Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu
Türü:Yemek
Yaratıcı:
Sunucu:Turgay Başyayla
Kadro:Turgay Başyayla ->
Kanal:Show TV
Link:showtv.com.tr/program/programl
Puan:
6 / 10 | Oy: 133 | Yorum: 3
Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Rating
14-01-2018312.03
13-01-2018461.31
24-12-2017341.86
23-12-2017491.29
Program Bilgisi Kadro
Oy Dağılımını Göster
En İyiler Tüm Programlar
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Kadro

Turgay Başyayla

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Özeti

Show TV’nin beğenilen yemek programı olan Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu her hafta sonu izleyenler ile buluşuyor.

Turgay Başyayla’nın sunuculuğunu yaptığı programda her hafta birçok yöresel yemeğin tanıtımı yapılıyor ve aynı zamanda yemeklerin nasıl yapıldığına dair detaylı bilgiler sunuluyor.

Yöresel yemeklerin tanıtıldığı ve çeşitli yemek tariflerinin yer aldığı program aynı zamanda gezi içeriyor ve Türkiye’nin bir çok yerini izleyenlere tanıtıyor.

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Yorumları

karaca Yorum
arkadaş
ekle
yenı izlemeye başladım türkü tadında süper yöresel yemekler dogallık yok, yok içinde muhtesem doga manzaraları en çokta hoşuma gıden yanı dogallıgı.turgay başyaylayla'laylda süper olmus sanırım takıp edıcem.

karaca • 02-04-2016 15:51!! ++

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Yorum turgay hocam program çok güzel. gezmeyi seven insanlara memleketimizin güzelliklerini gittikleri yörelerde neler yiyebilecegini o yörenin türkülerini akılda kalıcı bi şekilde bizlere aktarmanizi çok taktir ediyoruz. yanlız söyle bir durum varki bizim kültürümüzde biri yerken biri bakmaz. programı izlerken en cok dikkatimizi ceken olay yemeği hazırlayan ablalarimiza ustalarimiza asla ikram etmiyorsunuz yada beraber yemiyorsunuz. siz o lezletli yemeklerin tatlilarin keyfini çıkarırken onların iç çekerek sizi seyretmelerini malesef üzülerek seyrediyoruz. birçok programınızı esimle beraber seyrettik. belki bi sonrakinde yapmaz diyoruz ama her defasinda olunca bir yorum yazma gereği duyduk. unutmayinki paylaşmak çok güzel birşeydir. bundan sonraki programlarda paylaşmanız dileğiyle.

09-04-2017 14:45!! ++

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Yorum sayın show tv yöneticileri ve turgay başyayla memleket'debu kadar aç insan varkenne yapmaya çalışıyorsunuz. yoruma başlarken sayın dedim edebimi ve ahlakımımı bozmamak için aslında çok farklı hitap çeşitleri var an azından benim bildiğim ve tanıdığım bir ekmeğe mutaç insanlar adına konuşuyorum

16-04-2017 15:05!! ++

Yorum Yaz

:: Günlük Programlar ::
:: Kanallar ::
:: Program Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2018 YazarOkur TV.