Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert
Türü:Talk Show
Yaratıcı:
Sunucu:Müge Anlı
Kadro:Müge Anlı ->
Kanal:ATV
Link:atv.com.tr/programlar/muge-anl
Puan:
5.4 / 10 | Oy: 1613 | Yorum: 708
Müge Anlı ile Tatlı Sert Rating
29-11-2019112.99
28-11-201993.07
27-11-201983.35
26-11-2019113.38
Program Bilgisi Kadro
Oy Dağılımını Göster
En İyiler Tüm Programlar
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

5.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Müge Anlı ile Tatlı Sert Kadro

Müge Anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Özeti

Televizyon dünyasındaki en ilginç programlardan bir tanesi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert gerçek hayatları konu edinerek insanların kayıplarına bulmaya ya da faili meçhul olayları çözmeye çalışıyor. Bunu yaparken de görgü tanıklarına başvuran ve dahası uzman konukları ağırlayarak olayların üzerine giden programda şimdiye kadar birçok kayıp bulundu ve birçok olayda çözüme kavuşturuldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorumları

<< önceki 557 yorumu göster
Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum büyücüye gitmiş bu adam 4 kedi 4 at kesmesi istenmiş. islamda şu vardır. kadının birisi kediyi odaya kapatıyor yemek su vermiyor. o kedi açlıktan ölüyor. peygamber efendimiz o kadın için temelli cehennemlik diyor. bu adam 4 kedi 4 at kesecekmiş. kedileri kesmişmiş. haydi belki atları kesemedi ama yinede yandı demektir. neden yazıyorum bunu. büyücülerin inancı başkadır. müslüman değil müslümana düşmandırlar. o sebeple sadece soymakla kalmaz ağlarına düşürdüklerini en büyük günahlarada sokarlar. bu adama daha ne günahlar işlettiler kimbilir.

03-02-2022 15:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum selamlar başarili birisiniz tebrik ederim yer yerde sizi takip ediyor ve izliyorum ama bazen bir adamin yada kadinin sirf reyting uğruna aşkini divdeleyip saçma sapan ilişkilerini günlerce konuşmanizi sizin gibi başarili bir gazeteciye yakiştiramiyorum çünki çok daha iyi işlere layiksiniz bizene safiye nin aşkindan parasini kaptirdiğindan otursun evinde çocuğuna baksin vesselam

16-02-2022 10:10!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum genç kızlar sürekli gece gezmelerine çıkıyor anne babalarını dinlemiyor.anne babaları bir şey deyince bağırarak şirretlikle üste çıkıyorlar. şu gebzedeki çifte cinayet anne babaların ne kadar haklı olduğunu göstermesi bakımından çok önemlidir. o erkeklerle gezenler başlarına kötü birşeyler gelebileceğini her zaman hesap etmek zorundalar.
adam evleneceğim diyor. kadına evini sattırıyor. sonra o parayı alıp kadını ortada bırakıyor. bu adam alçak hırsız değilde nedir. aç aç aç oğlu aç. daha ağır yazmak varda sayfa bana ait değil. otoyola düşen kadınlar böyle alçak hırsızlar yüzünden düşüyor. o kadınlar öyle adamlardan bin kat daha namuslu şerefli. tanıyanlar böyle alçakları tükürüğe boğsun yanlarından kovsun.

28-02-2022 14:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sürekli para istemeler vereni artık borçlu vermek zorunda görmek demektir. adam vermemeye başladımmı iş öldürmeye bile gider. çünkü hep veriyordu ya. vermedimmi normal durumu bozmuş oluyor. geliri kesenin nefesinı keserim mantığı. kendisini kurtarmak adına annesine bile iftira atıyor. samsunda özkanda yapmıştı aynısını

15-03-2022 11:22!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bir önce fatma hanimla oglunu tutuklayin

17-03-2022 12:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı çok bilmiş havası ile kalitesini düşürüyor,ayrıca konuşurken çokça eee diye eş vermesi böyle bir kurumda program yapan kişiye yakışmıyor. müge anlı mütevazi ol ve konuşmanıza düzelt.

25-03-2022 11:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı sen cansın harikasın doğrunun yanında haklının arkasında çok akıllı bir kadınsın seninle türk kadını olarak gurur duyuyorum başarıların devamını canı gönülden diliyorum

29-03-2022 11:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım artık programınızın dığer kadın programlarından bir farkı kalmadı eskiden programa hakimdiniz şımdı programı gelen konuklar yönetiyor nerdeyse konuşulanlar anlaşılmıyor herkes bir ağızdan konuşuyor sus mekanizması kontrolünü kaybetmiş durumda müdahale yok sanki sadece zaman geçirme programı bitse de gitsem bu günü bitirsem gibi ben eski ciddi kararlı programa hakim mügeyi görmek istiyorum sizi çoķ seviyorum

31-03-2022 10:55!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bülent yüz tane kadın alabileceğini bilse almam demez çoluk çocuğuna zerre kadar faydası olmaz. onları kendisine yük olarak görür. kişiliği bu bülentin. kendisi için yaşamak.
bu arada hamit egemenin ölüsü bulunduğu şeklinde alt yazı geçti tvde. canına kıymış olmalı.

06-04-2022 20:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kandırılan ahmet,ve mehmet al pacino filmin de hayali ,simon karakterine aşık olmuşlar gibi.

07-04-2022 11:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum saf gördüğü adamı dolandıran kadın kendi doğurduğu bebeği öldürmüşte olabilir. geçmişi kirli olanlar çocuklarının yaşadığını istemiyorlar çünkü o çocukların geçmişlerini öğrenip bileceğini kendileride biliyor. o sebeple çocuk doğsun yaşasın istemeyebiliyorlar. ama öldürmemiş satmışda olabilir. o adamda çok safmış. salaklıkta suç ve karşılığı dolandırılmak olabiliyor. boş laflara bir servet. bu kadarmı aval olur bir insan.
bu arada yurt dışına çıktı numaraları yapılan mehmet isimli kayıp adamıda kendi yakınlarımı aile içinde halledivermişler. saklanan birşeyler olduğuna göre şüpheli durum açık. yalanlar dolanıyor ortada o yalanlar suç saklamak adına söylenir denir.

07-04-2022 22:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum dolandırıcılar parayı alana kadar rahat vermezler. binbir yalan vaadle çekerler o parayı sahibinden. sadece kokusunu alsınlar. doğuda bazı insanlar türklerden çarptıklarını kendilerine helal sayıyorlar. onlar başkası. inanmıyorlar:

12-04-2022 11:15!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yeter artık kadınların veya erkeklerin sevda uğruna dolandırılmaları bıkkınlık geldi eskiden seyretmek için erken kalkardım şimdi artık seyretmiyorum

12-04-2022 11:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yeter artık kadınların veya erkeklerin sevda uğruna dolandırılmaları bıkkınlık geldi eskiden seyretmek için erken kalkardım şimdi artık seyretmiyorum tanıdıkları bildikleri insanlara kendi rızaları ile parayı veriyorlar bizim de kafamızı ütülüyorlar asıl araba ev gibi dolandırıcı çeteleriyle uğraşın o nları çökertin de görelim sahte banka dekontuyla o kadar çok tek serveti arabası evi olup dolandırılan varki zevki için dolandırılan kadın lardan bıktık

12-04-2022 11:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım bu safiye bu derya daha niceleri paralarını kenandan aliden veliden alırlar başkalarına verirler kadınlarımız gözünü açacak bilinçlenecek oradaki kadınlara desenize sizde bir durun oturun oturduğunuz yerde bu konularla çocuklarınızın yüzünü yere eğmeyin deseniz kedilere köpeklere bir kutu mama alın okumak isteyen çocuklara bir defter kalem alın kimsesiz birinin bir kere karnını doyurun deseniz vallahi yapmazlar ama iki günde tanıdığı adamlara ekmek paralarını sonuna kadar verirler yazık yazık sanki adamlar ellerinden zorla alıyorlar seni seviyorum sana aşığım kelimesi bu kadar yıkımlara yol açıyor yinede akıllanmıyorlar defalarca işlediniz bu konuları ders çıkaran yok hiç lütfen bu tıp kadınların kulaklarını çekin biraz tamam karşı tarafta hatalı zayıf karakterli kadınları seçiyorlar ama olmaz okula gitsin bu kadınlar eğitsin kendilerini bu kadar da olmaz ondan ona ondan ona başı boş bir şekilde nereye kadar yeter vallahi safiye de şişmiştim şimdi de derya da ay yeter hemcinslerim üzülüyorum ams bu kadar da olmaz çocuklarına ana babalarına yazık

12-04-2022 11:54!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum üç kardeş emineye ftira atıyor o kadın ilk eş ve normal birisi. ilk eş gerçek eştir. çıkarsız sever ve asla öldürmez kocasını. eğer delilik yoksa. yok. şimdi ben birisini öldürmüş olsam. jandarmaya haber verdim erttesi günüde delil yok etmeye gideyim. olmaz böyle birşey artık çok geç.
neden anlamak istemiyorsunuz. ben adamı öldürüp kadınıda sağ bıraktığım zaman kadına bel altı vurarak namusu üzerinden onu katil ilan edebilirim. yani ortada tasarlayarak adam öldürme var. suçu başkasının üzerine atabilme işkeride hesaplanarak işleniyor cinayet. o kadın benim neyim oluyorda onu kayırayım. siz neyin ne olduğunu görmekmi istemiyorsunuz.

25-04-2022 12:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım merhaba bugün çok güzelsiniz saçınızı herzaman böyle yapın sade çok güzel olmuş gerçi annem yaptığı işe bak diyor bende biliyorum sizi seviyorum

25-04-2022 12:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bakın düzgün akıl yürütün. şimdi misal ben alçak bir adamım. dağ başında evimiz var. bütün aile bireyleri benden nefret ediyor. öldürürler beni. duyurmazlar kimseye. çok sonrada atarlar yada gömerler uzak bir yerde. herkes bizdense kim kimi ele verecek yada filancalar öldürdü diyerek neden bu cinayeti gündemde tutsunlar. olay kapansın isterler. adamın katili kendi ailesi değil. adamlar tamamı olmasada hep kötü. kim işliyor kendi evinin reisine yönelik böyle bir cinayet. öldür adamı yapanlar cinayetide kendi ailesine yamamaya uğraşıyor olay bu.
bana açık açık yazdıracaksınız yaşlı adam kadın hastası olsa bile birşey yapamaz. belki o yakınlığı kurarak o adamın parasını çekerler. hepsi budur. cinselliğe varmaz iş. çünkü yaşlılar. yaşlı olanın ancak parası sömürülür.

25-04-2022 18:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 30 binlira borç vererek daire ele geçirmeyi hesaplayana karşı başkalarıda başka hesaplar içinde olur. ben 30 aldım 30 öderim diyen adam yada zaten hiç geri ödeme niyeti yoksa daire vereceğim diye kandırır götürür canını alıverir adamın. ama millet artık kurt olmuş. cinayetin üzerine yatabilecek şartlarıda ayarlamıştır o işi yapanlar:
diğer olay zaten aleni. orada herşey açıkca anlatılıyor kocasını aldattığı söylenen kadın aldattığı adama kocasını yedirtmiş gibi suruyor.

10-05-2022 14:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum karısını başka kucaklara iterek kendi oğlunun ölümüne sebep olan adamın hiçmi suçu yok. herkes karısını böyle maskara etse büyük çoğunluğun çocuğuda benzeri durumlara düşer. asıl suçluya laf söyleyen yok. kadın bakmak üzere alınır atmak üzere değil.

17-05-2022 10:49!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim böyle iftira olduğu sürece o köyde daha cinayetler çogalir allah size sabir versin insallah

19-05-2022 12:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım günün aydın olsun işin gücün rast gitsin bugün uzun zamandır sizden görmediğim ama bazı durumlarda görmek istediğim cevabı bugün selamı ve fatma ya verdiğiniz çat çat çat cevaplara bayıldım ver müge ver artık milletin istediği şu sert cevapları verdin çok teşekkür ederim rahatladım suçlu oldukları besbelli herkes anladı daha neyin savunması pes size sert olmak yakışıyor bazen isteyene aynen böyle devam arkandayız sizi çoook seviyorum allahıma emanet ol sevgiler hayırlı yayınlar

24-05-2022 13:00!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım günaydın valla köylük yerde iş çok başlarını kaşıyacak vakit yok diyorsunuz ama bakınca aşk meşk olayları had safhada ailede neyin ne olduğundan herkesin haberi var ama salağa yatıyor hepsi bir de o fatma neden sesini yükseltiyor suçunu bastırır gibi size ve şevki hocama çok çektiriyor hem suçlu hem güçlü bugün resmen suçluluk duygusuyla ağladı başla şeyleri bahane etti sona yaklaştığını anladılar inşallah bunu da alnınızın akıyla çözüme ulaştıracak sınız allahıma emanet olun hayırlı cumalar

27-05-2022 11:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ben eve bir kadın almış olayım. oda benim paralarımın tamamını alıp kaçsın. tamam bir daha ben ona ulaşamam. bu durum gayet normaldir. ama öz ablası neden ulaşamıyor. kadın sağ olmadığı için olabilirmi. suçluların kendini haklı çıkatma masalı anlatıyor olmasın birileri.
ismail tavuk bile kesemez diyenler onun akrabaları ve onu koruyorlar. öyle tavuk bile kesemez denen bir abd liyi bu sebeple polis almıyordu. adam onlarca kadını öldürüp yiyen bir seri katil çıkmıştı. biz buna öyle demiyoruz ama kadın yanından kaybolduysa hesabı ondan sorulur.

02-06-2022 12:14!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum selaminin olayı çok fazla uzadı. bunların şimdiye kadar cezaevinde olması lazımdı. her şey çok açık.
çocuk bazı olayları hatırlasada anne babasını sima olarak unutur. evin adresini bilemez. bunlarda diğer hatırlananları sıfıra indirir. çocuğun adınıda değiştirmişlerdir. bazı işaretler var ama sorun çocuk hayattamı sorunu.

07-06-2022 11:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum .nternette yabancı belgesellerden birisinde tecavüzcü bir seri sapığın ilik kemik kanserinden öldüğü anlatılıyordu.
o kanser türüde bulaşıcı.
o bayan kan tükürüp kızılcık şerbeti içtim diyor gibi duruyor muhtemelen canavar ellerde tutsak tutuluyor.. kurtarılması lazım canavar ellerden.

13-06-2022 13:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum günaydın müge hanım bugün çok çok güzel bir haber verdiniz çok mutlu oldum inşallah çok çok mutlu olursunuz gerçekten size her yönüyle yakışan bir insan seçmişsiniz sizi çoķ seviyorum allahım sizi korusun allahıma emanet olun ailenizle sağlıklı huzurlu ve mutlu olun amin

20-06-2022 10:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum davul dengi dengine. tam öyle oldumu. müge daha büyük olsada oldu. tam oldu.
bu arada mügenin büyüklüğü ne anlamda türkiye çapında en büyükler arasında diyelimde başka anlama çekmeye kalmasınlar
bu gün aranan kayıpların büyük çoğunluğunun zaten ölmüş olan kayıplar olduğu çok belliydi. bir tanesi bizim orada eskihisar topçular vapurundan kendisini denize atmış herhalde. yazık. ekonomik genelde sorunların altında eziliyor insanlar. birisinide öldürmüşler gibi duruyordu. öldürme şüpheliside bir gördüm bir görmedim diyen adam.

24-06-2022 00:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanımın babası vefat etmiş deniyor. allah rahmet eylesin. müge hanıma ve diğer yakınlarına sabır ve başsağlığı dileyelim.

02-08-2022 15:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bugunki programda alim tamam öldukten sonra banyo yaptirdim diye ağzindan kacirdi, dikkatle dinleyin lütfen.

23-09-2022 12:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum melisa'nın büyük kızınn ölümünden haberi var gibi. kızlarının babası da bir tuhaf. evladı öldürülmüş anne baba gibi değiller. baba "sen kızlarımı neden yanında götürdün? anneme bıraksaydın." demiyor ya. hiç umursamıyor. melisa'yla barışır eski koca. melisa çalışır eski koca da yer. olan da lina'ya oldu.

27-09-2022 10:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım günaydın bence melisa çocuğun öldüğüne şahit oldu öbürünü kurtarmak için size başvurdu ama olan çocuğa oldu allah rahmet eylesin melisa çok soğukkanlı işi bırakamasın diye çocuğun tekini öldürmüşler yazık iyi yayınlar

27-09-2022 10:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım günaydın bugün biraz yorgunsunuz galiba çok programa konsantre olamıyorsunuz bugün programı konuklara bırakıyorsunuz konuşmalardan kaçırdıklarınız oluyor konuklar hatırlatıyor kendinize iyi bakın iyi yayınlar

06-10-2022 11:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merhaba ben müge hanımın programı bazen izliyorum vaktim oldukça gerçekten çok başarılı çok beğeniyorum keşke herkes müge hanim gibi dürüst olsa

11-10-2022 17:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum eli silahlı bir adamı yakalama çabası yalan. terlikle ayağında ayakkabı olan bir adamın peşinden koşulamaz buda yalan. köy yerinde kim öldürse sebebi de katilide zaten bilinir. düşman kazanmaktan korkulduğundan yada herkes birbirine hısım akraba olduğundan saklanır o başka. buradaki adamlar tamamen yalan konuşuyor. öldürülen kötü birisiyse köylüler katili bilsede açıklamıyor. ama bu adam bir senaryo yazmış o senaryoyu 85 milyona yedirmeye uğraşıyor. ben vurdum birisini kaçıyorum. hiçmi kimse görmez hiçmi kimse bilmez. öldüren komşu köyden olsa bile tanınır bilinir. bir kişi bile tanımış olsa bin kişi bilir artık katilin kim olduğunu. buradaki ifadeler yalan silahlı adamı değil kovalamak bir mermide bana gelir diye saklamıyor insanlar. yalan varsa anlatan sanık olarak görülmelidir.silahın kuru sıkı olduğunu düşündüm demek insanların aklıya dalga geçmektir. bir ölü var ortada.

17-10-2022 12:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar her konunun özetini o kadar sık sık veriyorsunuz ki gına geldi bir de semra gurur konusunu çok uzattınız her konuda çok uzun yorumlar yapıyorsunuz gereksiz o kadar önemli çözülmesi gereken cinayetler varken cinayetin konukları varken sabırsızlıkla beklerken siz gereksiz konuları çok uzatıyorsunuz program yavaş yavaş şekil değiştiriyor diğer kadın programlarından dönmeye başladı yine bu mesajı yayımlamayacaksınız biliyorum doğruyu söyleyen kimsenin işine gelmiyor sizi seviyorum
müge hanım iyi yayınlar bugün çok sevindirdiniz aileleri allahım da sizi sevindirirsin işiniz gücünüz rast gitsin sizi çoķ seviyorum allahıma emanet olun allahım sizi ailenize bağışlasın mutlu olun

19-10-2022 11:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şimdi misal ben bir cinayete tanık oluyorum. asla saklandığım yerden çıkmam. saklandığım yerden jandarmayı ararım. sonrada adam gittikten sonra ama uzaklaşmadan bütün köyü ayağa kaldırırım. adam yayaysa kaçamadan yakalanır. başka köydense arabasız gelmez. plaka yakalatır. o köydense gören katili bilir. burada senaryo yazılmış millete yediriliyor. cinayeti gördüm ihbar ettim. katil kim söyleyemiyorsam katil adayı benimdir. 1984 te gebzeden bir adam bir kadını köseler köyünün ormanlık alanına getiriyor. otomobilinden indirdikten sonra öldürüyor. sonrada ertesi günü karım kayboldu diyerek gebze jandarmasına başvuruyor. adam katil olarak yakalanıyor hemen. sebebi olayı çalıların arasında saklanan bir çoban izlemiş ve aracın plakasını alarak jandarmaya ihbar etmiş. adamda o araçla jandarmaya karım kayboldu şeklinde başvurunca enseleniyor. o çoban ne diye koşmadı katilin peşinden. hiç kimse kendisini namluya hedef etmek istemezde o yüzden.

21-10-2022 14:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgili muge anlı sizi severek izliyoruz, ancak son zamanlarda programı evlilik programına cevirdiniz, lütfen eski çizgisine dönün

07-11-2022 11:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar ya bu günkü program çok gürültülü bu kadar olmaz biraz programa hakim olmanızı diliyorum artık programdan sıkılmış gibi bir haliniz var lütfen programa sahip çıkın ki eskisi gibi şevkle heyecanla seyredelim allahıma emanet olun sizi seviyorum
müge hanım iyi yayınlar acaba emre amcasının arabasını alıp selimin yanına gidip yok tütün almaya gidelim yok arabada içki var diyerek selimi evden uzaklaştırıp o gecemi selimi başka yerde mi yok edecekti acaba belki plan tutmayınca böyle yok etti birliğine gitmiş olabilir bence derya da haberdar çok soğukkanlı bir duruşu var allahım seni korusun

10-11-2022 12:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum küçücük kızları kandırarak sömüren koca koca adamları çıkarıyor ekrana müge hanım azarlayarak milyonların önünde yedi kat yerin dibine geçiriyor. öyle de güzel oluyor ki. öyle insanların utanmaları da yoktur da devlet boşuna seyretmiyor o görüntüleri. çıkıyor hepsinin de cezası.

11-11-2022 00:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar programınız artık evlilik programı gibi o ona gitmiş bu buna kaçmış allah insanoğluna bir akıl vermiş olmayan aklı sizin yerine koyacak haliniz yok boş şeyler bizim de vaktimizi harcıyorsunuz 13 yıldır zevkle heyecanla seyrettiğim programı bıraktım helal olsun size ciddiyet tamamen yok oldu
müge hanım iyi yayınlar bu özbek nergis beni çıldırttı hem nurcanın yuvasını yıkmış hem de yüzsüzce konuşuyor nergise yeterki para gelsin ya bir de kocam kocam nerden kocası gerçekten bu tip kadınlar milletin yuvasını yıkıyor hem de yüzsüzce hak arıyor pes ki ne pes sizi çoķ seviyorum geçmiş olsun dudağınıza lokuma kızmayın

21-11-2022 11:49!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu günkü olayda cinayeti işleyen 18 yaşındaki oğlu gibi gösteriliyor. bir çocuk ev içi kavgada bir anlık öfkeyle babasını öldürebilir. baba yaramaz olsa bile bir çocuk ondan nefret etse bile hele o yaşta iken asla babasını planlayarak öldürmez. katil adayı diğerleri. kadında adamda şüpheli.
oğlu öldürmüş tutuklandı diye video düştü internete. doğruysa bir insanın yapabileceği en büyük aptallık. baba ne kadar kötü olursa olsun. akrabalara şikayet ederek gerekirse insanların içinde rezil ederek her yerde utandırarak yola getirmek varken öldürmek yapılabilecek en son çare bile değil. çünkü kötüde olsa o baba.
oğlu asla yapmaz dedim. benim dediğim çıktı. internette yanıltan videolar yapıyorlar.

24-11-2022 10:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanimcim ya bize ne bu kari kocanin ayriligindan barisip barismamasindan lütfen sizi severek izliyoruz ama bukadarida cekilmyorvu resmen izleyiciye eziyet , ..paikolojisi bozuk bir adam ondan daha beter birde karisi var evi terk etmis sindi adam gelmis saatlerce yalvariyo geri dön diye ehhh simdi sorarim size bize ne ya gercekten bize ne ..lütfen kari koca kavgalarini barismalarinida bize izletmeyin artik bi zahmet lütfenvunaldik inanin kendimizi aptal gibi hisettik biz ne izliyoruz ya ..yapmayin müge hanim lütfen

30-11-2022 16:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar valla çıldırdım bu nasıl bir köy elnare neler çekmiş kimse oralı olmamış elnare resmen o saf ayaklarına yatan ahmet tarafından ve köylüler tarafından resmen kullanılmış yazık çok yazık insanlık bitmiş kocaları bu pisliği yapmış bir de savunmuyorlar mı pes ki ne pes o ahmet saf falan değil işine gelince nasıl telefona bağlananlara arsız arsız bağırıyor çıldırdım allahıma emanet olun müge hanım

09-12-2022 12:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sayin müge anli bu kanser hastasi yengesinin parasini yiyen kardes meselesinde inanin herkez yalanci numaraci oraya yardim toplama amaciyla cikmis olduklarini düsünüyoruz büyük bir senaryo sanki daniskli dönüsüklü gibi hissettik bizce siz bu olaylari iyice bir arastirin ..zaten ezel denilen adam size duyurdu bunlarin hepsi dolandirici diye ve yengesininde hirsiz oldugunu duyurdu

13-12-2022 17:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım kolunuzdaki bilezikleri verin deyince gri giyinmiş ablası kolunu saklıyor

15-12-2022 11:14!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum su ezel davasinda yengesinin hasta olusunun haricinde hepsi kurmaca bunlar anlasarak cikmislar cok belli oluyor ..haa amac nedir anlayamadik ya ezeli göya kendilerince ünlendirmek yada para gitti tedavi yarim kaldi diye etrafdan izleyiciden para toplama derdindeler..kesinlikle bu aileye inanmiyoruz ortada yanlis birseylerin döndügünün kokusu var ama ne oldugunu cözemedik...birde bu acidan bakarsaniz olaylara ozaman siz kesinlikle cözersiniz meseleyi müge hanim

15-12-2022 16:49!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence bu ezel bu parayi annesi ve ablalariyla yedi baska aciklamasi yok haksizin yannda durmayip parayi yiyen kardesi savunuyolar hirsizlik yapmadi bilmem ne yapmadi pirlanta gibi cocuk diyip duruyolar hepsi bir güzel yemisler bu parayi belli

15-12-2022 17:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kanserli karışı için evini satan koca tamamen yalan söylüyor. sahibi oldukları ev karısıyla kendisine ait. kadın yaşama şansı az olan birisi.şayet ölürse kadına ait olan hisse kadının ailesine kalacak.zaten daha önce de kadının kazandığı paraları ailesine vermiş bir adam.kaıdın ölmeden önce evi satıp parayı ailesine aktarmış. utanmadan bir de kardeşiyle rol yapıyorlar.oyuncu kardeş abisine de rol yapmayı çok iyi öğretmiş.kanserin en önemli nedeni strestir der doktorlar.allah kimseyi böyle bir ailenin içine düşürmesin.ha bu ailenin içine düşmüşsün ha cehennem ateşinin içine düşmüşsün .kadıncağızı müge hanım bu aileden kurtarırsa bir kadınının hayatını kurtarmış olur.çünkü koca olacak o adamda aynı kardeşleri gibi sahtekar..

15-12-2022 18:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar bu ezelin annesi nasıl biri insan demek istemiyorum ona ben bir kanser hasta sı olarak çok üzüldüm söylediklerine programınızda çok insan türü gördüm bu türe ilk defa tanık oldum yazık çok yazık
müge hanım tuğbayı o stresli gergin ortamdan uzak tutun tuğbanın hakkını koruyor gibi duruyorsunuz ama tam tersi davranıyorsunuz reyting için değermi tuğba ayrılmak istiyor siz sevgiden barışmadan söz ediyorsunuz bırakın kendi ailesinin yanında sağlığına kavuşsun ezelin ailesinin yanında ölür yazık yani bu bir vebaldir

16-12-2022 11:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar iyiki doğdun iyiki varsın tuğba ya yaptığınız bu günkü iyilik cennet kapılarını araladı size bir izleyici olarak çok teşekkür ederim allahıma emanet olun sizi çoķ seviyorum
mutlu sağlıklı huzurlu her şeyin gönlünüzce olduğu bir yıl olsun doğum gününüz kutlu olsun

19-12-2022 11:35!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanım allah sağlıklı,sıhhatli,huzurlu ve mutlu guzel ömür nasip etsin nice yıllara doğum gününüz kutlu olsun.tugba kızımada allah şifalar versin tez zamanda iyilesir insallah.ezelede yardımcı olduğunuz için çok sevindim.o evladimizinda elinden tutun guzel temiz bir delikanlı allah onada çok çok güzel kapiler açsın dilerim.elinden tutan olmamış yol gösteren olmamış inşallah bundan sonraki yaşamı çok iyi olur.mehmet'ten hiç hoşlanmadım öyle ınsanlar adamı hasta eder tuğba en iyisini yapıyor.

20-12-2022 12:59!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar kendinizi niye böyle çok hırpalıyor sunuz ferdi ve yağmurun niyeti belli dün öyle yaŕın böyle ferdi eski karısını çocuk sayesinde tekrar görmek istediği için vermek istemiyor kendilerinden olmayan bir çocuğu bu kadar isteme çabası neyin nesi menfaat var gibi allahıma emanet olun
müge hanım onların elinden çocuğu alın devletimize emanet edin çocuk heba olmasın yazık
ferdi ile yağmurun kendilerinden haberi yok ki çocuklara faydası olsun
ay müge hanım durup durup yazıyorum ama kusuruma bakmayın valla çıldırdım sabrınıza hayran kaldım en sonunda niyetleri belli oldu çocuk parası için çocukları kullanıyorlar devletimize ve size güveniyorum sizi çoķ seviyorum
müge hanım iyi yayınlar başka konu yokmu da bir ferdi bir ezel yetti iyice magazine döndü program ferdinin hayatını inanın kimse merak etmiyor ezelin de hayatını kimse merak etmiyor tuğba ya yardımınızı yaptınız sağolun ama gerçekten yetti başka önemli konu yokmu elinizde gerçekten yetti esra ya didem e serap a özendiniz galiba siz ciddi konuların kadını ve ciddi bir programdasınız değiştiği nizin farkına varın önemsiz konuları çok uzatıyorsunuz sizi seviyorum allahıma emanet olun

26-12-2022 10:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sinan muhtemelen katil. müge hanıma mine demesi yalandan. salak görsünler adına. bir ara müge diyecekti çevirdi. oyun ediyor. bir adam kadınlara mesaj atıyorsa avcıdır. kucağa düşürmeye birilerini arayan. iş bitincede yok eder. uğraştırır milleti. burada kesin öyledir diyemem. aa-ma kadınlara mesaj atanlar avcıdır onu bilirim.
köyde bir yakınımız anasız babasız kalmış birinin bakımını üstlendiler. bulığa erince deli deli halleri çıktı ortaya. çekiyorlar bunu neden yapıyorsun diye. şu yaptırdı diye isim veriyor. yalan evin kızlarına göz koymuş sapıklıktan yapıyor. verdiler bunu kız çocuğu olmayan başka birisine. kurtuldular zarar görmeden. bu adam zavallıda değil masumda değil oynuyor.

26-12-2022 12:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sayın müge hanım bu sinan cinayet haricinde tutuklanıp ceza alması gerekmez mi ? yüzlerce kişiyi madur etmiş taciz mesajları atmış , onlarca aileyi evinden yurdundan etmiş manevi zarara uğratmış ve kaç aileyi eşinden ayırmış aile saadet’ine zarar vermiş . bunca ekranda şikayetler söylenmiş kanıtlanmış . neden savcı polis jandarma ns bukadar alani şikayetlere göz yumuyor bu adamın akli dengesi yerinde raporu da var anlamış değilim kadınların canını yakmış kavala’sını yarmış . soruyorum sizin aracılığınızla bunu biri öldürse , o kişi suçlu sayılacak ve ceza evine atılacak günah değil mi . kafayı sıyıracağız allah aşkına adalet geç kalmadan bu adamı içeriye atsınlar ve hiç çıkmasın mümkünse çünkü bir aileyi de yıkacak birinin elinde kalacak ve şu düşüncemi söyleyeyim . kadir de suçlu sinan’a senin tavuklun diye onu teşvik etmişler elin yaşlı kadını annesi nasıl oluyorda sinan’ın tavuklusu diye hitap ediliyor . bu işin içinde sinan da suçlu. sizin programınızın ve kardeşçek te sizin hayranınıım saygılar sevgiler .

02-01-2023 13:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu adam çözülmez. çünkü suç makinası. kaç cinayeti var daha başka kimbilir. devlet alacak kapalı kapılar ardında onun anlayacağı yöntemleri kullanarak öttürecek bunu. hangi yerlerde kimleri gömdü daha kimbilir.

02-01-2023 21:37!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bu arife hanimin kocasi orada günlerdir sinana sinirlenmedi ama köyü hakkinda bir laf söyleyince isyanlara girdi biranda bu cok acayip bir durum adamin hali tavri cok rahat sanki oh oh iyiki kayboldu der gibi bir hali var bizce siz bu kocanin üstündede bir durun iyice arastirin

03-01-2023 15:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum artık yeterrr var yok evet hayırrr bu ne ya ciddi anlamda çok sıkıldık rabbim bu kadının ailesine sabır versin müge hanım nezamana kadar evet hayır oynayacaksınız . bu sinan’ın arabası neden fırınında ? bu kadını yakmış külünü bir yerlere gömmüş olabilir mi acaba fırında ki külleri tahlil yapsınlar . bu ailenin akrabaları nerde neden köylü susuyor . sinan kimden destek alıyor . bu adam deli degil aksine çok akıllı biri sizin aklınızla bile oynuyor . neden neden neden diye defalarca sorsan da bir şey çözemezsiniz . ben umudumu kestim be adam hayır demekten başka bir şey demeyecek

Sultan • 04-01-2023 11:15!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sinanın akrabaları yada yakınındaki bir kişi olay ortaya çıkmasın adına mesajlar atarak yayını sabote ediyor. sinan jandarma ve özel polisler tarafından alınarak olayı çözebilecek her yöntem uygulanarak itiraf ettirilmeli. ilaçlarla uyutulup uykuda bile sorgulanabilir. normal yol ile çözülecek gibi durmuyor bu konu.sinan programda herkesin aklıyla dalga geçiyor. buna izin verilmemesi lazım.

04-01-2023 16:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu sinan manyagi o gun kapiya kadar gidip esine bisey oldu kos yetis deyipde o kadincagiz da apar topar hic biseye dokunmadan almadan ewden cikmis da olabilir

05-01-2023 09:06!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar bu sinan arife hanımı kötü emellerine alet ettiği için mi yaktı kesinlikle yalnız yapmadı inancındayım kadını yalnız yok etmedi birileri mutlaka vardır
yoksa kadına bu pisliğin gücü yetmez pantolonunu hani diyordu ya adl i tıp beni muayene etsin diye pantolonu kesinlikle boşuna yakmadı illaki birşey var allahıma emanet olun
valla müge hanım ailenin durumuna her gün seyrediyorum çok üzülüyorum bu sinanın karşı sında taş olsa çatlar sabrınıza hayranım sizi çok seviyorum
müge hanım durup durup yazıyorum aksattık yeter arife hanımın çocuklarına içim parçalanıyor ya bu sinana insan demek gelmiyor allahım düşman başına vermesin karşılaştırmasın bu gibilerle

05-01-2023 12:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım ben bu proğramı izlerken acaba birine telefonla mesaj göndermek , taciz etmek küfür etmek onu tahrik etmek suç değil olarak düşünmeye başladım benimle beraber benim yetişkin çocuklarım ailem ve çevremde aynı düşüncede bence bu adamı jandarna'ya değil sokağa salın korkudan kendisi ölür zaten bunu jandarma'ya vermek ona yardım etmektir birde bugün o yanlış duymadıysam yada anlamadıysam jandarma komutanına küfür etti orada devlet memuruna küfür etmek ve hakaret etmekten o neden ceza yemiyor insanın aklına jandarma komutanı acaba onun akrabası yada tanıdık bunu üst düzey bir koruyanmı var diye insanın aklına geliyor inanın saygılarımla iyi yarınla inşallah bu iş tez zamanda çözülür kolay gelsin !!!...

05-01-2023 14:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 1992 de gebzede bir adam asker arkadaşını evine misafirliğe getiriyor. kısa bir süre sonra o adam ölüyor. o asker arkadaşı elazığlı musa olarak bilinen kimse 60 lı yaşlarında olmasına rağmen adamın karısına göz koymuş. 3 sefer gece saatlerinde baskın veriyor kadının evine. mahalleli meydan dayağı çekerdi adama. polise götürürlerdi birde onlar döverdi. takımlarına tekmeler saydırarak. o kadın can derdine düştüğü için gebzeden karamürsele kaçtı. o adam amacına eğer amacına ulaşmış olsaydı büyük ihtimal ile o kadını öldürürdü. burada da durum aynı.bu adam belkide süper zeka. çünkü şartlara göre yalanda kıvıra biliyor ama asla itirafa yanaşmıyor. sadece sapıtmış birisi ve herkesle oynuyor. delil bence bulunamaz çünkü yandı bitti küloldu gitti. ama mesajlar ve hareketleri delil olarak sayılmalı ve kadında ortada olmadığına göre bu adam artık alınmalı.

05-01-2023 14:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım ben bugün izlerken o son dakikalarda o bayan müge hanım giderken sanki tedirgin oldu dikkatle izlerseniz

İBRAHİM ABİDİK • 05-01-2023 15:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sinan'a soru sorarken tersini söyleyin birde. örneğin biliyormusun, biliyormuşsun yerine sinan bilmez, yapamaz, diyemez gibi cümle kurulsa sanki hayırlardan evet lere dönüş sağlanır gibi düşüncem var

06-01-2023 10:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar adı batasıca bu sinan acaba gübre taşıdım dedi ya arife hanımı orada gösterilen kanalizasyona falanmı attı da gübre dedi valla çalı ve hayır kelimesinden nefret ettim bunun yüzünden hem bu dünyaya hem öbür dünyaya zarar bu sinan allahım herkesi korusun sinanın şerrinden allahıma emanet olun hayırlı cumalar

06-01-2023 11:35!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım o kadar başarılıki ama bu milletinde bu başarıda payı büyük. herkes ne biliyorsa döküyor ortaya. başkalarına bu kadar yardım etmiyorlar. bazıları insanlıktan kazanıyor olmalı.
herkese tecavüz eder. yaşlıları yaşamış yaşayacağı kadar deyip birde öldürür. o sebep ile köyündeki çocuklara dokunmuyor. yaşasınlar adına. zarar verirse öldürmek zorunda.ama başka yerde yakaladığı çocuklara zarar veriyor ama öldürmüyor. yine yaşasınlar nasılsa beni tanımazlar diye. her yaptığının nedeni var.

09-01-2023 11:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar öyle sevindim ki şu sinan denen pisliğe sizi çoķ seviyorum ve kutluyorum insanlık bir nebze rahatlar inşallah ama tek başına yapamaz yardımcıları var yalnız taşıyamaz sizi çoķ seviyorum allahıma emanet olun

09-01-2023 11:35!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum size helal olsun suçsuz olduğunu bile bile zorla ceza evine attınız adamı

09-01-2023 12:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu sinan denilen adamin masum bir insan olmadiginda hemfikiriz yalniz sanki birazda sucsuz gibimize geliyor arife hanimin kaybininda en süpeli kisi sanki kocasi cünkü adam cok rahat yüz ifadesinde tek bir üzüntü kaygi yok ve tavirlari oh oh ben yirttim nasil olsa bir süpeli var der gibi ..bizce arife hanimin kocasi üstünde durursaniz iyi olur

10-01-2023 15:54!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ispat edilmemis olaylar nedeniyle su anda ceride olan sinanin normal bir ruh halli olmadiginin farkindayiz ama ya arife hanima zarar veren gercekten o deyilse neolacak bir kisi üstüne yüklenipte gercek suclu varsa elini kolunu sallaya sallaya gezecek...bizce gercekten arife hanimin kocasi veya ailesi üzerinde fazlasiyla durulmali cünkü adam cok rahat yüzünde en ufak üzntü kaygi falan yok cok rahat konusiyor oturusu bile öylesine rahatki süpelennemek elde deyill cok sahte konusmalari var arife hanimin kocasinda

10-01-2023 17:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum arife sinanın işi. yoğurt alan adam misal rezillikmi edecek kadını razı ederde eder rezilliğini. oğlu anlasa öldüreceği kişi annesini kandıran olurdu annesi değil. kadının kocası kadını öldürse aygaz neden yanık kaldı. işler hep sinana bakıyor. ortada tehlikeli görünen tek isim var sinan.
olayları doğru şekilde yerli yerine oturtmayı öğrenin artık (ismail)

12-01-2023 13:00!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar valla bu kubilay denen adama çok güzel sorular soruyorsunuz bastırın müge hanım o adam anca laf kalabalığı yapıyor belli suçlu kaçmış karabüke ablası gülşah ta bu işin içinde çok ortada çok hayırlı cumalarınız olsun
birde bu melissa olayını ne kadar uzattınız bu kadar da olmaz yani programın arasına biraz da magazin katmasanız olmaz sanki
bu melissa daki yüzsüzlük pişkinlik had sayfada pes pes daha ne
o bebeği demi telef edecek siz bu tıp şeylere prim vermezdiniz bazen şaşıp kalıyorum size de burada çocuğun sağlıklı ortamda olması sevim hanım çok haklı
müge hanım ya bugün biraz ters mi konuşuyorsunuz anne var anne var niye melissayı masum gibi gösteriyorsunuz bence hiçte çocuğu düşünmüyorsunuz magazin magazin

13-01-2023 12:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar bu şerife kendi elleriyle üfürükçüye kızını teslim etmiş sonra hesap soruyor bu tür kadınlar yüzünden çocukları helak oluyor önce bu kadınları eğitmek lazım üfürükçü neymiş eğitim almış gerçek doktora götür madem kızın pskolojisi bozuk aslında annenin pskolojisi bozuk
müge hanım ümit sedat cinayetinde suç ortada suçlu ortada itiraf var suç aleti var nasıl öldürüldüğü ortada daha ne bu kubilay milleti saf salak zannediyor herhalde bir de müge hanım sizde programı bugün biraz savsakladınız programda çok ses kirliliği var konuşulanları izleyici olarak anlayamıyoruz
müge hanım iyi yayınlar bu hilalin annesi de akıllanmaz hilal de dönmez ailesine hiç uğraşmayın program başladı aynı konuşma nerdeyse program bitecek aynı konuşma inanın sizin söyledikleriniz hilalin hiç te umurunda değil süleyman denen üfürükçüye yine dönecek yine dönecek çok ortada önce anne kendini düzeltecek ama düzelecek gibi durmuyor allahım size kolaylık versin
ay müge hanım iyi yayınlar ya bir insana sinirlenmek bu kadar mı yakışır müge hanım size bir kez daha hayran kaldım bu işte bu şu üfürükçüye nu güzel haddini bildirdiniz valla patlayacak dedim patladınız sizi çoķ seviyorum allahım sizi korusun allahıma emanet olun işte bu işte bu yaşa
hakedene hakkını vereceksin verdin helal olsun
müge hanım iyi yayınlar sabah sabah günahımız ne idi bu dur kadını ekrana bağladınız valla bugün kendinizi dinlenmeye almak istediniz her halde ne bu ya hiç susmuyor bu çene neyin nesi valla baydı sanki tek önün başına gelmiş gibi davranıyor binlercesi var sabah sabah bize resmen ceza kestiniz dur kadınla
ay migrenin tuttu valla sen çok yaşa müge hanım sizi çoķ seviyorum

19-01-2023 11:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merhaba ben gülmira nehirin annesiyim

21-01-2023 22:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar valla haftaya nasıl başlarsan öyle gidersin bu bulgar kadından parasını zorlamı almış siz de sanki çok elzem bir konu gibi ganimet bulmuş gibi atlamışsınız konuya valla müge hanım bırakın bu basit konuları bizim de zamanımızı boşa harcamayın geçen hafta dur kadın bu hafta bulgar kadın sezon bitimine kadar böyle devam edin dığer programlardan hiçbir farkınız kalmadı açıkçası tamam kayıpları buluyorsunuz allah razı olsun ama yeter bu parasını kaptın kadınlardan adamlardan gına geldi bir de siz konuşurken sanki arkadan seslendirme gibi konuşuyor kadın
yani artık kimin eli kimin cebinde karısı ona kaçmış kocası buna gitmiş kadınlar adamlara para kaptırmış ay yeter zaten dığer kadın programları bunlarla dolu lüzumsuzca ama siz farklı derken yavaş yavaş sizde bu furyaya doğru katılıyorsunuz biz sizi farklısınız diye seviyoruz sizi diğerlerinden ayıran özellik bu lütfen zaten allahıma emanet olun

23-01-2023 11:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum adamın 1000 yuro vereceğim demesi kadının bütün söylediklerinin doğru olduğunu gösteren bir durumdur. kadın alacaklı olmasa adam bir kuruş bile vermez. (ismail)
sosyal medya hırsız kaynıyor. böyle adamlar kadınları büyülü sözlerle aldatıp yerin dibine batırarak düze çıkan hırsızlar gurubu. gönül isterdiki kadına onbin yuro vermekten bahseden o adamıda birileri yerin dibine geçirseydi.

24-01-2023 20:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar ankara da bazı yerler vardır oralara adım atamazsınız mahalleye girersiniz orada başınıza gelmedik kalmaz tekin yerler değildir diyorsunuz ya badan a biyo bakım diye oralara girmek cesaret ister ben bir ankaralı olarak biliyorum birde o parayı kadına elden vermeyin o para iki dakikada gider çocuklara yararı olmaz allahıma emanet olun

25-01-2023 11:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merhaba müge hn.

evlatlık olmak kaderin bir cilvesidir. ben de evlatlık büyüdüm. beni büyüten niğde altunhisar lı ailemden allah razı olsun. beni büyüten annem ve babama allah rahmet eylesin. her ellerimi allahıma açtığımda onlara rahmet dilerim. 17 yaşımda kardeşlerimle ve öz akrabalarımla tanıştım. annem babam ben bebekken vefat etmişler. evlatlık olduğumda öz kardeşlerimi çok merak ederdim. tanıştığımda ise çok değişik duygular yaşamıştım. öğrenvişik hayatımda çok başarılıydım. öz akrabalarımla tanışınca sanki büyülü başka bir dünyaya gelmişim gibi herşeyden çok etkilenmiştim. üniversite hayatına bile girmedim bu duyguların esiri olduğum için. şu anda ise onları tanıdığıma çok pişmanım. ne kadar hakkım varsa o kardeşlerime hakkım haram olsun. çoğu zaman sizlerin programlarında ailelerini arayan kişileri görünce keşke bulmasalar derim. ben bu yaşamın evlatlık kısmında hakikaten çok zorluklar çeken biri olarak gül gibi hayatımı mahvettiğimi anladım. inşallah evlatlık olanlar öz ailelerini bulduklarında benim yaşadığım sıkıntıları yaşamazlar ve mutlu olurlar. sizi ve sizin gibi insanlara yardım eden destek olan insanları seviyorum.allahım yardımcımız olsun ve tüm güzellikler sizin oldun isterim.

25-01-2023 12:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bu nurayin belali annesi herkezi tehtid ediyor memleketi kötülüyor kanuna dil uzatiyor kizini yiyenini resmem vuracagiz oglum vurur kocam vurur diye tehditler savuruyorda sizler ve engin niye ekrandan suc duyurusunda bulunmuyorsunuz hatta hemen bir akil ve ruh hastaliklarina yatirilmasi gerektigini düsünüyoruz..ekranda resmen ellerimizi kaldirip allaha böyle bir kadini on apartmam ötemizde bile bize komsu falan nasip etmesin diye dua ettik böylelerinin hirsindan korkulur ..engin kesinlikle bu kadindan uzak durmali ömür boyu evine falan almamali..saygilar müge hanim

27-01-2023 15:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar sabriye hanım ve torunlarına yaptığın büyük iyilik sana bir kez daha cennet kapılarını araladı bir seyirci olarak çok çok teşekkür ederim gerçekten o insanların yüzündeki bir damla tebessüme vesile olduğunuz için allahım da ömür boyu sizi güldürsün sağlıkla sıhhatle ailenizle sizi çoķ seviyorum

30-01-2023 12:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim sizler sahriye hanim icin cok güzel seyler yaptiniz bir kez daha duyarliliginizi ve insanliginizi kutluyoruz ..bizler ekran önünde o evi gördükce mest olduk mutlu olduk o garibim gün görmemis sahriye hanim adina ama merak ettigimiz bir durum var eyer programinizda bir aciklama yaparsaniz seviniriz merakimiz su simdi bu evi gören cocuklarin ahlaksiz annesi ve cocuklarin dedesi cocuklara sahip cikmaya calisip o eve falan konmasinlar vallahi cok üzülürüz sahriye hanima ozaman umariz bunun bir önlemini almissinizdir , hani evin tapusu cocuklarin üstüne ya simdi o denizanasi gelip cocuklarimi istiyorum derse sirf bu yardimlara konnak icin

30-01-2023 16:13!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar bugün salı hiç yerinizden kalkmadınız programı hep oturarak sundunuz rahatsız mısınız geçmiş olsun programı bugün çok sakin durgun aynı zamanda da biraz da kendinizi yormak istemiyor gibisiniz hayırlar olsun kendinize iyi bakın
ama yine de biraz canlanın en azından soru sorarken nerdeyse hiç konuşmuyorsunuz dinlemede kalıyorsunuz hep hiç alışkın değiliz ya bu duruma

31-01-2023 12:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kendi ananı hemde bankaya borçlandırarak 92000 lira çarptıktan sonra bas tekmeyi, birde dıram oynayıp haklı çık. herkes işini iyi biliyor.

01-02-2023 18:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar hayırlı cumalar müge hanım sizin de yakında programınızda su şişeleri kırlentler terlikler havada uçuşacak gibi seviye azaldı küfürler hakaretler tehditler konukların ayağa fırlaması yeter gerçekten yeter programı misafir sanatçı gibi sunuyorsunuz konukları laf olsun küp dolsun diye dinliyorsunuz programı iyice savsakladınız valla birde konuklara çok hayat dersi veriyorsunuz kardeşlerinizden annenizden çok bahsediyor sunuz herkesin hayat şartları farklı programın seviyesi çok düştü artık eski ciddi seviyeli kaliteli ve kendinden emin bir program göremiyorum eskiden programın sonuna kadar işlerimi ertelerdim şimdi ha var ha yok hiç anlamı kalmadı konular çok basittt

03-02-2023 11:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım yine yardıma koşuyor. deprem çok büyük. hemde çok fazla. takdiri ilahi diyelim. ama işte ne faydamız olursa meselesi müge hanımınki. biz biliyoruz onun çabalarını. muhakkakki yüce allahda biliyordur. inancımıza göre depremde hayatını kaybedenler şehit sayılır. onlara allahdan rahmet yaralılarımızada acil şifalar dileyelim. inşallah binaların içinde mahsur kalanlarda sağ salim olarak kurtarılabilir. türkiyedeki yüreği bu ülkeyle birlikte atan herkesin dileği bu yöndedir diye düşünüyorum.

08-02-2023 00:51!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar sizi tekrar ekranda görmek inanın bizlere güven ve güç verdi sağolun varolun inanın dakka bir gol bir bu naimenin elinden o kızı devletin alması lazım önce anneleri eğitmek lazım kızını kendi elleriyle haçı hoca bozuntularına götürüyorlar sonra şu oldu bu oldu kaçıncı kez işlediniz bu konuları hala aynı hala aynı allah aşkına müge hanım insanlar artık bi dursun yani bu ne hiç ders çıkarmıyorlar söyleyin müge hanım oraya gelen kadın erkek artık yeter biraz akıllarını başlarına alsınlar bizim de zamanımızı çalmasınlar kırk kere işlediniz bu tıp insanlara tahammülümüz yok doktor hekim dururken afedersiniz iki kuruşluk insanlara tamah ediyorlar sonra müge hanım yardım et kendi elleriyle veriyorlar paraları altınları yazık çok yazık eğitim eğitim eğitim allahıma emanet olun müge hanım sizi çoķ seviyorum hayatımızda hep varolun
geçlerimizin de bu tıp olayların içinde olması inanması büyük kayıp bu tıp annelare ceza verilmesi lazım bu kız bu yaşta bu lüzumsuz olayların içinde gerçekten yazık
ilimlere bilimlere inanmayanlara müstehak mağdur birine yardım et desen bir lira vermezler ama neydi belirsiz sulara aparatla ra dünyanın parasını verirler allahım akıl vermiş ama kullanana

21-02-2023 12:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum aytekin karısının cok etkisinde o kasırı oldukca annesini af etmez karısı cok fettan

27-02-2023 15:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar burhan karakuş cinayetinde nekadar durgun sunuz eskiden böyle olaylarda biraz sert konuşurdunuz konunun üzerine daha ciddi sorularla giderdiniz burada hep aynı soruları yumuşak yumuşak soruyorsunuz sanki vakit geçsin gideyim der gibisiniz valla program bayıyor eskiden çat çat pat pat biraz lütfen canlanın
sohbet eder gibi program sunuyorsunuz tadı tuzu yok programın kimin ne dediği belirsiz dikkat edin konuştuğunuz hep aynı şeyler canlanın canlanın seyirci eski mügeyi istiyor allahıma emanet olun
müge hanım iyi yayınlar müge hanım gamze olayını çok uzattınız artık cinayetleri çözme işini didem arslana bıraktınız galiba sizde kaçan kızlar olayına çok zaman ayırmaya başladınız eski müge olun lütfen sizi seviyorum
müge hanım evlenmek istemiyor çocuk bu neyin zorlaması siz değil miydiniz mu yaşta evlilik olmaz diyen şimdi tam tersi konuşu yorsunuz valla sizi de anlamak mümkün değil bu ısrar ne
müge hanım bu feride ve benzeri kadınlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum bazı şeylerin arkasına sığınıp bu kadar pişkinlik utanmazlık cinayete kadar giden ilişkiler aymazlık bu kadar yalan dolan bu kadar ahlaksızlık bir de allah ı kitabı ağızlarına almıyorlar mı çıldırmak içten değil bunlar yüzünden aile kavramı kalmadı soy ağaçları değişmeye başladı nereye doğru gidiyoruz anlamıyorum bu tıp kadınlara eğitimi zorunlu hale getirmek lazım yoksa ceza vermek lazım olmaz böyle olmaz hayırlı cumalar müge hanım
müge hanım iyi yayınlar döndü korkmaz cinayetinde mehmet kesinlikle suçlu belli kadına zarar vermiş hem kadının odunlarına musallat olmuş hem de kabanı nı çöpe atmış saf gibi ama herşeyin farkında daha 49 yaşında ama tembel aynı sinan vakası ile benzer şeyler var kesinlikle birşeyler yaptığı belli müge hanım allahıma emanet olun

13-03-2023 11:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim 78 yasindaki kadin hadi kocaya kacti diyelim en mühüm olan dislerini niye evde biraksin altinlarini kiyaferlerini niye biraksin yani müge hanimcim bu kadinin basina birseyler getirdiler diye düsünüyoruz ama bu oduncu mehmet bey deyil kesinlikle öyle bir tavri yok mehmet beyin ,en süpeli kisi bizce o bilmis bilmis konusan 78 yasindaki kadina musallat olan telefonlarini bile arastirip bulan kendisini binbasi diye tanitan o arkasi dönük adam bu adamin normal olmadigi kesin bizce siz bunun üzerinde durun ...yada bu kadinin bu adamla görüstügünü duyan yada gören kendi ailesinden birisi zarar vermis olmasin her neyse ama oduncu mehmet kesinkez deyil bizce

16-03-2023 16:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım hayırlı cumalar bugün biraz asabi gibisiniz nerdeyse aslıya kafadan nafaka bağlayacak sınız ya kadın suçlu pskopat 4 çocuğunu bırakmış ilk vjkuatıda değil aslı gibi kadınlara prim veriyorsunuz neredeyse alan razı veren razı ikisi de suçlu daha neyi savunuyor sunuz anlamadım bir seyirci olarak çiğdeme yazık çocuklara yazık diğerlerine hiç birşey olmaz iyi yayınlar
bu tip kadınlar potansiyel rutine bağlamış yuva yıkıcı kadın tipi gözleri hiç şey görmüyor korkmuyor müge hanım bunlar tencere kapak değişmez cehalet bunlar-dan çok var devamlı konu yapsanız bitiremezsiniz valla allahım sizleri bizleri bunlar-dan korusun ülkemize zeval vermesin iyi yayınlar
müge hanım programda konuğun cebinden parayı alıp aslıya vermeniz hiç hoş olmadı neyi savunuyor sunuz bugün çok sinir lisiniz ve siniri nizi ilhanın ailesinden almaya çalışıyor sunuz aslı ortada kalacak bir kadın değil ortada gözü çocuklarını bile görmeyen insanın en değerli varlıklarını ortada bırakan kadına hiç bir şey olmaz veli olmaz ali olur
gerçekten bugün beni hayretler içinde bıraktınız müge hanım

17-03-2023 11:54!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar sizin programınızda bazı konularda şaşırmayacağım diyorum şaşırıyorum bu eda ismail konusu gibi hani bazı pis işlerde kadınları borclandırıp kendilerine bağımlı hale getiriyorlar ya bu ali osman ve ailesi de edayı borçlu diye kullanıyorlar aynı kapıya çıkıyor pes kadınlarımız niye gözlerini açmıyor kendi ayakları üzerinde durmayı denemiyor kendini eğitmiyor işin kolayına kaçıyorlar müge hanım valla ekran başında deli oluyorum millet ayda dünyasını kuruyor biz daha hala tık tokta kim kiminle maceralarında hayatları düzeltmeye çalışıyoruz yok sonu yok bu tipler ceza almalı çok kötü örnekler yeni nesillere allahım yardımcınız olsun
bu edanın bu kafayla herşey başına gelir kendine ailesine saygısı olmayana müge hanım ne yapabilirsiniz
resmen ali osman aileyi haraca bağlamak istiyor kız hasta para ver çökük doğdu para ver yemek yedi para ver misali
müge hanım iyi yayınlar valla eda ismail konusunu lüzumsuzca uzatıyorsunuz programı esra erol tavırlarıyla sunmaya başladınız dikkatinizi çekerim programı konuklara bırakıp kenara çekiliyorsunuz sizin eski baskın tutarlı hırslı konuları azimle çözme hırsını şu anda didem arslanda yılmazda görüyorum bir seyirci olarak artık biraz canlanın lütfen programın modunu iyice düşürdünüz artık
bilirkişi edasıyla program sunmayı bırakın müge hanım
bu arada sizi çök seviyorum allahıma emanet olun

23-03-2023 10:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadına para harcar iyilik yapar yakınlık kurmak adına. sonra karşılığını ister. kadın namusum der razı gelmez. zorla yapar. yapabileceği de bir şey yok ama sömürmüş olmayı yapmak sayar. hiç kimseye söylemesin diye de öldürür.
biz ne diye anamızın başından ayrıllmıyoruz. hırsızlara sapıklara kurban vermemek için olabilirmi. kadın bir başına bırakılırmı. memleket sapıkda kaynıyor hırsızda. binde bir bile olsa o bir kişi savunmasız olanı bulur.

27-03-2023 12:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar allah aşkına bu dolandırılan hülyanın fabrikatörüm diyen adamla ne işi olur fabrikatör adamın hülya ile ne işi olur yani adam daha ikinci gün borç para istemiş uyanmamış pes insanları küçümsediğımden değil ama hülyayı ne yapsın hülya şahmış şahbaz olmuş şimdi bu kadınlar neyin kafasını yaşıyor ne yiyor ne içıyor valla müge hanım öyle kızıyorumki ne siz bu tıp kadınların konularını işlemekle bitirebilirsiniz ne de ben size yorum yapmakla bitirebilirim valla bunları artık eğitmekle de olmayacak müge hanım nerdeyse her programda işliyor sunuz hiç ders almıyorlar almayacaklar da gerçekten size kolay gelsin bu tıp kadınlar işin kolayına kaçıyor çocuğuna odaklan kendimi nasıl eğitirim çocuğuma nasıl bir gelecek hazırlarım çocuğumun sağlığını eğitimini başarılı bir hayata nasıl hazırlarım ona odaklanacakken çar car bağırıyor sanki zorla almış elinden adam hülya ya değil çocuğuna yazık valla çok yazık bu kadınların koca arayışı nereye kadar allahıma emanet olun müge hanım

29-03-2023 10:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum valkahi bigünkü programda midemiz bulandi...su sevgilisine 60 bin lira yediren kadindan vallahi öggg geldi bunlardan , birde bunlara acimamizi bekliyorsunuz müge hanim ohhh ne ala dünya git errkeklerle ye paralari ye eglen cocugunun riskinla erkek pesinde gez sonra gel müge anli milletten bagis toplayip sizlere versin sonra siz gidin o hayatiniza devam edin bir sevgiliden öbür sevgiliye kosturun..vallahi kadindan midem bulandi ya ne malum.o adamla anlasmali cikipta o programa nasil olsa müge yardim eder diye herkezi aptal yerine koymadiklari ne malum

29-03-2023 14:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar allah aşkına şu hülyayı ekrandan alın yeter yeter bu neyin zorlaması bıktık valla bir kadın kendi kendinin eğitmeni olmalı biz bunu seyretmek zorunda değiliz çok uzatıyorsunuz bu tıp konuları valla yeter müge hanım bir de şu yaşadığınız şeyleri anlatmayı da bırakın bazen programın yarışı bunlarla geçiyor gına geldi
müge hanım bu günümüzü hülya müzeyyen haticeyle lüzümsuzca geçir diniz orada döndü hanımın ailesi var annelerinden bir haber istiyor siz bugün programı mügenin maceralarıyla bitirdiniz cinayet konularını didem yılmaz arslana bıraktınız siz de kaçan la kaçakla boş konularla zamanımızı alıyorsunuz bize de yazık sizi seviyoruz diye bu kadar da olmaz pes

30-03-2023 12:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadınlar yanlız olmaz. can güvenlikleri olmaz. o sebep ile tutunacak dal arıyorlar. kimi dolandırıcılar ve kimi sapıklar bu durumu bilerek onları ağlarına düşürüyorlar. suçluları alçakları aklama paklama işlerini bırakın artık. ben de düşürebilirim bir sürü kadını. ama böyle bir rezilliğe tenezzül etmiyorum. eden suçlu. herkes düşürülebilir.

31-03-2023 12:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar eskiden evli olup karısını aldatan erkeklere karşıydın çocukları var karısı var onların rızıklarını sevgililerine gözlerini kırpmadan veriyor sonrada dolandırıldım müge hanım artık haklının yanında değil de sanki yanlışın yanında duruyorsunuz mustafaya sorsanız karın çocukların var niye yaptın diye sevgilisine gözünü kırpmadan parasını yedirirken çok iyi terkedilince kötü allah aşkına müge hanım yanlış yaptıysa ceremesini çeksin mustafa daha ne
kadın zorlamı almış sanki seve seve vermiş daha ne
neyin savunması karısına çocuklarına acıma yana siz niye yardım ediyorsunuz o adamın aslında hiçte yardıma ihtiyacı yok
birinci kadın evliliğin cefa sını çeker ikinci kadın gelir sefasını sürer

04-04-2023 11:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum döndü boztepe kaybinda mehmet neden yalan testine sokulmuyor bence mehmet suclu

05-04-2023 03:35!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım artık çocuk arel e gelin onlar oraya çocuk için değil para pul için gelmişler siz de hiç müdahale etmiyorsunuz maşallah her kafadan bir ses bir şey anlaşılmıyor
bence hafize ölen arel in babasına her şeyini teslim edecek kadar aşıktı çocuğu da hatıra olarak aldı ortada her şey
tamamen aşk müge hanım
o hafize para pulla adamı kandırmış ölen karı kocanın başını da yemiş arel e yaźık yavruma
hafize hiç masum değil tam bir oyuncu müge hanım bir seyirci olarak arel devletin güvenli kollarına verilmeli iki aile de sağlıklı değil allahıma emanet olun

05-04-2023 12:08!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum burası kadın haklarını savunuyordu öyle değilmi. kadınların tuzaklara düşüyor olmasına hiç şaşırmamak lazım. çünkü çoğu erkeğin yaptığı sadece kadın düşürmeye çalışmak deniyor. bana anlatılanlara göre durum şundan çok daha ağır.
türk milleti olarak ne kadar ahlaklı olduğumuzdan bahseder bununla övünürüz peki bu durum gerçekmi. eh işte. mecbur burun kıvırarak söylüyoruz. aslında rezillik yakadan paçadan akıyorda devlet uyuyor. bakın devlet işyerlerine vergi denetimine gidiyor. tamam vergi önemlidir. ya kızların hasiyeti. yahu duyuyoruz amirleri rahat vermiyorlarmış kızlara. azıcık yüz bulsalar atlayacak kadar. bize anlatılana göre müdürü kızı odaya evrak almaya gönderiyor. kız gidiyor odaya müdürü peşinden girip kapıyı kapatmış üzerine. zor kaçmış kız işi bırakmış. peki tazminat yandı bitti kül oldu gitti. evli o müdürler. hep böyleymiş işler. rezillik yakadan paçadan akıyor işyerlerinde. herkes emri altıdakini metresi gibi görüyor deniyor. şuraya açık açık yazsam kıyamet kopar. bir yolda laf atmanın bile ne kadar cezası varken fabrikalarda çalışan çok kızın neredeyse deniyor. hep kaç göçle yürüyormuş işleri. gözle becerilmekten bıkmışlar. devlet uyumasın. gitsin görevliler işyerlerinde kızları kapalı odalarda sorguya alsın. kızların rahatsız edildiği işyerlerine kazık soksun. o zaman dünyanın en zengin devleti olursa hiç şaşırmamak lazım. ağır yazamıyorum banada ceza çıkar diye. doğru söyleyen dokuz köyden kovulurmuş meselesi.

08-04-2023 03:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar bu galip denen şahsın kimliksiz olmak işine geliyor herşeyi yap kenara çekil galip koca bi aileyi soyu yok etmiş mahsus stüdyo da olay çıkarıyor ki kimlik çıkmasın hiç kimseye işine geliyor çünki allah aşkına yardım edin de kimlikleri çıksın galibi dinlemeyen yazık yanındakilere
galip vatana ihanet etmiş askere gitmemiş yanındakileri perişan etmiş yazık valla
galip işi yokuşa sürüyor keyfi

11-04-2023 12:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bizim köyde şimdiye rahmetlik kemal vardı. aklı kıt olduğu için evlendirilmedi. atlardı otobüslere şehir şehir gezerdi. ama bir kaç gün sonra köye geri dönerdi. herkes evinin adresini bilir. geri dönmüyorsa hayatta olmadığından dönemiyor. eminim köyden zaten de hiç bir yere gitmedi. köyde halledildi. o adamı kim fazlalık olarak görüyorsa bunun hesabı ondan sorulmalı. oradaki herkes herşeyi biliyor. kameralara karşı rol yapıyorlar.

14-04-2023 16:02!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar bu sait denen şahıs evlatlarını gelinini mahvetmiş bence aliyi dede torun yok etti yoksa niye alinin maaşını al bir sene boyunca kaybolduğunda güvenlik güçlerine haber vermek istememesi normal değil gelin cemile aslında gerçeği biliyor ama oğlu fatih için susuyor aslında herşey ortada
bu sait denen kişi çok korkunç vicdani hiçbir hareketi yok kızına gelinine sarkıñtılık yapan adam oğlu aliye neler yapmaz müge hanım adamın kulakları duyuyor dikkat edin gözlemleyin işine geldiği gibi kadınları namuslarıyla vurmaya çalışıyor konuyu başka yöne çekmeye çalışıyor
müge hanım bu dede torun çok korkunç ikisi de işkenceci pskopat aliyi kesin ikisi yok etmiş belli yazık aliye
bir de müge hanım dikkat edin dede konuşurken fatih devamlı kaşlarını kaldırıyor diğerleri konuşurken kaldırmıyor
müge hanım arefe gününü geçiştirmek için nur peri yı çıkartıp işkence yaptınız zorlamı almış adam bu ne ya resmen kadın parasıyla koca almaya çalışmış olmamış suç nur da göz göre göre aldanmış sonra dolandırıldım eee gına geldi bunlar-dan valla bıktık yeter yeter

20-04-2023 11:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bir erkek hiç bir şey vermeksizin kendisi hiç bir sorumluluk almaksızın bir bayandan çeşitli vaadler ile sürekli olarak bir şeyler istiyorsa o adam birilerini kendi duygularına esir ederek soyan hırsızdır. ve hırsızlardan alacak kurtarmak çok ama çok zordur.

20-04-2023 18:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar program iyice şov programına döndü bu şovmenleri nereden buluyorsunuz güler denen kadının yanındabağlı eşek durmaz siz de iyice programı serdiniz valla lay lay lom sunuyorsunuz resmen konuklarla dalga geçiyor sunuz ciddiyet sıfır
artık program için bu tıp insanları ajanstan falan kiraladığınızı düşünmeye başladım boş boş vakit kaybından başka birşey değil artık ciddi konular gelmiyor size galiba sezonu böyle geçireceksiniz basit konularla
bizene adamın başka kadına gitmesinden sanki ilk kez yaşanıyor bu tıp olaylar binlercesi var
bir digeride doğan denen şahıs ya beni dolandırdı dediği kadını geri istiyor karısı çocukları perişan o azra da azra bu neyin kafası eskiden perişan evli terkedilen kadın ve çocukları savunurdunuz şimdi sevgilisi olanları savunur oldunuz artık sizi anlayamıyorum çok değiştiniz gayrı meşru yaşayan insanlar mutlu olsa ne olur olmasa ne olur pes
karına çocuklarına dön diyeceģinize adamı giydirip süsleyip gayrı meşru hayata özendiriyor sunuz yazık çok yazık çizginiz çok değişti çoookkk
bu tip konuları insanları işleyip popüler hale getirip prim verip resmen meşru hale getiriyorsunuz cahil meyilli insanları özendiriyor sunuz
kadınların hakkını savunuyorum diyorsunuz her kadını aynı kefeye koymayın lütfen kadın var kadın var
kadınların hakkını savunuyorum diyorsunuz her kadını aynı kefeye koymayın lütfen kadın var kadın var azrayı savunmaya gerek yok ne olduğu ortada namuslu fedakar evine çocuklarına kocasına bağlı kadınları savunun ondan ona giden kadınları değil

25-04-2023 11:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum maalesef son zamanlarda programın kalitesi düştu mahalle kavgaları seyreder duruma düştuk cinayetlerin konusu hep yarım kaldi karı koca kavgalari mahalle kavgaları bitmek bilmiyor yazık oluyor programa

25-04-2023 13:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar artık serdar ve güleri programdan alın lütfen stüdyoya resmen tiyatro kurdunuz yani bu tıp insanlardan ne ders çıkarmalıyız anlamadım allah aşkına ekrandan alın bizimi sınıyorsunuz yetti tamam

26-04-2023 12:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar valla eşimle sizi seyrettik sana ve rahmi beye bugün bayıldık hasana verdiğiniz cevaplara tepkinize bayıldık uzun zamandır görmediğimiz programı ve mügeyi gördük helal size helal sizi çooöok seviyorum gurur duydum uzun zamandır ilk defa keyifli bir şekilde programı seyrettim işte müge bu dedik eşimle allahıma emanet olun
hep böyle olun
haksızlığa adaletsizliğe haksızlığa terbiyesizliğe karşı bu tavrı devam ettirmenizi diliyorum
müge hanım iyi yayınlar eşme hanıma bir izleyici olarak çok üzüldüm annesi dursun anneye çok üzüldüm bu veysel veya öbür kuzen eşme hanımı yok etti eşmeyi yok edip yaşlı teyzeyi ele geçirip parasını almak ele geçirmek çünki kumar insana insanlığını akrabalığını anayı babayı kardeşi çocukları unutturan bir illet bence eşme kesinlikle kötü emellerine alet edip sırf para için yok edildi herşey belli bir de müge hanım sivrisinek el üstünden sokmazki 59 yaşındayım hiç rastlamadım eşme çırpındı kurtulmak için veyselin ellerini tırmaladı ama kurtulamadı garibim allah yardım etsin allahıma emanet olun sizin ve annenizin anneler günü kutlu ve sağlıklı geçsin
müge hanım veysel acaba para karşılığı köyden birilerine mi teslim etti acaba
bir de veysel ara ara kendi kendine gülüyor

11-05-2023 12:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sayin anli biz ekrandan anladikta siz neden durumu farketmediniz anlayamadik , bu kocasindan bosanip hala kocasinin yaninda olan kadincagizin asil sorunu abileri kizi zorla bosanmaya ikna edip besyüzbinlira mihirmidir nedir ona el koycaklar dertleri ne kiz kardesleri nede vicdanlari onlarin derdi damattan bara koparmak ... bu nedenlede kiz bosandi hic birsey talep etmediki abileri rahat biraksin diye müge hanimcim siz asil seytanligi cok cenebaz abide arayin

11-05-2023 14:15!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum veysel baştan aşağı yalan karısı da biliyor veyseli koruyor
müge hanım iyi yayınlar resmen gece yürüyen erkek yürümesi pantolonlu olması sülieti neyi tartışıyorsunuz bizler ekranda anladık erkek olduğunu siz daha hala yorumlardasınız bir de eşmeyi konuşturmanız gerekirken kendi yorumlarınızı çok uzatıyorsunuz bir de son zamanlarda rahmi beyle şevki bey çok çatışıyor üzülüyoruz

17-05-2023 12:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar bu ismet kızlardan mal kaçırmak için oğluna parasını malını vermiş ayrımcılık yapmış çıkmış orada hak arıyor sanki oğlu zorla almış gibi kız erkek ayrımı yapmak hele bu devirde ismet haksız ne ekersen onu biçersin
müge hanım iyi yayınlar hediye bir sussa kızı fatma konuşsa hiç susmuyor hediye kızı yatmadan genç neyi savunuyor tabi çocuklar büyümüş elleri para tutmuş şimdi anne olmaya çalışıyor anne var anne var çocuklardan biri uyuşturucudan hiç ortada yok önün hesabını nasıl verecek çocuklar heba olmuş yazık hediyeye bir sus deyin allah aşkına cocuklarasöz hakkı verin biraz da

22-05-2023 11:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım iyi yayınlar zeynep babasını anasını kardeşlerini kaybetmiş çok rahat bence herşeyden haberi var aynı evin içinde herşeyin farkında çok bilmiş hiç ailesini kaybetmiş biri gibi davranmıyor çok eke çok olayın içinde ayan beyan ortada hayırlı cumalar
bir de müge hanım zeynep ve teyzeleri şu testisi şu yolunda kırıldı namus kökten temizlendi gibi davranıyor hiç birinde üzüntü kırıntısı yok yazık
zeynebin ailesi yok oldu hiç ağlama annene hadi ağlama ama insan kardeşleri için ortalığı yıkar müge hanım kesin biliyor kesin
müge hanım iyi yayınlar zeynep ünala manevi babam gibi gördüm diyor ya belki de ilerde ünaldı ben de kullanırım diye ünaldı korudu zeynep çok zeki bir evde yaşayacaksın hiç bir şey bilmeyeceksin kocasının da haberi olmayacak vah vay vay

29-05-2023 11:22!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ay müge hanım valla bugün iyice şiştik salim bitti izzet başladı tamam mihriban ı kurtardınız sevindik ama izzetin hayatını hiç mi hiç merak etmiyoruz yaşam tarzları belli izzeti mi düzelticeksiniz nüfusa katkıya devam valla yeter sabah sabah allah aşkına müge hanım magazin arayışına mı girdiniz
nüfusa faydasız katkı doğur doğur devlete yükle sağlık yok okuma yazma yok bilinç yok amaç yok ama zarar çok müge hanım allahım devletimize zarar vermesin
sizin de dediğiniz gibi çocuk ziyanlığı yazık faydasız üreme maksat yeşillik olsun
müge hanım hayırlı cumalar izzet iki gün yasaklı madde alamadı agresifleşti asla araya girmeyin müge hanım izzet tehlikeli akıllanmaz gülerce ve ailesine kesin zarar verir
arada resmi bir bağ yok bu zorlama niye müge hanım allah aşkına yani
müge hanım iyi yayınlar valla bu eyvanı çok sevdik ailece yaptığınız en güzel kavuşma bence ağla ağla mahvolduk eyvanı büyüten aileye çok teşekkür ederim bir seyirci olarak çok çok duygulandık çok güzel yetiştirmişler bir de çok sevimli kendi öz ailesi de sahip çıktı sağolsunlar sizi çoķ seviyoruz müge hanım

06-06-2023 11:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ben geçen sene bu adamın ölümsüzlük otu videolarını izlemiştim. bu adamın çok pis küfürleri var. birilerine dağ başlarında küfür ettiyse de bir yumrukluk canı var. bence canı az olduğu için dağ başlarında fenalaştı ve öldü. ama bunlar neden yalan söylüyor. bu adamın uludağ mağaralarında altın var diyerek kafasına girip dağ başında canına okumuş olabilirler. bunada ettiği küfürler sebep olur. olay ne şehittir ne gazi meselesi. bu adamlara hiç birşey olmaz. yabancı adamlarla dağ başlarına gidilmez. kendi insanınla gidilecek.
bunların açık kimliklerini ve resimlerini verebilmiş olsanız bütün lağımları dökülür ortaya. bilgi saklamak ortada söylenmemesi gereken şeyler yani suç var demektir.
bakın ben kendi dedem 1986 da mezar yeri biliyorum dedi. kaya mezarı gidelim oraya dedi. ta 1986 da gittik. 8 km yol yürü bir o kadarda dön. yolu yok. dönüşte dedem bir fenalaştı. ölüyor diye ödüm koptu. yattı da yere. üzüm bağı vardı yakında parayı al bağa bırak üzüm kopart getir dedi. yaptım dediğini. üzümler canlandırdı. dinlendik yola devam ettik. yaşlılar yolculukta ölüverir. köyde yaşlaşık 80 yaşında birisi vardı. 2010 da gidelim dedi filanca yere defineye dedi. bakarız dedim oyaladım adamı. sebep yaşlılıktan ölür kalırsa benim üstüme kalır. o adam daha geçen nisan ayında öldü. ama o dağ başına gitseydik bir yorulmaya fenalaşmaya bakar iş.
yaşlıların kafa define hayaliyle yaşar. akıl azaldığı için. bu iş için gençleri ayartırlar. kendi insanları ilgilenecek. başkalarını kandırması çok zor olur.
bu kadın masal okuyor yaşlılara para veren yok. daha elindekini çekiyorlar.
o dedeye para gösterilmediği için dağdan ot topluyor ölümsüzlük otu adını verip satıyor yine parasız olması sebebi ile define arıyor. komşumuz vardı 75 yaşın üzerinde bir gün koşa koşa geldi benim dükkana saklandı. ne oldu dedim. torun görmesin para diye asılıyor dedi. ver ne olacak dedim. büyük köpeklerden küçüklere para kalmıyor kendime bile kalmıyor dedi. kendi çocuklarına diyor köpek diye. adamların fabrikadan maaşları var yine babalarının emekli maaşını yoluyorlar elinden.
bence adamın anlattıkları sağdan soldan duyma uydurmalar yani defineci palavrası. gittiler mağarayı bile bulamadılar. içi altın dolu olduğu söylenen mağarayı. çünkü yok öyle bir mağara. sen bizi neden kandırıyorsun neden gerçek mağarayı göstermiyorsun biz bu iş için şu kadar masraf yaptık diye halledebilirler adamı. adam fenalaşır ölür. bunlar söylemez. ölüyüde büklük içine saklarlar. hazine yoktur heykeller belki yada devri geçtiği için yanmış bakır paralar. hiç kimse oralarda altın ayarında hazine bırakmaz.

14-06-2023 12:15!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım allah aşkına yeter bu erhan bir senaryo yazmış kendisi oynuyor milleti ağzına baktırıyor konuştuklarının hiç bir tutar tarafı yok adam bir gelinlik getirdi kimseyi de dinlediği yok kendi çalıyor kendi oynuyor adam tehlikeli her pislik var belli

21-06-2023 12:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sinop olayında kayıp kadını o adam öldürmüş. halen daha kini geçmemiş her iftirayı atıyor. ölü kadının iffetine bile saldırıyor
deli adam olayında odun çalma değil olay o işin kamuflajı odun bahanesiyle yaşlı kadına tecavüz edip öldürme dolanmalarıydı onlar.

04-09-2023 12:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum otçu kadri para alır adamlardan define yeri göstereceğim deyip. gösteremez. döverler bırakırlar dağ başında. alacaklarının karşılığı olarak cep telefonunada el koyarlar. adam dağ başında kendi başına ölür. birde bu yönde düşünün.
kayıp çocukta taksici yalan söylüyor gibi duruyor paranın kokusunu alıp çocuğu halletmiş olmasınlar
otcu dede ecelende ölmüş olabilir tabiiki ama cep telefonu kayıp dendi. o zaman işler değişir. başka düşüncelerde gelir insanın aklına.(ismail)
diğer cinayette karısı ölüm döşeğinde iken başka kadına kanca atan o 47 yaşındakii adam yüzünden işlenmiş olmalı.
otçu dede olayında hiçbir yeri araayamasın yardım isteyemesin ölsün meselesine telefonunu alıp götürüyorlar . adamlar yalancı öldürmeseler bile ölüme sebebiyet vermektir olay. o adamlar yakalanması lazım. olay kazadan çıktı.başkaları ölmüşün telefonunu çalmaz büyük ihtimal le o haliyle devlete haber verir. ispat zor adamlar yine yırtabilir. savcının kanaatına bakar iş.
dedik daha evvel kansere iyi gelecek diye pahalı fiyatlar ile ot satar defalarca. hasta yine ölür. ölümü bundan bilirller. bunu yalanlarla kırsala çekip öldüresiye döver kendi başına ölsün diyede dağ başında bırakırlar.

11-09-2023 23:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ağabeyi öldürmüş gibi duruyor öyle değilmi. kadın kocasız ve parasız kaldığı zaman kardeşler yardım yağdırır namerde muhtaç olmasın adına. gerekirse seneler boyunca. neden var ağabey kardeş. şundan para almış öldür bundan para almış öldür. alçaklıktır bu sen yağdıracaksın parayı. öldürmek en kolay yolu. ama onun değil öldürenin namussuzluğudur işin aslı.

23-09-2023 19:33!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanim seni severiz ama katil olmayanlarida zirla katil yapma pesinde olmayin garibandir,ifade edemiyordur katil damgasi veriliyor turkiyeye rezil oluyor sonra asli astari olmuyor gunahtir yaziktir.

02-10-2023 11:06!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bugün dünya hayvanları konuma günüymüş. dışarıda yemek verecek olan ellemeden versin. insan ömrü 80 ile 120 yıl arasındadır denir. biz 80 ile 100 yıl arası dyelim. erken ölenler hem de toplamda on milyonlarca sayıdaki insan hep hayvanlar ile yüzgöz oldukları için çok daha erken yaşlarda ölüyorlar. işin gerçeği bunlar eve sokulduğunda şeytan hükmünde ve zaman içinde aynı evden 3- 4 kişinin ölümüne bile sebep olabiliyorlar. bu bilinsin ona göre hareket edilsin.

04-10-2023 11:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanim, biz sizi severek izlioruz ama bedriye dosyasinda tayfurun suclu oldunu dusunmuyorum neden deseniz konu bedriyenin abisine geldigi zaman gulcan yirtilio. tayfurda kendisini ifade edemior . benim dusuncem gulcanin ve kocasinin biseyler sakladini dusunuyorum. muhamet bey ve gulcan hanimda sorguya alinmasini isteriz.
tayfur kendisini savunamior ve sucsuz oldunu dusunuyoruz

iyi yayinlar

06-10-2023 21:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanım turkiye için guzel,hayirli isler yaptığinız icin her zaman takdire şaansıniz tek bir olmazlar var sakın kirılmayın bazen suçlu veye allah korusun katil olmayanları ekip olarak zorla suclu ve katil yapma ısrarlarıniza sonradan onlarin masum oldugunu goruyoruz veye hep masumluğu ortaya cikmadan yanlis ve ifade zorlugu debebiyle hiç yoktan toplumda suclu damgasi yiyen insanlar hayatlari boyunca o damgayla,tramvayla yaşamalari ne kadar zor ve çekilmez bir hayat dr.osmanın kizkardeşi zihinlerden hic cikmiyor ki o kendini ifade ettigi halde kimse inanmadi birde ifase edemiyenler var,garibanlar var sucsuz yere israrla suclusun diyerek damga vurulanlar var sinan ne kadar insanlari delide etse garibandi kimsesi yoktu eline sopayi alan bir tanede benden deyip uzerine cullandilar adalet herdeyin üstundedir biz izleyiciyiz ama sinaninda suclu oldugu pekte mumkün değil gibidir koylü baktiki bunun savunacak kimsesi yok bilemeyiz ama adama hepsi yürüdü gitti suclari varsa ceksinler suclari yoksa onlari suclayanlar gunahlariyla taşasinlar satgilar.

10-10-2023 13:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o küçük kızı kedisini çalıp götürenler bilmeden o kıza iyilik yapmışlar. çocuklar o hayvanlarla oynarken ısırmaktan tüyünden şunundan bunundan kanser kapıp ölüyor. rahmi beyin torunuda bu sebep ile hayatını kaybetmişti. daha çok kişi hemde çoğu çocuk yaşta bu sebep ile hayatını kaybetti..

23-10-2023 23:02!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim.bu ne erkek düsmaligidir , kadin kacmis adama kendi istegiyle gezmis tozmus eylenmis üc cocugunu birakmis ama sizin yüklendiginiz sirf erkek bu nasil bir haksizliktir evlatlarini burakip adama yalvarip yakarip kacan kadin ama sizin sucladiginiz adam , pesss ya bukadar taraf tutulmaz ...bizce siz volkan denilen adama yükleniceginuze onüc yasindaki evladini birakip kacan kadina yükleninde bundan sonra ne kactigi adamin basini yaksin nede kadin siddetine sebeb olsun zaten kadin siddetini körükleyen böyle bunun gibi terbiyesiz dengesiz kadinlar deyilmi cogu zaman ...utanmaz evliykwn zina isliyor birde kocam dövüyor diye skayet ediyor madem kocadan kocaya kacacaksin bosanda kimsenin basini yakma kendi basini yak ...müge hanim gülcan denilen kadinin kayrilicak tek bir yani yok kadina bak ya bes dakikada kactigi adami bile satti allah erkek milletini böylelerinin elinden korusun izledikce gülcan kadindan midemiz bulandi

02-11-2023 14:59!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şimdi misalen evliyim çoluk çocuğum var. ama başka karıylada konuşuyorum. kadın dul. oyun eder yatağa çeker. sonra akrabalarına söyler. bulur beni o dul kadının yada kadının akrabaları. ne yaptığını biliyoruz ya alacaksın ya öleceksin der. ben evliyim karım çoluk çocuğum var. onu önceden düşünecektin derler. karımdan boşanmaya kalksam seneler sürer evlenmesemde öbür kadının yakınları beni öldürür. ne yapmam lazım. yaşamak için öldürmem lazım. bu kendi karımda olsa buna beni mecbur bırakabilirler. hem seneler boyunca sürecek olan nafakadan kurtulmuş olurum. hem intihar süsü vererek hapisten. birde inancım falanda yoksa tehdide de gerek yok. vur gitsine gelir işler. nasılsa yedekte var. çoluk çocuk yalandan anneyim numarasına yatan dişi şeytanın elinde sürünmezmi peki. kendi zevkini düşünen onları asla düşünmez. (ismail gebze)
bu arada diğer olayda kötü yolda olduğu söylendiği için öldürülmüş olduğu bahsi yapılan olayda yaşı küçük olan kızın ablasını erkek arkadaşlarına öldürtmüş olabileceği üzerinde duruluyor. eğer gerçekten durum bu minval üzerine ise o kızın babası o kıza bu yönde telkinlerde bulunmasa o kız ablasını onu sevmese bile böyle bir ölüm tuzağının içine çekmez. bu durumda birileri orada tiyatro oyunu oynuyor demektir.
en son telefon görüşmesi hangi adam ile olduysa ben ondan bilirim.

08-12-2023 22:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadın kocası ile nikahsızda olsa büyük sorunlar yaşıyorken adam ölüyorsa bu iş o kadında biter. adam evini geri istiyor. kadın diyelim verecek ikinci erkek o ev için o kadına yapışmış. öldürür o adamı. bunun cevabı bu kadar basit. o kadınında derdi evi ele geçirdikten sonra boşanmış olmak. dürüst insan evi baştan istemez üzerine aldıysa da boşanmaya uğraşmaz. adam öldü diye karalayan kadın masum değil.akçeli işlerde sebep başkada olabilir adamın fazla insan ile para ilişkisi var. ama kadın ve ev üzerinde durmak lazım.
22 yaşındaki adamın kaçırdığı 17 yaşındaki kız rezillik edilip öldürülmemiştir inşallah. oradaki durum beni çok korkuttu. çünkü kız ortada yok. kendisinden haberde yok. sağ olan çıkıyor. ismail -gebze
bu arada 17 yaşındaki kız çıkmış ortaya iyi oldu.
karamanda kayıp çocuk olayındaki adam çok kötü birisi. herşeyi vukuat. bakın çocuüu kendisine karşı gelmeye kendisi mecbur bırakıyor. çocuğa defalarca vurur. çocuk dayanamaz buna bir tane patlatır. adamda seni ben dünyaya getirdim der ve onu öldürmeyi kendisine hak görür. bütün hepsi böyle olmasa da çoğu böyledir. kendisine vuran oğlumu öldürür. bu sebep ile babaya karşı gelinmez. çünkübabalık gücünü kötüye kullanır oğlunu öldürür.
bir sürü çocuk dünyaya getiriyor sonra benden birşey beklemesinler diye hepsine öldüresiye düşmanlık yapıyor. gelirini onlara değil içkiye harcamış olmak adına.

22-12-2023 16:22!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım seyirci seciyo saygısızca seyirci şişman olmayacak onun istediği gibi oturacak kalitesiz gitmeyin
kanala madur katılanlar kendilerini rezil ediyo yazık mağdurlara savcılıkta polisle halletsinler müge sadece program yürüsün diye cabaliyo malzeme olsun diye

25-12-2023 10:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bu nasil bir tavir ya evladi ölmüs bir anneye sen bi sus bi dur ama böyle olmaz bi dur bakalim falan normal buluyormusunuz siz bu tavirlarinizi ..orada herseyi bir kenara birakip kadini teselli etmeniz gerekirken program boyu zavalli anneyi susturdunuz ve bu ekranlara hic hos yansimadi m0ge hanim

25-12-2023 16:28!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kayıp çocuk meselesinde işte gördük diyenler yalancı şahit. kendisi evden kaçmış olsa hayatta olur bağlanır. yine döner evine arkadaşları öldürülmüş olsa ölüsü bulunur.. intihar etmiş olsa yine ölüsü bulunur. ev içi cinayetlerinde hiç bir şey bulunamaz.babası malesef çok alçak ne yaptıysa o yaptı. bunu babalık sorumluluklarından kaçmak adına yaptı. evlendirip meydana çıkartmakmı kolay yoksa öldürmekminin cevabıdır bu. bazı adamlar öldürmeyi tercih eder.

27-12-2023 19:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ekranda izledigimiz kadariyla sirf cöp evin sahibi ayse hanim deyilde kizi kübraninda tedaviye ihtiyaci var cünkü fazlasiyla normal olmayan hareketler sergiliyor bir agliyor saniyesinde gülüyor ve birde su var ayse hanim rahatsizligini maddi firsata cevirmeye cabaliyor anne kiz bir olmuslar müge anlinin programini kullanmaya calisiyorlar . zaten telefon baglantisinda birisi söylemisti paragöz bur kadin para hirsindan bunlari yapiyor diye ve kizida ayni sirf para derdindeler ..ayse hanimin adam gibi yol vulsunlar deyimi bana para verin bosaltiyim demek vallahi ekran önünde cok sinirlendik kadinla kizinin tek derdi para . ayrica kocasinin siddetinede inanmiyoruz anbe kiz adami atmislar bu belli
insallah birileri bu kadinla kizinin tuzagina düsüp maddi yardimda bulunmazlar cünkü niyet apacik ortada

05-01-2024 13:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bir kadın kocasından sürekli olarak dayak yiyiyor ise kendi ev içinde öldürür de başka bir erkek ayarlayıp onada öldürttürebilir. ben evden dışarı çıkmıyordum izin vermiyordu demesi bu sebep ile olmalı.
...
şimdi misal ben birisini vurdum. o adam hastanede bakımı yapılarak ölümden döndürüldü. ama bir sene sonra evinde öldü. ben vurduğum için. çünkü artık canı az. ölüm için her şey bahanedir artık. geçmişte demiştik 1996 da gebze emniyet müdürü bir polis tarafından vuruldu. hastanede kurtarıldı. 2001 de sadece 46 yaşında öldü. ama vurulmamış olsaydı halen daha yaşıyor olacaktı.
gözünün üstüne yumruğu yiyen kadın suçlu değil haklıysa çıldırır. ortalığı yırtar. adamda kadının kendisine karşı gelmesine çıldırır arada yatıştıracak insanda yoksa adam kadını öldürür. olay cinayet ile biter.
o kadını boşanmaya zorladı. kadın razı gelmedi. yedi yumruğu. kızılca kıyamet koptu. baktı adam yumrukla olmuyor. kurşuna döktü işi. kendi mantığınızla düşünün. hadi diyorlar boşanıyoruz. ben başka kadınla evleneceğim. kim razı gelir sıradan birisiyse. yuvasını korumak adına kavga çıkar tabiki. hangi kadın der hemen boşanalım. zorbalığa dayanır iş. kadın dayak yer. haksız yere. kıyamet burada kopar. yani bu olay cinayet. devlet neyi bekliyorki. o zaman herkes birini öldürsün intihar etti desin.

15-01-2024 01:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim su evden kacan kadina esmemidir nedir fazla soru sormaniza gerek xok ,kac para istiyorsun esme nekadar para toplayalim senin icin diye sorun yeter...bu kadin bastan sona yalan söyledigi belli ..vallahi sizde studioya her gelene hemen inaniyorsunuz , bizler inanmadik bu kadin resmen senaryo ceviriyor ama ne icin bilemedik tam , ya baska adam var yada milletin duygusunu sömürüp para koparacak..siz adama elinizden geldigi kadar evden cik deyin kadinin derdi ev falan deyil onun derdi belli siz simdiden baslayi para toplamaya vallahi bikkinlik geldi böylelerinden birde adamlara iftira atiyorlar ..bizleri masur görün müge hanim ama bu kadin caresiz falan deyil hepsi bir olmus senaryo cevirip para koparmak istediklerini düsünüyoruz bizim gözlemlerimiz fiktimiz bu

15-01-2024 15:33!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merhaba müge anlı bence arabada bulunan kanlį sopa ve veda mektubu esinin abisi belki kaciyordur birisine birsey yapmistir demesi süpe uyandiriyor yani diyorki erkek kardesi birisini öldürdü kacdi ! o arabada bulunan kanli sopayi ve veda gibi meltubu o erkek kardesinin planladigi birseyde olabilir yani o koymus olabilir bakin mehmet birisini öldürdü ve veda etti gitti gibi süs verilmis düsünebilinir
öldügüne inanmiyormus kayinbirader beyfendi bak birsey varsa bunda var cünkü ikide bir birisini dövmüstür ölmüstür diyor bak o arabadaki sopayi ve veda gibi mektubuda o koymustur, bari onlarin el yazisina bakilsa iyi olur

15-01-2024 23:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum alti cocugunu dogurup dogurup atmis bir kadini birde alkisliyoruz ne günlere kaldik, tamam adami sucluyoruzda ölmus kadinin hicmi sucu yok insaf be birine bari baksaymis bir özür arardik ama bu sekilde ona ana bile demek pess dedirtiyor. ölmüs birinin arkasindan konusulmazmis oh ne ala dünya alti cocuk bu ya alti cocuk ..yok burada kusura bakmayin sucu sirf adama yükleyemeyiz , bu kadin ölmeseymis bir yirmi cocugu bulurmus sokaga attigi ..bizler ne akli dengesi olmayan analar gördük cocuklarina iyi kötü bakmaya calisan bagrina basan ama bu akli dengesizligi falan deyil bu cok baska bir vaka vicdan yoksulu

19-01-2024 16:04!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o hataylı katil baldızına kendisi tecavüz eder çocuğu olacak diyede öldürür. diğer öldürdüğü ile ilgili parasına göz koyma ve başka pis işleride vardır.
arabasıyla kaybolan diğer kişi tefeciliği yüzünden öldürülmüş olmalı.
bankadan toplu para çekenleri takibe alıp soymak adına takip altına alanlar varsada bu sebep ile adam öldürürlermi tenhada ne yapacakları belli olmaz. bu kadın doğru durmadı dostu vardı o öldürdü desek yok görünürde böyle birşey. para davalarından öldürülmüş olmalı.
adamı soymuşlar. benin malım olacak elimden çekecekler.kendi üstlerinden birde kendi anasının üzerine yapacaklar. bu hırsızlık değilse hiçbirşey hırsızlık olmaz.

30-01-2024 17:02!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum emeklilik kurumu duymuyormu bu insanlarin üc kagitcilik yaparak numaradan nikahdan ayrilarak babasinin emekliligini aldigini ...anne kac kere skayet etmis hala nasil alabiliyor o emekliligin yarisini , bukadar arsizlik yüzsüzlükte daniskasi gecnmsler ekranin karsisina resmen biz devleti kandiriyoruz diyorlar ellerini kollarini arsizca salliyarak geziyorlar ...yazik ya hem anneyi zor durumda birakiyorlar parasina el koyuyorlar hemde arsizca ekran önünde cekinmeden itiraf ediyorlar pesss ya vallahi pesss

09-02-2024 16:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 1990 a doğru gebze denizli köyü sığırlık mevkiinde arazide çok sayıda hayvanı olduğu için bu hayvanlar sebebi ile çadır hayatı yaşamakta olan hasan karakoçun kızı fatma pendik göçbeyli köyünden ordulu kemal g... tarafından evlenmek amacıyla kaçırılıyor. geçinemiyorlar. baba hasan karakoç kızını bu adamdan geriye alıyor. bunun üzerine kemal g... gelip adamın çadırını basıyor. 2 yaşındaki küçük kızını kaçırıyor. 34 senedir o kızdan bir daha hiç bir haber alınamadı. muhtemelen intikam almak adına tecavüz edilerek öldürüldü. maalesef kişiliksiz adamlarda uygulama tam da bu şekilde.(ismail gebze)
belki kemal dediğimde evlatlık vermiştir bilemeyiz. ama bu da hırsızlıkların çok kötü olanındandır.

13-02-2024 14:53!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim neden alman makamlarina daha dogrusu kaldiklsri sehrin yabanvcisr polisine esrin ünal diye bir vatandas o ikamette varmiymis ve hatta bu esrin denilen kadinin cocugu varmiymis

19-02-2024 16:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum olay öç alma. o alana ancak tecavüz etmek adına insan getirilir. büyük kimseler yeni yetme çocuklarına yaptırırlar böyle bir rezaleti. 13- 14 yaşındakilere. ceza almaz ya da cezası az olur diye. bunun kimin tarafından yaptırılacağı açıktır.
o çocuk hayatta değildir eğer böyle bir olayı yaşadıysa. bunu yapan kimse o çocuğu da öldürür. ölüsünüde kurda kuşa yem eder.

21-02-2024 12:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum oğuzhanmı o. amacı sadece o kızı batırasya dolandırmakmış. o kızın milyarlarca lirası olsa o adam o paraların tamamını elinden çekene kadar canım cicim der onlar sona erince acımaz tekmeyi basardı.bazı kadınlar maalesef otoyollara kadar düşer. işte böylelerin yüzünden. böylelerini ibreti alem için şehir meydanında gaza bulayıp yakmak lazım. o kadar zararlı mahlıkat bunlar.

06-03-2024 01:09!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum aman allahim avkat rahmi bey neyin kafasini yasiyor ya , onurlu erkek hesap ödertmez ne denek , kizlara sizin cay hesabinizi bile bir erkek ödemiyorsa dikkat edin uzak durun ne demek bu nasil yanlis bir nasihat ..ne yani yiycilik cokmu güzel bir seyde bir kadinin bir erkegin parasini yemesini ögütlemek nedemek . ..bizce cebinde parasi olmayan hic bir bayan nasil olsa erkek öder diye ne yemeye gitsin nede caya. bugünün gencligi böyle eski ziyniyetlerlerden uzak durmali hesabi kadinda öder erkekte . biz evlatlarimiza hep bunlari ögretiyoruz hic bir erkegim ne parasina ne hediyesine nede yemegine vs madah etmesinler..bizce bugün rahmi bey cok yanlis konustu ...neyseki o güze zekasiyla ve duyarliligiyla müge hanim müdahale edip rahmi beyin cok yanlis nasihatlarini düzeltti

07-03-2024 16:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum biz bu görümcesi tarafindan bilezikleri calinan kadina inanmiyoruz ya bu is dögüs0klü danisklii görümceyle , yada kadin bileziklerim calindi diye uyduruyor ..simdi müge anli buna bi yardim toplar gene yüklüce bir yardim allir ,ne ala dünya insanlari yalanla dolanla duygu sömürüsü yapip paralarini sömür yan gel yat..kesinlikle bu isin icinde dogru olmayan biseyler var müge hanim herkez bir yol tutturmus milleti ekranda sönürüyorlar ..gelirken zaten müge bize yardim toplar diye geliyorlar ,diye düsünüyoruz
cocuklarimin riski cocuklarimin riski kadin bu cümleyi yüz kere kullandi ekran önünde millete iyi duygu sömürüsü tavsiyem millet artik gercekten ihtiyaci olanlara yardim etsin böyle yanlis beyanlarla ekrana cikanlara deyil bu arada o cok hassas müge hanimida yaniltiyorlar yazik yardim edicem diye kendini parcaliyor
fatmayla hamideyi izledikce dahada bu isin gercek olmadigini düsünüyoriz simdi hamide caresizdim aldim haradim diyecek ama söz öderim diyecek müge hanimda fatmaya üzülecek vatandasdan yardim toplayacak fatmaya vericek ve fatmayla hamide murartlarina erecek ..bizlerde böyle aptal aptal izleyecegiz..tabiki bu bizim acizane fikrimiz

14-03-2024 16:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum benim annem 80 yaşında. allah uzun ömür versinde rahat yaşatmaya uğraşıyoruz kardeşler olarak hepimiz. bizden bir şikayetiniz varmı diye sorarız. yok der ve ekler. hepinizin durumu iyi. öyle olmazsa kumar borcunuz olsa ya da uyuşturucu kullanıyor olsanız para diye her gün döver ağlatırdınız beni. öyle insanlar para için annelerini bile öldürüyorlar. işte bu günkü adamın durumunu anlatan sözler bunlar.

19-03-2024 01:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o yaşlı kadını başka birisi gelip öldürmez. alacaklı olsa bile borca asıl girendir hedef. o borçlu olan para diye kendisi öldürebilir annesini. bu işler böyle yürür.
sosyal medya ortamı hırsız kaynıyor. kadınları tekrar rekrar uyarın utanmaz hırsızların tuzaklarına düşmesinler. sosyal medya ortamından eş aranmaz.
benim borcum çoksa beni öde diye biryerlerden tehdit ederek sıkıştırıyorlarsa. anneme gücüm yetiyorsa onda para olsada olmasada bana para bul diye başıma ölümüne öldüresiye bela olurum bunu anlamak çokmu zor. alacaklıların muhatabı o yaşlı kadın değildir. borcu yapan kimse odur.

23-03-2024 04:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum artik skldik su insanlarin bir seyleri bahane ederek studyoya para yardimi almak icin gelenlerden , zaten ciktiklari andan itibaren hemen anlasiliyor amaclarinin ne oldugu , öylede olacak bukadar suclamanin ardindan amacina ulasacak ama madem gercekten cocugu icin istiyorsa bu toplanacak olan paralari ozaman tavsiyemiz paralari banu denilen kadinin eline deyilde direk hastaneye yatirilmasi cünkü heran bir baska adamla bu paralari yeme potansyeli var ..madem cocugunu tedavi ettirecekte simdiye kadar arabayi niye satipta ettirmemis acaba gercekten sebeb cocukmu diye düsündürüyor

28-03-2024 14:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum orada utanmadan allahdan bahsediyor. allah kuranın neresinde diyor gece yarısı başkalarının karıları ile görüşün diye. aksine yasaklıyor. bunlar şeytanlıklarına allahı maske yapmaya uğraşıyorlar. küfürdür bu.azmayan hiç kimse başkalarının eşiyle gece yerısı telefonlaşmaz.
kadının kocası razıysa anlaşmalı olarak adamın parasını yolaklarlardır
bu adam hanımına ve evdekilere para yedirmemek adına ayrılmayı istiyor. derdi ailesine para koklatmamak.

04-04-2024 11:06!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum serpil hanım kenan beyin tehdit mesajları varsa veya konuşmaları onlarla ispat edemez mi?

05-04-2024 11:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum birinci eşin vardı. onu attın ikinci defa evlendin başka bir kadın ile. birinci eşden oğlun var evde. o kadın ile kan bağı olmayan. aynı evde ne olacaktı başka.
zenginlik bazen kirli işlerle olur denir. ancak kirli işler gün gelir yapanı şişler.

02-05-2024 11:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şimdi adamı karısı aldatıyor. adamın yetişkin çocukları var. artık rezillikler ayyuka çıkmış. adam ailesini karısıyla birlikte aiır pikniğe diye. giderler ormana. orada baskıyla o adamı aratırlar kadına. adamda gelir. ikisini birden delik deşik ederler. bilinmeyen büklük bir yere atarlar. hayvanlar yer bitirir. canlı olsalar yunanistanda da olsa ortaya çıkardı. peki kendileri ne diye tv ye çıktı. üzerindeki şüpheyi kaldırmak adına. böylemidir. tabii ki kesin olarak bilemeyiz ama.sanki böyle gibi gözüküyor (ismail_gebze)

16-05-2024 15:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şimdi bir bayan uyuşturucu parasını çalmış bile olsa onbinlerce liralık. isterse yüzbinlerce liralık olsun bu sebep ile hiç kimse bir bayanı öldürmez. alacağını kirli yollar ile tahsil etmeye kalkar. hamile kalınca da öldürür. malına çökecek mesela sağ iken çökemiyor. zorla çöktü. polise gider bizi yakalatır diyede öldürmüş olabilirler. ufak paralar için iş bir insanı öldürmeye varmaz.belki dayakla hallolur. yada başka pis iş. bildiğim bir olay var. bayan muhasebecisi dolandırmış iş adamını. büyük paralar. adam millet duya duya becereceğim seni öyle ödeyeceksin demiş kadına. yapmış dediler.

04-06-2024 22:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum annesiyle görüşmek isteyen gökhan olayında bir adam sözde eşini yakınları ile görüştürmüyorsa o evde çok pis şeyler dönüyor demektir. o kadın o evde ha boynundan zincirle bağlı olarak yaşamış ha bu halde farkı yok. o üvey baba çok kötü bir adam. baba oğul ne ettikleri belli değil.

10-07-2024 23:32!! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Programlar ::
:: Kanallar ::
:: Program Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur TV.