anlamakta zorlanıyorum bazıları. o aile bizler gibi uyuyamıyorsan çalışamıyorum hayatları gitti.bu tür programları yıllarca hukuka da emniyete de faydaları oluyor.olayın bir an önce çözümlenmesi dileriz.

19-09-2017 22:00!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum pardon 19.9.2017 saat 22.00 deki mesajımda harf hatasından dolayı görgülü kelimesi yerine görgüsüzlük olarak yazılmıştır. serap hanımefendi gibi haber sunan programı başarıyla yürüten ender insanlardansın. iyiki varsınız serap hanım sizin gibi kabliyetli kişilere ihtiyaç var.size ve ekibinize basarilar

20-09-2017 00:30!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bu uzuntu verici olum nereden bakilirsa bakilsin intihari gosteriyor ama programda illede bir katil araniyor ve tabiki mumkunse o katilde mehmet beyin ailesi icinden olsun diye buyuk bir caba harcaniyor ...umariz sucsuz birisine bu intihari cinayet diye yuklemezler ve baskasinin hayatiylada oynamazsiniz ..tabiki intihar deyilde cinayetse ozamada gercek katilin bulunmasini dileriz ama bu programda zor gozukuyor

20-09-2017 02:14!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum serap ezgü sen varya tamda o isme layık bir tanımlama varya osun acun bey bu reyting düşkğünü ...kadını tv 8 den al yoksa tv8 e boykot başlatacam bu kadın seneler evvel yaptığı gibi ya bi intihara ya başka bi cinayete sebebiyet vrercek proğramı okadar kötü yönetiyorki ne hikmetse bütün yaptığım yorumları sayfada göremiyorum ben fethiyede yaşıyorum bunlarla alakam yok her türlü şikayet edecem gerekirse bana dava açsın
ya bu nedir kardeşim sen her programa gelen amcayı yeğeni kuzeni katil ilan et ondan sonrada neden artık gelmiyolar de yuh artık

20-09-2017 04:23!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum yeter hanımın sözlerine göre devam edin bakalım ne olacak..
avukat bey ve adli tıp uzmanının uyum içinde konuşmalarının devamını bekliyorum...ikisi de çok başarılı kişiler.
avukat bey ve adli tıp uzmanının uyum içinde konuşmalarının devamını bekliyorum...ikisi de çok başarılı kişiler.

20-09-2017 09:19!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum yeter hanımın hakan diye gördüğü başka biri mi acaba ? saat 17.00 de..
hakan kapıyla uğraşıyodu diyor yeter hanım kapıyla uğraşan başka biri mi acaba..
hakan kapıyla uğraşıyodu diyor yeter hanım kapıyla uğraşan başka biri mi acaba..
hakan kapıyla uğraşıyodu diyor yeter hanım kapıyla uğraşan başka biri mi acaba..
hakan kapıyla uğraşıyodu diyor yeter hanım kapıyla uğraşan başka biri mi acaba..

20-09-2017 11:08!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bu proğram kaldirilsin

20-09-2017 16:26!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum kesinlikle serdar ve yeter in bı ilişkisi var hakan da bunu gördü..

20-09-2017 16:48!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum hakan ekinci olayıyla ilgili :tam da baba samsundayken ersin'e ne oldu da felç geçirdi.ne oldu bu çocuklara biri felç geçirdi biri öldü..

20-09-2017 17:03!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum reyting için yapmayacağını birşey yok serap hanım daha önce intihar eden bir kişinin vebalini almıştı.bakalim daha kaç kişinin ailesini dağıtacak kaç kişinin namusuna dil uzatacak ölümüne sebep olacak.reyting peşinde programı na başarılar!!!

20-09-2017 18:25!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum bence ersin in bi suçu yok anne babadan korkuyor belliki bütün iş yükü onun üstünde yoruluyor ve işten kaytarmak için ayağım ağrıyor diyip işten çıkmış olabilir

20-09-2017 18:48!! ++

Gerçeğin Peşinde Yorum belki butun sulale ersini koruyor .
belki butun sulale ersini koruyor .
arkadaslar kendini bilen biri oralara cikmaz kulturlu sahibi biri cikip ailesini sunu bunu sucluyamaz kirsal kesimde yasanlari alip getiriyorlar reyting icin zaten kulturlu kendini bilen birini cikaramzlar
arkadaslar kendini bilen biri oralara cikmaz kulturlu sahibi biri cikip ailesini sunu bunu sucluyamaz kirsal kesimde yasanlari alip getiriyorlar reyting icin zaten kulturlu kendini bilen birini cikaramzlar

20-09-2017 19:06!! ++

Yorum Yaz

:: Günlük Programlar ::
:: Kanallar ::
:: Program Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2017 YazarOkur TV.