Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert
Türü:Talk Show
Yaratıcı:
Sunucu:Müge Anlı
Kadro:Müge Anlı ->
Kanal:ATV
Link:atv.com.tr/programlar/muge-anl
Puan:
5.6 / 10 | Oy: 1035 | Yorum: 481
Müge Anlı ile Tatlı Sert Rating
29-11-2019112.99
28-11-201993.07
27-11-201983.35
26-11-2019113.38
Program Bilgisi Kadro
Oy Dağılımını Göster
En İyiler Tüm Programlar
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

5.6
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Müge Anlı ile Tatlı Sert Kadro

Müge Anlı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Özeti

Televizyon dünyasındaki en ilginç programlardan bir tanesi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert gerçek hayatları konu edinerek insanların kayıplarına bulmaya ya da faili meçhul olayları çözmeye çalışıyor. Bunu yaparken de görgü tanıklarına başvuran ve dahası uzman konukları ağırlayarak olayların üzerine giden programda şimdiye kadar birçok kayıp bulundu ve birçok olayda çözüme kavuşturuldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorumları

<< önceki 331 yorumu göster
Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum konya ismildeki cinayet olayında yazdık herşeyi. belli katiller. tutuklanmıyorsa biz ne yapalım. kaç çeşit yöntemle gösterdik neyin ne olduğunu. itiraf etmiyorlar. havanda su dövmeye döndü iş. suçlu olması muhtemeller kaçtı hep programdan. devlet hala harekete geçecek daha ne yapalım.
uğur kendisi cinayeti itiraf edecek diye beklemesin boşuna. cezaevi koşulları çok ağırmış. mahkumlar arası dayak, parasını alma, beyendiği elbisesini ayağındaki pantolonu bile alma var diyorlar. yemekler çok az imiş.karın doyurmuyormuş. bir arkadaşın amca oğlu adam öldürmekten girmiş geçen seneler çıkmış o anlatırmış tecavüz bile var diye. yalanda olabilir. yalansa günahı boynuna. uğur kısa süreli yatmış. göstermişlerdir orada dünya kaç bucak. bir daha girmemek adına asla varsa suçunu itiraf etmez. ama dışarıda kalırsada ve cinayet işlediyse bir cinayet işleyen el alışkanlığı gerisini getiriyor gerçeği. yazdık örnekleriyle.

09-05-2019 05:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum arkadaşlar siz buraya yazıyorsunuz bakın burası yazarokur diye bir siteye ait burası müge anlı değerlendirme platformu. program ile alakası yok. boşuna vaktinizi öldürmeyin. ben bir yıl önce burdan yazdım fakat burası olmadığını anladım.

10-05-2019 13:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 1 müge hanımın bunları okuduğunu biliyoruz
2 biz burada olaylar çözülsün adına ne pis şeyleri yazmak zorunda kalıyoruz. herkesin görmemesi ve gerektiğinde silinmesi lazım gelen. başka yerde yazsak silinir yada öylece kalır bilmiyoruz.
3 bir beklentimiz yok. ekibe belki faydamız olur. olduğunuda biliyoruz.
4 başka yerlerde başka fikri mücadeleyi gerektiren birilerinin hoşuna gitmeyen yazılarımızda var. yani düşmanlarımızda var. yakınlarım zarar görür. o sebeple kimliğimizin örtülü olması daha doğru. müge hanım ve ekibi bilir kimliğimi. devlette bilir. benim sabıkamda olmaz merak etmeyin. yok olmazda inşallah. kimliğimi açsam ne kazanacağım. hiç. açmazsam en azından düşman saldırılardan korunurum.

11-05-2019 19:13!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 2001 de ömür 70 yıl iken bile türkiyede 0-40 yaş arası ölüm oranı yüzde 9 olarak açıklanmıştı. 40-42 civarı yüzde 10 olsun.buna kazalarda dahil. yani cengizde kalp krizinden öldü meselesi hikaye geliyor bana. o adamda halledilerek ortadan kaldırılmış olmalı.
ecrin meselesine gelince eğer denizin çocuğu değilse bunu bizmi besleyeceğiz. kendi çocuğumuz oluyor artık buna gerek yok kaldıralım ortadan meselesi. nasılsa cengiz gitti kimse uyanamadı bunda da uyanmazlar diye düşünülür. gördük sizin programda benzerlerini.
ecrinin bilmediğimiz babası vardı o kaçırmıştır desek. hiç umru bile olmaz. öyle olsada şimdiye çıkardı ortaya. çocuğun ölüsü su yüzüne vurması diye taş bağlanarak gölete atılmışda olabilir. tecavüz varmıdır. her ihtimal vardır.
1992 de gebze mollafenarinde 5-6 yaşlarında evlatlık erkek bir çocuk üvey annesi tarafından dövülerek öldürüldü. cesedi boş bir araziye atıldı. köylüler kadının bunu beslemek istememesi ve mirasın tamamen kendisinden olan çocuğa kalması amacıyla ortadan kaldırdığını söylüyorlardı.

13-05-2019 12:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge abla seni çok seviyorus ailecek izliyorus sana türkmenistandan kujak dolu sevgilerimizi iletiyorus.teyzem guzel annem maya kardeşlerim cemal kemal arzu ben ise gülşat sizi her gün sabrsizlikla bekliyorus sizin bizim yazdiklarimizi okuyup okumadiginiz bilmiyorus ama sizin başarilarinizi hayranlikla izliyorus küçük ecrine çok üzüliyorus inşallah sen bulursun bunu biliyorus.ekibinede selamlarimizi gönderiyorus en çokda gökhan abiye.tabi rahmi hoca şevki hoca arif hocalarimizida seviyorus onlarada selam olsun...sizi seviyorus allah herdaim sizlere yardim etsin inşallah.hayirli ramazanlar...

13-05-2019 15:10!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım programdaki konulardan anı olarak kaç ciltlik kitap çıkartır. yayınevinin birisiyle anlaşıp birde bu yönden değerlendirse ya işini. kazancına kazanç ekler. kariyerin zaten maşallahı var zirvede. bizde burada ne yazdıysak onundur.

15-05-2019 02:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum hayvanlarının aralıklara zehirlenerek ölmesi aslında muhtemelen öldürülmesi bunların hemde çok büyük kin ile düşmanları olduğunu gösterir. ecrinin kaybı bununlamı alakalı bilemem. ama bu düşmanlık cengizin ölümünüm bunlardan bilinmesi ile alakalı olmalı. şaibeli işler başlarına kötü belalar düşmanlıklar getiriyor gibi gözüküyor.

20-05-2019 12:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum asıl konuyu saptirmaya calisanlar bence suclu bunu programi izleyenler biliyor bunlar cocugun annesi , esi ve kaynanasi

23-05-2019 14:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kişinin 50-55 sabıkası oluyor. birsürü düşmanı oluyor. o düşmanlar 1,5 yaşında çocuktan çıkartmıyor acısını. kişinin kendisinsen çıkarıyor. var bildiğim birisi bir sürü insanı dolandırdı. bu yüzden kaç sefer dövdüler bir sefer silahla yaraladılar. çocuklarıda küçüktü o zaman. onlara hiç kimse bişey yapmadı. özkanın işi bu. başka konular açarak işi sulandırıyorlar. çıkmaza sokmak amaçlı.

24-05-2019 12:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum misal 40 kişiye düşmanlık yaptım. zarar vererek canlarını yaktım. isterse adamda öldürmüş olayım ben dışarıda meydanda geziyorken yani düşmanlarım bana ulaşabilecekken zaten benim öz çocuğum olmayan 1,5 yaşındaki bebeğe benim yüzümden hiç kimse zarar vermez. beni bulur bana zarar verirler. bu senaryolar afaki. ecrin cinayetini çıkmaza sokmak amaçlı. olayın ne olduğu nasıl gerçekleştiği alenen meydanda

24-05-2019 15:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum cesedine ait parçalar bulunan bebeğin bulunan kemikleriyle ilgili savcılık açıklama yapmış kemiklerde cinsel istismar bulgusu yokmuş. nasıl olsun et diye bişey kalmamış parçalanmış kemiklerde böyle bulgumu olur. cesedi oraya insanmı hayvanmi götürdü belli değil deniyor. bir tek ayı götürebilir oda ormanın derinliklerinde yaşar. insanın köpeğin olduğu yere can güvenliği yüzünden sokulmaz. kurbanını öldürdüğü yerde yemeye başlar. 6 km taşımaz. o çocuğa zarar veren iyi iş çıkartmış. hiçbir delil bırakmamış. o sebeple suçtan yırtmış gözüküyorlar. minareyi çalan kılıfını hazırlıyor. bizde burada cinayet çözülsün adına kendimizi riske atıyoruz. yunus emre boşuna dememiş
bir garip öldü diyeler
3 günden sonra duyalar
soğuk su ile yuyalar
böyle garip ben cileyim.
o bebeğe bu kadarı bile çok görüldü. ne diyeyim allah versin belalarını. bu dünyadada ahrettede.

01-06-2019 11:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hn bugün kü yayından anladım ki emine hn eşi özgür bey olan olayın cılkını çıkardı lütfen yardımcı olmayın. sizi bekleyen emine hanımdan daha çok yardıma ihtiyacı olan insanlar var. şu an kadına sinir oldum

13-06-2019 11:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım çok güzel yönetiyor programı. insanlar arasında sınıf ayrımı başı kapalı başı açık yapmıyor. o huyunu özellikle takdir ediyoruz. kötülerin açıkça yalan söyleyenlerin en iyi şekilde ağızlarının payını veriyor.

16-06-2019 00:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bilmiyorum belki okur musun ama allahım sen ve senin gibileri korusun ve yardımcısı olsun ekranda içimden geçenleri diyorsun ya içim eriyor çok hayranınım bildiğin gibi değil işini profesyonel yapan insanlardan birisinin küçüklüğümden beri izlerim seni o kadar öğretici ki program kimseye güvenmeyeceksin temkinli yaklaşacaksın düşünmeden hareket etmeyeceksin onun meyvesini yiyorum hayatta bazı aileler yok çocuk etkilenir diyorlar. ama yanlış izletsinler her kesim izlesin dünya toz pembe değilll madem o kadar düşünüyorlar genç yaşta telefon vermesinler televizyondan netten uzak tutsunlar o zaman asılll orada kirli kötü şeyler genç yaşta öğreniyorlar . neyse ben çok uzatmayayım ama seni gerçekten çok seviyorum istanbul’a sırf senin için gelmek istiyorum . adım ayşenur 27 yaşındayım deme sebebim eğer okursan yanına geldiğimde hatırlaman için 😊 rabbim korusun seniii

19-06-2019 11:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum engin deniz videolarında var. ingilterenin çözemediği paranormal olaylar adlı bir video. yorumlarda adamın birisi müge anlı çözer yazmış bir diğeri müge anlı için çocuk oyuncağı demiş. müge hanım amma da meşhur olmuş. yorumlar interneti patlatacak aşırı yükten

28-07-2019 15:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum söylenenlerden anlaşıldığı üzere mehmet ... para için gizliden karısını satan bir adam. böyle bir adam ne borcunu öder nede öyle bir adamdan üzerine yapılan malı geri kurtarmak mümkün olur. canını alırsın emanet verdiğin malı mülkü yinede geri alamazsın. olay bu. okuyup silin. vardı geçmişte tanıdığım bu tür adamlar. karısını kıskanmaz. emanetinide borcunuda hiçbir şekilde geri vermez.

01-08-2019 15:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ya siz ne kadar güzel bi program yapıyorsunuz insanlara umut oluyorsunuz her seferinde beni atlatıyorsunuz ama sizi izlemekten kendimi alamıyorum müge abla seni çok seviyorum bu programa vesile olan herkesten allah razı olsun sizi çok seviyorummm

05-09-2019 10:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum metin necla buyuksen cinayetinin dosyasi tekrar acilip programda işlenmelidir ayrica fatma demir cinayetinin dosyasi acilip işlenmeli

15-09-2019 18:59!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mahmut sizin sorulara karşılık argüman uyduruyor. yalan söylediği için kekeliyor. kendilerinden çıkarsa o olayın çözümü hiç şaşırmam. ne yaptılarsa onlar yapmış olmalı. yalan varsa işin içinde yalan söyleyenler sanık durumundadır
ev içi evleneceğim kavgasında öldürülüp cesedi ortadan kaldırılmış olabilirmi.
fatma demir olayında katil içeride. diğer olaydada katil aslında aleni. ama işte somut delil. yab, başka işlerde varda söylettirmezler. ölenler maalesef keşke önceden savcılığa oğlum bizi öldürcek diye dilekçe verseymiş adam

16-09-2019 23:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ana baba kavgada ortalik yatışsın diye o an için kovar. hala teyze dayı amca yanına kaçılır sonra geri dönülür. arkadaş yanına kaçmak ne. sahipsiz kuzuyu kurt kapar. nasıl kollayacak kendini kötülüklerden

23-09-2019 12:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o arabadan atilan yada kacan kisi mahmut bence olayin cok detaylarini biliyor hergun yeni birsey daha anlatiyor

23-09-2019 12:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mahmut denilen herifin hayatı palavra ya. sülün osman bunun yanında rahibe teresa kalır. konuştukça batıyor. tek şüpheli 😒 bu.

24-09-2019 11:28!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sizi canı gönülden kutluyorum iki varsınız bir evlada anneyi buldunuz

01-10-2019 11:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sayin muge anli simdi ablam mustafa celep icin bi yorum yapmak istiyorum simdi ordaki abilerim amcalarim kardeslerim diyorlarki mustafaya gecmise sungec cek simdi abla sunu sormak istiyorum onlar sokakta buyumuslermi sokakta buyuyon bi insana sunger cek demek kufur gibi bisey kusura bakmayin ama dogru olan budur sokakta buyuyen bi adamin gecmisini sildirmeye calismayin agrina gider kendisini sorgular sonra icine atmaya baslar paylasmaz kimseyle yanlis oldugunu dusunur yasadim biliyorum allah hep seninle olsun mustafa kardesim abim allah ciktigin yolda yolunu hep acik tutsun seni yolundan ayirmasin muge hanim hayirli programlar.

08-10-2019 13:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgili muge anli okadar sert ve kara tablon varki hayata hicbir zaman guzel bakmıyor yaklaşımıyorsun seni ve hayatin gerçeklerini izlemek istemiyorum merak etmiyorum mutlu olmak istiyorum mesela bugünkü program da diyorsun adam cicek alirken beni cekti be var bunda adam utanmistir senin sertliginden sıkılıp fotoğraf çekilelim diyemedigi için evde esine dostuna bak ben muge anliyi gordum bir unlu gorsugunde herkesin tavru bu değilmi siz hic iyilik görmedinizmi kimseden bu ne ya islam dinini okuyun yasayin bakin nasil guzel sevecen bir peygamberimiz var iyiliği guzelligi emreden bir dinimiz var allah için birakin bu sert cirkin üslubu
mutlu edin
mutlu olun biraz ben sizi asla izlemek istemiyorum

11-10-2019 11:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum gülümser bulut'un kardeşleri katili mi arıyorlar yoksa yeğenleri katil çıksında bacımızın malı bize kalsın hesabı mı yapıyorlar? yunus denen şahsın katil olacağını hiç konu etmeden kız yeğenlerinin üzerine gidiyorlar. gerçek katil kimse onun peşine düşsünler.

17-10-2019 11:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum instegrama kolunda altın bileziklerle resim koymak hırsızlara gel beni öldür altınları al git demek. herşey bütün sebepleriyle ortaya çıkıyor
gülümser bulut'un kardeşleri katili mi arıyorlar yoksa yeğenleri katil çıksında bacımızın malı bize kalsın hesabı mı yapıyorlar? yunus denen şahsın katil olacağını hiç konu etmeden kız yeğenlerinin üzerine gidiyorlar. gerçek katil kimse onun peşine düşsünler
şu konuyu işlemeye girdim benden önce davranmışlar. kim yazdıysa eline sağlık. insanların kirli yüzü. esas katili bilip kızı tıktıralım içeriye mirasdanda düşürelim vurgun vuralımhesaplarıyla katili bilerek kasten yalan söylemek. çok çirkin bir durum

17-10-2019 14:08!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum programı ilgiyle izliyoruz.izmirde öldürülen kadının kızı dün dedi ki araba alacaktım 17 bin 500 liram vardı annemden bilezik borç aldım
bilezik yaklaşık 6000 liraydı dedi.sonra annesi borcunu istemiş motorumu 3500 liraya sattim
2 bini bankaya yatırdım 1500 liraya anneme bilezik aldım
annesinden aldığı borç bilezikler borcunu ödediği bilezik arasında bayağı fark var.acaba annesiyle bu yüzden kavga edip gerçekten ölüme sebebiyet vermis mıdır hatice hanım
gerçi 9 ay sonra cezaevinden çıkmış. yunusun da bu işle ilgisi olabilir.olayın kesin çözülmesini kalben isteriz
ekibe başarılar diletiz

18-10-2019 02:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum iyice bu olaylardan pskolojim bozuldu o onu öldürür bu bunu saklar şu şunu kefenler bu olaydan ders vermek için büyükler bizi öne sürer korkumuzdan bir yere çıkamaz olduk bu ne biçim işti anlamadım

18-10-2019 10:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu avukatta tam sırıtıkkk sacma salak gülerek olaya mudahaleden baska bisey yapmiyo kimbilir kac tapu sözü aldiysa o annesjni doven kizi israrla kuryarmaya çalisiyo , hatice zaten tam haticeee deli oluyom izlerken,

18-10-2019 11:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu kız üveyse yani evlatlıksa durum değişir. babada kişilik sorunu varmış. karısını dövüyormuş. içki içen birisiydi demek. o kız babasından gördüğü davranışa göre davranış sergilemiş olmalı. yunusu azmettiren çıkarsa hiç şaşırmam. böyledirde diyemem. masumda çıkabilir ama kişilik çok kötü söylenenler doğruysa.

18-10-2019 14:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum hatice cumartesi iş çıkışı buldum diyor annemi hani teyzesiyle hastaneden sonra bulmuştu ?

18-10-2019 17:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bende başı açık biri olarak arada başımı tülbentle kaparım bu sıcaktan olabilir saçlarımdan sıkılmış olmaktan saçımı toplamak amaçlı olabilir bu nedenle hatice nin üzerine yüklenilmesi abes

23-10-2019 11:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım izlerken dikkatimi çekti dayısı oluyor galiba adamın parmakları neden siyah sanki parmak izi yok edilmesi gibi nacizane fikrim tarafsız izliyorum ama ilgimi çekti 🙄

23-10-2019 12:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge abla bu seraattin olacak kişi diyorki kavga sesleri geliyormuş dedi kodu var o dedi kodulara inanıyorda cengizin dedi kodusana gözümle görmediğim şeylere inanmam niye deyor işine gelen şeylere görüyor işine gelmeyen şeyleri inanmiyor bence

25-10-2019 12:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yunus teyzenin evine gideceksin ve ardından kadının ölüsü bulunacak. veremediğin cevaplar var. o kız kusurlu olabilir ama öldüren değil. ben bir yakınımın evine uğramayan insan olacağım sadece senede bir yolum düşecek ve o yakınım ben gittikten sonra ölü bulunacak. birilerinin benim o yakınımı öldürdüğümü görmelerine gerek yok. ben o eve gitmesem yaşayacaktı o yakınım. çünkü ben gitmeden evvel kızıyla senelerce yaşamış. mal için miras düşsün diye yalan söyleyenler allaha karşı sorumlu.

26-10-2019 01:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge abla sizi hersabah izliyorum bugüne kadar hiçbir şekilde kacirmadim. hep takip etmisimdir sizi okadar çok seviyorum ki güçlü olusunuz dik durusunuz her kelimeniz beni okadar çok etkiliyorki. okadar akıllı okadar iyi kalpli olusunuz gerçekten sizden bu dünyada bitane var ben size ulaşamıyorum. kendimi anlatamıyorum. burada ben sizin sesinizi duyup konuşmak istiyorum. durumumla ilgili.

29-10-2019 11:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum iyi yayınlar şu nalan şimşek kaybında (cinayetinde) ablasından hiç haz etmedim insan kardeşini öldüren adamın evinde ne hakla kalır nasıl kalırr.ayrıca tehtit etti beni diyor ya niye tehtit etti yanlış hareketlerinizmi oldu beraber kaldığınız zamanda niye bu kadar korktunda çekiniyosun birleyleri ortaya çıkarmasından. allah aşkına doğrularla konuşun doğrularla ...gerçekten böyle ablaya yazık yazık annesinede acıyorum kadın hiçbirşeyden haberi yok ablası çok şeytana benziyor herşeyi annesi ne farklı anlatmışş

01-11-2019 12:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mrb müge hanım gülay hanım dünkü programin başında cümlesinin birinde öldüğünü diye bir kelime kullandı

01-11-2019 12:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum gülümser hanımın kardeşi ve yeğeni hatice'nin anne katili çıkmadığı için neredeyse ağlayıp, onu elleriyle öldürecekler. malına göz diktikleri nasıl da belli. şimdi hatice iyi olmaya çalışsa hemen atlayacaklar.
hatice'nin yerinde olsam bundan sonra ne dayı derim ne teyze. anne tarafımdan kuzenlerime "merhaba" demem. allah'ın selamını verseler döner giderim. hatice'nin malı için uğraştıkları nasıl da belli. utanmadan halâ aleyhine konuşuyorlar.
haticenin kuzeni nermin hanım neredeyse aģlayacak. hatice'nin yunustan daha büyük düşmanı anne tarafı.
böyle teyze kızını rabbim en azılı düşmanımın başına versin. yunusun doğacak çocuğuna verdiğı kıymeti ölen teyzesine, kuzeni hatice'ye vermiyor. dertleri mallarını almak.

07-11-2019 11:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum fatma demir ve necla metin buyuksen olayi neden sonuca ulasmadi merak ediyorum

13-11-2019 17:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım 18-20yaşında bayanların evlenmesine karşı. yürümüyormuş evlilikleri beyinleri yeterince gelişmediği için. üniversiteyi bitirerek 25-26 yaşında evlenmelilermiş. peki doğrumu bu tesbit. bence değil. neden.
üniversitenin 20 de bitmesi lazım. devletin kölelik sistemidir 25 ine dek tahsil. zaten yanlış buradan başlıyor.
müge hanım herkes muazzez ilmiye çığ değil 106 yıl yaşayacak..kadına kemalizm bu bizden deyip her imkanı vermiş. millet 60 larda 70 lerde gidiyor öte tarafa. 35 inden sonra doğan çocukları daum sendromlu olma ihtimali ne kadar yüksek. 1000 günlükken evlen 15000 yada 16000 günlükken zaten kadınlıktan kesiliyorlar. yaşı 18 inde 20 sinde iken bulabilenin düzgün yollarla düzgün kişilerle evlenebilmiş olması desteklenmeli. treni kaçıran kızlar evde kalıyor. herşey zamanında.
muazzez ilmiye çığ döneminin insanları 50 yıl bile yaşamıyordu. 1912 doğmlularda ortalama ömür 48.3 yılmış. evlendireceksin bunları 26-27 sinde çoluk çocuk yetikin olamadan doğru öbür dünyaya. denirki o zamanlar 15 yaşını geçenler bile evde kalmış sayılıyormuş.

03-12-2019 15:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum saçmalıyor müge anlı evlenme yaşı en az 25-26 olmalıymışmış hadi ordan, birde devamlı elinize mesleğinizi alın kocanıza eyvallah etmeyin boşanın der durur, milleti teşvik ettikleri şeye bakar mısın, atv gibi bir kanal da müsade ediyor buna yazıklar olsun

04-12-2019 08:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım haklı ama o antepli kadını gereğinden çok fazla aşağıladılar. program o kadın üzerine talk şova döndü resmen. çok daha aşağılık insanlar o kadın kadar küçük düşürülmedi.
adamın birisi gerdanlık olayında peygamberimizin eşi hz ayşeye zina iftirası attı. bu durumda peygamberimizin haysiyetide yerin dibine geçiyor. hz ayşe babası hz ebubekirin evine yollanıyor. ancak araştırmalarda ortada zina olmadığı anlaşılıyor. hz ayşeninde zinakar olmadığına dair ayette geliyor. hz ayşe eşinin evine geriye dönüyor. hz ebubekir o iftiracı adama zekat verirmiş başkada yardımlar yaparmış. bu olaydan sonrada o yardımlar devam etmiş.
antepli kadın alçaltıldığı kadar aşağılık birisi değil gibi duruyor. kadının haysiyetini yerin dibine geçirmeyin insan içine çıkabilsin
müge hanım bizimkilerde aynen benim anladığım gibi anlamış. namaz kılıyor diye boş şeylerden sebep kadını maskara ediyıorsunuz. başkalarının suçunu bile o yapmış algısı oluştryorsunuz. çok ayıp o kadının o kadar rezil edilecek bir durumu yok.
o kadının yalanları rezil ediyormuş kendisini. yalanın olduğu yerde doğrularda hükümsüzdür. müge hanım kusura bakmasın
bunu silmenizde sorun yok.

12-12-2019 23:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum zeynep in evindeki görme engelli bastonunu kızına sorun ne işi varmış o bastonun o evde dilenmiyorum diyordu duygu sömürüsü yapmiyom diyordu

13-12-2019 16:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum öncelikle saygilar bu programi seyreden biri değil bu cinayetleri falan filani çözmekle program olmaz olsaydı polise gerek yok programın formatında ülkemizde kanun var gösteriliyor ama yok ben ordaki kanundan anlayan kişiye soruyorum bu senenin modası hakimlerimizde denetimli serbestlik bu kanunmu

Oguz • 16-12-2019 10:37!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgili müge anlı...sizi seviyorum ve takdir ediyorumm..çünkü hayatın geçeklerine dokunuyorsunuz...şu iki çocugunu veren aileyi hiç anlamıyorummm..daha doğrusu çocuklarıni verenleriii...55 yaşinda 2 çocuk annesiyimm..ben olsam bunlari hiç kabul etmem...2 ay değil..2 yıl değil...22 yıl yaaa... baba hadi bıraktın be adamm..insan adresini almazmi..bu ne rahatlıkk...bide onları verdikten sonra nasıl çocuk yaptınız...vicdaniniz nasıl elverdiii yaaa

17-12-2019 10:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge abla herkese yardım ettin bir bize yardim etmedin en az 3 senedir sana ulasmaya calisiyorum wahatsap olsun öbür numaralardan olsun kimse geri dönmüyor birsey yazmiyor cumhur baskanada onceden yazdim aradim kimse donmuyor baskalarina da onun seviyesindekilerede kimseden cvp yok kimse dusene yardim etmiyor isyandayim

18-12-2019 12:37!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bir insani tanimadan sevmek kolay degil ama sizi cok seviyorz iyiki dogdun muge abla

19-12-2019 10:22!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum istanbulda 46 yaşında kadın 54 yaşındaki adamı öldürmüş. şaşırdıkmı hayır. adam evlive çocukları var. saklıyor bu durumu. kadını kullanıyor. parasınıda söğüşledi belliki. para bitincede adam şutlamaya kalktı belliki. pis işlerin sonu hep pis bitiyor.

22-12-2019 19:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum slm ben izleyici olarak zeynep kalbinde birsey oldugunu sanmiyorum her insanin bi hatasi olur dilene bilir hayat sartlari ne gusterirse yapar opuyorum onu

26-12-2019 03:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum fatma demir cinayeti neden bi sonuç yok mahkemeleri suruyomu guladiye ve necla nin merak ediruz

03-01-2020 23:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum nekadar aci ve üzücü ...ne sacmaliktir avrupada cinayetin zaman asimi yoktur mesela bütün suclarin zaman asimi avrupada otuz yildir birtek cinayetin yoktur bizce dogrusuda budur bu kanun acilen deyismelidir ...cinayetin zamam asimimi olur ya

08-01-2020 16:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu zaman aşımı hakikaetten can sıkıcı öldür adamı çık yurt dışında yaşa 20 yıl sonra dön geriye oh ne güzel. 1920lerde bizim oralarda adam babası seferberlikte şehit olmuş kızı istetiyor alamıyor. ana kız ikisinide öldürüyor. bir erkek çocuk sağ kalıyor oda koruyanı olmadığı için 70 lerin başlarında ölene kadar bekar yaşıyor korkudan titrek kalarak.
katil bulgaristana kaçmış. orada evlenmiş af çıkınca yurda geriye dönmüş. sebep olduklarından sebep birgün bile ceza çekmemiş.

09-01-2020 17:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ya cok sıkıldim bu ayşeden hergun konusu isleniyor orda daha önemli kayiplar varkan saatlerce onu gösteriyorlar kayiplara son on dk geciliyor

10-01-2020 10:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ay cok skci günlerdir mügeyi izlemiyoruz ...nedir bu kardesim bir yandan kendini sattiranlar bir yanda satanlar bir yanda alanlar bizede izlemekmi kaliyor bu sacmaliklari bizene ya bize ne bize ne adamin kac paraya kadin satin aldigi ...cok skci oldu bu aralar müge anlinin programi uzlemiyoruz taki bu konu son bulana kadar

14-01-2020 17:28!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yaklask 10 yıldır severek izliyor ve takdir ediyorum. fakat surekli ses kesintisini halen cozum bulunamamasına anlam veremiyorum. konusmalarin duyulmamasi icin özellikle kesilen ses değil tamamrn yayin kaynakli bir problem. umarım artik bir çözüm bulunur

14-01-2020 18:21!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge abla lutfen asil formatina geri don . cok sıkici oldu tv den izlemiyorum . sardirip youtbedan izloyorum. gunlerce dolandiricilar yok ayse yeter lutfen. sen esra erol programi yapmiyorsun . cinayetleri cozmen lazim birsuru yarim kalan olaylar var. hepsini biraktin aysede ayse yok dolandiricilar alan razi veren razi bizene ki

16-01-2020 00:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ben denizlide esnafım dükkanıma gelen bir müşterinin başından birtakım olay gecmiş söylediği şu buralardan kaçıp gitmek istiyorum ama müge anlı bulurdiye gidemiyorum müge hanım insanların beynine öyle işlemişki artık bişey yaparken iki kere düşünüyorlar ben şahit oldum sıkı takipcinim

16-01-2020 22:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge anli her gun kacirmadan izlerim bu program bi baska 1 numarasin muge abla

21-01-2020 11:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kuaforum sensinide ekleyin ne olur yorum yapmak istiyoruz onlarada lutfen.saygilar

23-01-2020 06:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum trazonda ölüsü bulunan kızı rahat kullanabilmek adına uyuşturucuya alıştırmışlar. kızın cesedinin üzerinde dna örneklerinden bir yada iki kişi yakalansa cinayet belirlenen kişiye anlattırılır zaten. bunu tesbit etmek çok zor bir şey değilki
trabzondaki olayda o daha çocuk iken 13 yaşında iken bir yakınının tecavüzüne uğramış deniyor. öyle durumlarda delilik gelir.düzelmesi yoktur. o durumda olup ormanlarda erkek arayan kadın bile biliyorum.yaşasada hayır gelmezdi o kadından yazık

24-01-2020 14:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum erzincanlı adam aile içi kavga sırasında sinir strese girdiği için aniden gelişen bir kalp krizinden ölmüş olabilir. bu ana kızda korkup cesedide olayıda saklıyor olmalılar. aile içi olay gibi gözüküyor. daha başka kirli işler çıkarmı olayın altından. olsada aile içi olaylar sümenaltı ediliyor. dışarıya ser verip sır vermiyorlar.

28-01-2020 16:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence bu anne kızda biskinti var. bişeyler gizliyorlar sanki

29-01-2020 11:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı nin programını eşimle sürekli izliyoruz ve çok beyeniyoruz.
avukat rahmi beyin çok fazla ve gereksiz konuştuğunu, bunu yaparak zaman kaybettirdiğini görüyoruz. bu konuda rahmi beyin uyarılmasını, aynı konuşmaları tekrar edip vakit kaybına sebep olmaması konusuna dikkat edilmesini rica ediyoruz.

30-01-2020 12:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim. benim dikkatimi ceken. halil ergülle ilgili ile. kizi 23ünde bankaya gidio. belkide dayisiyla gidio beraber. zaten dayisinin paraya ihtiyaci oluo. karisi para istemis kocasindan kardesi icin. halil ergülde vermek istememis. bence dayisida bu isin icinde.

31-01-2020 11:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum pınar olayında kadın yumurtlama dönemine girer azar bu durumuda ağzından kaçırır. erkeklerden bir yada birden fazlası bu durumu fırsat bilir. kadında özel durumundan sebep erkeklere karşı koyamaz. ona her rezilliği edenler çocuk olmasın adına kadını öldürürler

31-01-2020 22:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanım benim dikkatimi telefon olayı çekti hem telefonu aldı diyorlar hem internet bankacılığından hesaplarına baktım diyor kızı şifre babasının telefonuna gelir babasında olan telefona nasıl bakıp da şifre öğrenmiş
kızı çok panik sürekli yalan konuşuyorlar kimse babası 9 gün kayıp olup da beklemez baba bu baba oyuncak degil

31-01-2020 23:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bırakın bizı evimize gidelim ya insan kocası için bu kadarmı geniş olur kız çok korkulu panikle anlatıyor sole olmuştur böle olmuştur hedefmi şaşırtıyor ne ana kız in tavırları tuhaf

03-02-2020 12:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum halil ergünün en son görülme tarihi 23 aralik kizi gercekten 23 aralikta okula gitmismi bence o arastirilsin. gittigini hic düsünmüyorum o gün sonucta adamin telefon sinyali kesilmis. sarji az olsa en son kizi aradiginda demezmi kizim sarjm bitior merak etme diye. bence arastirilsin acil

04-02-2020 16:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum acile giden birkişi öglen arasi verilmezki

05-02-2020 09:21!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anli şu pınar kaynak cinayetini konusacagina bu dolandirilanlarla bi haftayi gecirdi tmm konusuldu şikayetci.olsunlar yeter hergun konusmanin ne anlami var

06-02-2020 12:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bi haftadir izlemiyorum cok sıkıcı oldu boyle giderse artik izlemem cinayetleri konusacaklarina bi haftayi bunlarla gecirdiler

07-02-2020 12:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı bitti artık, bu sene bırakır programı

20-02-2020 04:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum proğramdaki yan elemanlar müge anlıdan dünyanın fırçasını yiyorsunuz halen ordasınız yuh
aile örf ve adetlerimize uygun olmayan proğramlar yapmayın lütfen müge anlıyı hiç kaçırmadan izliyorum ancak saçma konular olmasın lütfen birde şu adamları az azarlayın
rahmi bey gitsin başka avukat gelsin proğram süper ama rahmi gitsin konuşurken televizyonu kapatıyorum
hiç konu bulamayınca klimaları açıp kapatanları paylıyor pesss

26-02-2020 11:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum gözdaşımı gökdaşımı o tarım ilacının adı. annemin dayısı varmış galiba 1930ların başlarında yada ortaya doğru 19 yaşındayken o ilaçdan sebep ölmüş. içmişde ölmüş.intihar deniyor.

26-02-2020 13:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu müge anlı da herkese yardim ediyor bize yardim etmiyor illa televizyona mi cikmak gerekiyor

05-03-2020 10:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım seni çok seviyoruz ama rahmibeymidir nedir onasöyle lütfen kaşlarını kessin one öyle ysvv yada o adamı degiştir

12-03-2020 10:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadriye zehra'yı gördüğü birşey için değil de anne ya da babasına duyduğu kinden dolayı öldürmüş olabilir mi? anlattıklarına bakılırsa karşılıklı nefret dolmuşlar.

24-03-2020 12:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kayıp baldız olayımıydı neydi sözü geçen adamı sütüdyoya çekerseniz iyi iş çıkar ondan

25-03-2020 19:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sen kendini ne sanıyorsun yaaa bu ne ahlaksızlık halkı kışkırtmaktan başka bişi değil senin yaptığın ama tabi sana da malzeme çıkar dimi aferin sana yazıklar olsun başka bişi demiyorum...

31-03-2020 10:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgi hanım ve kardeşleri de ne evlatmış? annesinin öldürüldüğünü bilerek nasıl üstünü kapatırlar? şimdi devamlı konuşarak suçunu kapatmaya çalışıyor. vicdan azabı yoksa bu ayıp onlara yeter.

31-03-2020 12:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum tamamen olmasada genelde altın arayanlar genelde hırsızlıkta yapıyorlar.para için adamda öldürürler. borç takar asla ödemezler.

01-04-2020 18:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum eger geçmişleri göstereceksen programı tatil yap
müge hanım vatandaş evde degi geçmişleri gösterip durma yeni programın yoksa tatile git içimizi şişirme artık bu programı seyretmenmi demek istiyosun anlamadım

07-04-2020 10:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum eline beline diline hakim olacaksın müge anlı!

24-04-2020 02:14!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum burhanın müge hanımla işi biteli 12 yıl olmuş. ona laf düşmez. 46-47yaşında kadının çocuğumu olur. burhanın söylediklerinin doğru olduğunu zannetmiyorum. bir kısmının doğru olduğunu var saysak bile ona ne. ona ceza çıkacak gibi gözüküyor. bazı insanların yaşladıkça akılları azalır denir. bu söz çok doğru

04-05-2020 18:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ordaki kişilerin çoğu yalan söylüyor puanım 5

10-06-2020 11:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şaziye hanimin konuştukları her cümle türkçe neden tekrar tercüme edilme ihtiyacı duyuluyor.cok yanlış.

12-06-2020 11:21!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence saban bey doldurdu yaktirdi esine evi

16-06-2020 12:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı o benim kardeşim dediği kebriye'yi sattı, programdan kovdu, insan kardeşim dediği birine bunu yaparsa başkalarına neler yapmaz yazıklar olsun yazıklar olsun!!!

16-06-2020 22:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum küçük yaşta babasız kalanlar korumasızda kaldıkları için maalesef birde erkekse tecavüze uğrayabiliyorlar ve onlar artık anormal insan olduklarından herşey beklenir onlardan. mal mülk hesabına başkalarından olanlara miras düşmesin hesaplarıyla evi amca yakar. erdala senin zaten çocuğun olmuyor ben sana bakarım hesaplarınada girilmiş olabilir.
mafyadan faizli borç aldıysa ve ödeyemiyorsa anasını ağlatırlar adamın. erdala bu yönde sorun
şimdiki mhtarın üzerine çok kirli oyun oynanıyor. adama iftira atılarak muhtarlığı geri kurtarmaya uğraşıyorlar. o adam öyle bir profil çizmiyor.
kuru maaş oyunu değil bu rantiye şantiye işleri. erdala sana bu kadar parayı boşuna vermedik meselesi bunun bir bedeli var. o bedel bugün müge hanımın konusu
müge anlı o benim kardeşim dediğikebriyeyi sattı diyen millet neyle uğraşıyor bunlar neyle. bu mügeden sebep kuyruk acısı olanlar bunun nedenini bir türlü açıklamıyor sadece karalama yapıyorlar. çekememezlik.
biz evi yaktığımızda sözü şimdi cuk diye oturdu yerine. allah söyletiyor. (ismail)
zaten karı oynatıyor çocuklar başkasından biz sana yeni ev ayarlarız meselesi. babasız gariban adam. boyun bükmüş olmalı kirli oyunlara. olay bu işte

17-06-2020 13:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence müge öyle birşey yapmaz. insan satma işleri iyisinden iki ömür öncesinde kaldı.1840larda. hangi devirde yaşıyoruz. mügenin başarılarını çekemeyenlerin dışa vurumu bukadar kendi içlerinde hasetlerinden çatlıyorlardır. ayıp ayıp. mügeye atılan iftiralar brezilya dizilerine konu olacak cinsten.

19-06-2020 00:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadın 52 doğumluymuş. 52 yıl yaşamış. çok tacize uğramış olmalı delilik gelmiş. bu durumdan kendisini terk eden esas ailesini sorumlu tuttuğu için görüşmemiş olmalı. haklı.ölümü kanser gibi gözüküyor. kansere yakalanmasının sebebi sahipsiz kalmaktan sebep uğradığı tacizlerin getirdiği delilik. çok çocuğun karşılığı bazen çok fakirlik olabiliyor.
birde tacizcisi babaysa kız asla taciz korkusuna imkanı yok görüşmez. aynı rezillikleri yaşama korkusuna

19-06-2020 11:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 3 yıl önce 25 yaşındaki güvenlik mustafa'ın akıbeti ne oldu acaba? ara ara sizi izlerken hep aklıma gelir. onu da açığa kavuştursanız müge hanım

24-06-2020 10:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sinoptaki olayda görevden alınan muhtar suçlu pskolojisi sergiliyor. evvelden iki arada cinayette varmiş zaten

29-06-2020 13:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum çocuk kendisi gitmiş gibi duruyor kaybolmuş. susuzluğunu gidermek amacıyla su içmiş. takatı kesilmiş yorgunluktan düşüp kalmış ve açlıktan ölmüş gibi duruyor. temmuz 1983 te 14 yaşından az ekskim. köyde dayımdayım. param bitti. söylemedim dayıma.köyümüzden tavşanlıköyü gözüküyor. arkadaşlar gebze dedi orası için. yürüyerek giderim dedim kendi kendime ama 20 kmye yakın yol. çıktım yola. ballıkayaları geçip köye geldim. babamı tanıyan birisi tavşanlıda konuştu benimle. yola çık dedi. minibüslerçocuk diye bedava götürür. ben kul hakkı olmasın adına yine yürüyerek gidiyorum. aygün tarlasına daldım. gecede bastırdı. aygünleri geçtim. bahçe ortasında içi su dolu kuyu çıktı önüme. bir adım daha atsam içine düşeceğim şekilde. ay tepede ve dolunaydı. gördüm kuyuyu o durum beni içine düşmekten kurtardı. tarladan çıktım. muallim köyü civarı gebzeye 4km yazan tabela civarında taşocakları arazisinde yetişkin adamlar gördü beni. sordular anlattım. kamyona atıp eve bıraktılar. saat gece 11i 5 geçiyordu eve geldiğimde.ayaklarım kopuyordu yorgunluktan. dayımda her yerde beni ararmış. geldi az sonra babamla. delinin teki döver öldürür dayaktan. dayım sağ salim bulduğuna dua et döversen bozuşuruz diye 40 tembih etti babama. kuyuya düşüp ölmekte vardı. yaşanacak ömrümüz varmış. orada kaybolan ikranur kendisinde geri dönecek gücü bulamamış
götürüp amca oğlu sonra kızı birbaşına bıraktıysa tabi orasıda var.

01-07-2020 15:28!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı sezona gir artık sıcaklarda çekilmiyor hele konuşulanları anlanlamayan avukatınla arif verimli beni sitrese sokuyorlar

03-07-2020 08:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ikranur toprağa verildi mı

03-07-2020 18:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bir adam sağa sola borç takıyorsa öldürülme ihtimali vardır ama elalemin karısıyla yazışıyorsa bu iş para meselesinden daha öncelikli ölüm sebebidir. bir adamın karısına dolanmak cinayet sebebidir. onu ne diye öldüreyim karımı öldürürüm cevap değildir. kişi karısınıda öldürebilir ama öncelikli olan belanın ortadan kaldırılmasıda olabilir.

08-07-2020 22:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadının erkek kardeşleri varsa bunun yüzünden kız kardeşimizi kocası kovdu davasınada öldürülür. evli kadınlara dadanmış olmak tabiiki yasal değil ama adam öldürme gerekçesidir. çok biliyorum evli kadına dadandığı için öldürülen adam.

09-07-2020 15:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bunlar uzak bir yerde kadını satıp üzerinden para vuruyor olmasınlar. madur denilen birisinin sonradan izahı edilemeyen zenginleşmeden bahsediliyor. asırlık kadın zaten ölmüştür şimdiye. tabiiki 3üde öldürülmüştür ama buda ihtimal dahilinde memlekette. yaşanmadık rezillik kalmadığını sizde görüyorsunuz

12-07-2020 15:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum slm muge hanım sizi severek izliyorum. hasan ay cinayeti hakkında yorum yapmak istiyorum. bence sizinde yayında dediğiniz gibi bır kadınla buluştuysa ve bu kadına asık baska birisi varsa sen benim kadınım aldın deyıpte vurmuş olabilir kocası dışında yakadının konuştuğu baska bir adam veya genc olabilir cünkü boşanmış ama kadının aynı anda görüştüğü baska erkek varsa olabılır o katil

13-07-2020 12:49!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı sizi çok seviyorum

14-07-2020 14:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadın zaten gözden düşmüş birisi. onu kimse kendisine gelin yaptırmaz. ondan sebep bu şekilde cinayet işleneceğini unutun. şunu öldüreceğim bunun öldüreceğim diye tehdit eden birisi var. o kadından sebep insan içine çıkamayan o adam çıkartır bunun acısını. diğerleri sadece kadından yararlanmaya bakan uçkur düşkünleri olmalı.
...
diğer kayıp adam olayında başka kadına gittiği için öldürülmüş gibi duruyor.

14-07-2020 22:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum avukat rahmi bey arif hoca ile birlikte uyuyor.

20-07-2020 17:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o kuyumcular maalesef zor duruma düşmekten çok aralarından birisi bozmuş niyeti diğerlerinide ikna ederek vurgun vurmak istemişler gibi görünüyor. birileri sıkıştırmasa daha çok kişinin canını yakarlardı. 1.5 kilo altın kaptıran kadın hala gelecekler umuntusunda. yaş ilerledikçe akıl gidiyor. bir gramını bile kurtaramaz..
...,
cebinde yüklü paran varsa ve sizden olmayan birisi yanına sokulmaya uğraşıyorsa bilki o para içindir ve ilk fırsatta o paraya konmak adına canına bile okur adamın. insanlara güvenmeyi değil çoğunlukla güvenmemeyi ilke edinirim. çünkü o zaman kazık girme riski en aza iner.

21-07-2020 01:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum seni coku seviyorum fakat yinede allah kimseyi bu durumlara düşürmesin

21-07-2020 01:59!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum üvey baba şiarı beslememek mal düşürmemek adına öldürecek kadın bu durumu hissediyor. rüyasına girmeside bu sebeple olmalı.
bu kadının konuşma bozuklukları var. beyni bozuk. kendi hasta beynı uykuda kurguluyor sonrada uygulamaya geçiriyor olabilir. uzman doktorlar polisler sorguya alması lazım
bu muhittin olayından pedofilik bir cinayet çıkabilir. çocuklar saldım çayıra mevlam kayıra yöntemiyle büyütülmez o anne baba çocuklara koruma olarak veriliyor. yoksa herkes topraktan biterdi.

21-07-2020 13:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum misal benim milyonlarca lira borcum var. ödemeye gücüm yok. devlet yakaladı beni. serbest bırakın. çözüm üreteyim öderim derim tabiiki hapse düşmemek adına. mahkeme serbest bırakırsa ve o borç çok büyükse ver elini yurt dışı. tosuncuk misali. giden gelse mezardaki dedem gelir. devletin mahkemeleri her durumu göz önünde bulundurmak zorunda.

24-07-2020 10:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kötü olanlara hırsızlık yapanlara işvermiyorlar. çünkü işverenede zararı tutar. suç işleyenler duyulan güvensizlik sebebiyle toplumdan dışlanıyor. bu dışlanma onları devamlı olarak her türlü suça itiyor. hemde suçun kaç türlüsüne birden. hamide bu durum çok açık. hami ettiği her kötülükte biraz daha uçurma savuluyor kadının ilk kocasıda sütten çıkma ak kaşık değil. toplumun değerlerini dinamitliyorlar
suçtan en baştan uzak durmayanlar sonra hep suç işlemek zorunda kalıyorlar.nasıl içki sigara yada uyuşturucu bir kere bulaşanın yakasını birdaha bırakmıyorsa hırsızlık ve diğer kötülüklerde öyle

28-07-2020 15:33!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 2018 de elmas fark ailesi bulundumu aca bilginiz var mı 🤔

30-07-2020 17:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum pazartesi günü yeni sezon başlıyormuş yayın saatini sabah 9a çekmeye bakarsanız iyi olur. sebebini ben yazmayayım siz işe kendiniz uyanın. yada şu kadarını söyleyelim sizi perdelemeye önünüzü kapatmaya uğraşanlar var

21-08-2020 15:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum pandemiydi çocuklardi derken programlari yeni izlemeye basladım. hatice özkacagin cinayetinde çocuklarinin ses çıkartmama sebebi bence altinlar. hatice özkacak ibrahimden altinlarin yarisini aldi fakat kenanin yada digerlerinin haberi yok diyelim. annesinin cenazesine gelince altinlari buldular. cinayeti sorgularlarsa altinlar meydana cikacak diye korktular bence.

22-08-2020 01:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum seni seviyorum cok seviyorum canim ablam pazartesi gununu heycanla bekleyorum kimseyi boyle beklemedim bu gune kadar ama muge anli yi beklerim gulen gozlerini sevdigim gel ne olur gel cok uzaklarda bekleyan bi kardesin var gel sevdigim canim ablam 🙏🥰🥰🥰🥰🥰

22-08-2020 13:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum her hangi bir köyde çocuk kaybolduğu zaman önce köye girişçıkışlar yasaklanıp o köyün ev ev aranması lazım. sözkonusu henüz yolun başındaki bir çocuğun canı olduğu için bunda savcılık iznine bile gerek duyulmaması lazım. günlerce dağ taş ara. iş değil bu dağ taş dere tabiiki aranacak ama sıcağı sıcağına bütün evlerde. bu sistem mutlaka getirilmeli. bence olay pedofili. bunu kim yapar teker teker kapı kapı sorulacak. o gün köyde olan herkes asıl adreslerindede soruşturulmalı.
...
diğer olayda hami evi öldürecek derecede müthiş baskı hatta aile içi şiddet ve terörle yönetiyor. kadının çocukları ölüyor görmesi o sebeple. çünkü gidişat o yöne gayrimeşru eşi tam bir canavar. bakınız teyzenin korkudan altına yapması. şiarın o yangından iki gün önce şiddet sebebiyle öldüğüde çok açık.
haminin şiarı ayrı evde tutmasının sebebi gidip kimse görmeden rahatca tecavüz edebiliyor olmak olmalı. çocuk olmaz deyince söylemekten bahsedince ver dayağı öldüresiye. çocuk ölünce tecavüzler ortaya çıkmasın adına yangın süsüyle yok etme. araştırmayı bu yönde yapın. hami üvey ve o çocuğa her kötülüğü yapabilecek bir kişilikte. yaptımı bunu çıkarın ortaya(ismail)

26-08-2020 11:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bu sac rengi cok güzel olmus cok yakismis mükemmel bir sari tonu size koyu sari yakisniyor ama bu tam sizin renginiz

01-09-2020 16:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim cok cok. sagolun selin icin verdiginiz caba bizi cok duygulandirdi allahim hepimizin evlatlarini bu kötü yollardan ve kötü insanlardan korusun bütün dualarimiz selin ve selin gibi evden giden kizlar icin insallah selin evine döner kendine huzurlu bir hayat kuarar dualarimiz onunla tesekkürler müge anli

09-09-2020 15:53!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge kızım güzel insan. eşimle en az 10 yıldır müdavininiz. genç kızlara ve kadınlarımıza kendi ayakları üzerinde durmaları gereğini bıkmadan usanmdan anlatan birisin.işte atatürk kadını o geniş anın , beynin ve zekanın en tipik göstergesi. adli tıp profesörlünün sana desteği mükemmel. programda sağ kolun. yanlız programın dışında bir rahmi bey var. sen boyon damarların şişerek oradaki konuklara laf anlatmaya çalışıren, konuyu birede rahmi beye nlatmak mecburiyetinde kalıyorsun
bugünkü prgramında programı yekten sabote etti. belli yerlerde mecburen çalışan genç kızların üzerine gidişini üzüntü ile seyrettik. sonradan kesinlikle uyarmişsınızdır. bu kendimizce bizi epeydir rhatsız eden kunuyu paylaşmak istedik. ilerdeki günlerde paylaşımlarıma devam arzusu ile size kolylıklar diliyorum

dante il.kom. • 10-09-2020 23:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bugün yaptığı programda müsade ettikleriyle kesinlikle hiç hoş olmayan durumlar ortata çiktım insanlarin çigerini yüregini hayatini yakan acilarinin yaslarini yayinlayarak o hallerini ekrandan çekmeyip yayinlayarak reyting kazanmaya çalismak hiç hoş olmadı.

17-09-2020 12:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum aleynanın ölümü olayında herşey çok açık. yorum yapmaya bile gerek yok. öldürmüş kızı. devlet neyi bekliyor anlamak mümkün değil. yada hayatı zehir ederek intiharına sebep olmuşsa diyelim. gencecik yaştaki kız intihar edene kadar kaçar gider başka bir yere. o yapmış ne yaptıysa

17-09-2020 19:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum adamın biri çıkmış hayvana bile böyle vurulmaz diyor hayvanın canını o vermiş gibi müge hanım bunları uyarın lütfen hayvanlar insanlardanda günahsız ölseler hakları aranmıyor
dün rahmi bey yoktu gözlerimiz aradı ekipten biri olmayınca yeri farkediliyor

18-09-2020 09:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ümitcanın annesi intihar etmiş. müge hanımın üzerine yıkılmaya uğraşılıyor. çocuk yetişiricisi bir kadının böyle bir oğlu var ne deseydi müge hanım. tamda yerinde sözler. ümitin hatalari bir değil iki cana mal oldu demektir bu. o kadında dinden uzakmı yaşıyordu ne. islam ne olursa olsun hiç bir şekilde intihara izin vermez..intihar eden aklını kaybetmiş sayılır. olay tv lerde üstü kapalı şekilde ilahi adalet olarak verildi.

18-09-2020 10:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge abla seni çok seviyoruz kocaman bi ailende antalyada yanındayız

18-09-2020 11:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum aleyna çakır'ın ölümü çok üzücü. allah rahmet eylesin. onun sayesinde yurtlardaki kızların ahlakdışı yollara gönderilmesi açığa çıktı. yurtlardaki kızları kullananlar müslüman geçinirler. şu yetimleri, kimsesizleri hepimizin koruması gerekirken. yurtlardaki kizlardan iyi para kazanıyorlar ki üstünü kapatacak para ve gücü buluyorlar.

23-09-2020 11:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum allah senin gibi insani basimizdan yok yetmesin seni korusun sevgili müge hanim bence alena olayin cözülme mesi aca gercekten arkalarin dedikleri gibi bir gücmü var hala ümittin tutuklanmamasi gercekden sorulmasi gerenk durum savciya polise daha neyi bekliyorlar türkiyede malasey hukuk sistemi ilgin uslu disarida susus iceride bence buduru basbakanin el atmasi lazim siz bütün bilgileri verdiniz neymis dosya tamamlanmamis eee tamamlayin artik müge hanim bence siz hakimlik okuyun hic olmazsa böyle vindansizlar iceride olur hakimler polisler daha hizli bir sekilde hareket etsinler o anne baba birazcik olsun yürekleri ferahlasin insallah yurtdicina kacmaz

23-09-2020 14:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o sakat çocuğu ağabeyi parası için halletmiş gibi duruyor.gerekce o tür sakatlar hem hiçbir işe yaramaz sadece kendisini besletir hemde anormal durumları sebebiyle bakmasıda çok zordur. hayatı etrafındakilere zehir ederler delilikleriyle. ortadan kaldırmak ondan kurtulmak rahat etek demektir. onun parasını yiyen ağabeyin ortaya çıksın miras hakkımdan vazgeçeceğim herşeyimi ona bırakacağım demesi oyun. sağ olmadığını kesin olarak bilerek söylüyor bunu yoksa söylemez. tehdit edip para sızdıranda işin içinde olmalı. kayıp kardeşlerinin tacizlerini söylemesi ondan nefret ettiği için. demekki onunda karısına sarkıyordu. yaparmı yapabilir çünkü akıl hastası. ama yengesi olduğu için ona yapmayabilirde. parasına konmak adına halledilmiş olabilir.

24-09-2020 13:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şiyar ın babaanne dede ve babanın da suçu yok mu? üç çocuğu anneye vermiş. hiç ilgilenmemiş. öldürenler kadar olmasa da onların da suçu var. adamın nasıl biri olduğunu bildikleri halde çocukları anne de bırakmaları

30-09-2020 10:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum nebu ya eziyet çektirmeyen tuhaf tuhaf ilişkiler 7 ekim

07-10-2020 12:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mügen anli telefondaki kisiye benim üzerimden yürüme benim üzerimden yürümek iyi bir sey deyildir diye uyariyor..ne demek istedi acaba müge anli orasini anlamadik anlayan oldumu
hemen gene bir suclu bulundu adam karti ben kullanmadim diyor millet illaki sen kullandin diyor bizce önce bir arastirilmali belkide iftiradir ...bu bal gibide tartismaya acik bir konu ne malum bu adami suclamak isteyenler söyletmedigi

08-10-2020 16:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim hakim savcıyı savun dur mitletin kötü duruma düsürmek icin urasan savcı hakimvar

16-10-2020 10:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o 75lik adam hem geçimsiz hem ahlak yoksunu. kadınla ... karşılığıda o vermiş olsa o kadar parayı ve altınları hiç şaşıram. burası otelmi ne demek birlikte yaşadığın kadına. pis adamın teki. öyle şeyler yazma varda sayfa kirlenmesin. yüzü kızarmadan allahdan bahsediyor sanırsın yedi evliya kudretinde bir seyyidi kuttub

20-10-2020 00:14!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bu salihanin kaybolusunu salihanin ailesi illaki enisteleri tuncayin üstüne atmak hatta cinayetle suclamalarinin sebebi miras neselesi saliha ölmüsse bile miras tuncaya kalacagindan adami suclu cikarmaya calisiyorlar sizler birazda su salihanin ailesini inceleseniz fena olmaz oklari tuncay ve bayrama cevirdiler tuncayi bilmem ama bayram ve saluhanin ailesi iyi incelensin bizce

20-10-2020 17:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum salihanin ailesi cok sey gizliyorlar sirf tuncayi suclu cikarmak icin bütün gercekleri gizliyorlar lütfen müge hanim bu ailenin pesini birakmayin herkezi yalanci cikaran herseyi inkar ediyorlar kendi kuzenlerini bile yalanci cikariyorlar bizce izledigimiz kadariyla salihanin ailesi cok süpeli aciklamalari var ...ve bütün neden miras
müge hanim on gündür bayram bir sey görmedim diyor siz adama gördüm diyene kadar ugrasiyorsunuz nasil bir program adama zorla tuncayi gördümmü dedirticeksini izlerken bizler bile bunaldik olmadik bir seyi adama niye israr ediyorsunuz adam tuncayi görmedim diye israrla söylettirmeye calisiyorsunuz günah ya siz asil herseyi örtbas etmeye calisan tuncay tuncayxdiye israr eden aileye bir bakin

21-10-2020 17:51!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum - müge hanım avukatlarda sosyol mesafe yok neredeyse kucak kucağa oturacaklar lütfen mesafeli olalım

22-10-2020 11:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim sizi artik izlerken cok rahatsiz oluyoruz cünkü bir kisiyi kendinizce suclu buluyor ve israrla suclu muammelesi yapiyorsunuz bu tavriniz ekranda cok sinir bozucu ayni bu filiiz akyüzün esi özkani sucladiginiz gibi elinizde bir delil olmadan bir insani bukadar suclamak nübahmidir yani ne malum tüpün sizinti yapmadigi ve bir kaza olmadigi belkide filiz orada gizli sevgilisiyle bulusacakti cunkü ayrildigi esinin oraya kesinlikle gitmiyecegini bilmekte belkide kocasini halanin evine yönlendirip isini garantiye baglayip o eve fabrikadan tanidigi adamla bulusmaya gitmisti ve bir kaza oldu sizler bunu bile bile illaki en yakinini suclayim program sürsün havasi bizleri cok rahatsiz ...üstelik ben kizimla esimle bulusmaya o eve gittim diye kime söylemis hastanedeki hemsireler öyle bir aciklamada bulunmamis yanlizcacfilizin yakinlari bu aciklamayi yapiyor ne malum yalan söylemedikleri lütfen müge hanim bir kisiye takilip kalcaniza cok yönlü arastirin

27-10-2020 17:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanımı çok başarılı işinde çok profosyonel buluyoruz. kızdığım bi tarafı var. benim yazdıklarım hep siliniyor. zaten kimliğimi açmıyorumki. yine onun ekibi buluyor. biz tüyo yakalarsak onu bildiriyoruz.
bu arada yaşlı karıkocanın cesetleri bünyaminin tarlasına 1.5km mesafedeki bir kuyunun dibinde bulnmuş

10-11-2020 19:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum slm bence kız annesini uyutan ilaçları kolay almak için hastaneye götürmek istemiş olabilir.

17-11-2020 10:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum niye bu kader erkennt düsmanli
sevki erkelenz okadar kötülerken acaba erkennt oldugunu unutuyormu

20-11-2020 16:02!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum resime hanım müge anlı belki diyarbakır da çalışıyordur dedi ve dikkat etmediniz ama resime hanım afam öldü nerde çalılacak dedi tekrar izlenmeli

23-11-2020 12:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum madem o kadın hasta pıskiyatri sorunu vardı niye programa çıkarttı sonuçta oda insan göz gore gore yazık

23-11-2020 21:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanımı ezmeye uğraşıyorlar. bu intiharlar müge hanımı vicdanen çökertmeyi amaçlıyor. sanki tren raylarına yatan adamı ezen vatmanın çökmesi gibi bir durum yaşatılıyor müge hanıma. allah kolaylık versin. aslında o sonlar kişilerin kendi günahlarından sebep ama ceremesi müge hanıma çektiriliyor. o sadece görevini yapıyor insanlık adına. ama oyun büyük oyun. allah kolaylık versin.

26-11-2020 01:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum allah aşkına bu kadını bırak 10 yıl uğraşsan bu olay çözülmez. hepsi yalan rüzgarı, program sıkıcı olmaya başladı

01-12-2020 12:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum hizmetciyken eş olan kadın yalan söylüyor. adamlara ilaçlarla kalp krizi geçirtilebiliyor. kötü kadınlar dişiliğini yani cinsel yolları kullanarak adamın ömrünü erken bitirebiliyorlar. gebzede eskiden oldu adam kovdu aldığı kadını. bana fazla sokuluyor amacı ömrümü erken doldurmak diyerek

07-12-2020 17:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yaşlılar yanlız bırakılmaz. korumasızlara hırsız dadanır. bu memleketin sorunu hırsızlık. 100 yıl evvel bizi işgal edenler gelirimiz geleceğimiz dahil herşeyimizi kendilerine bağlamış. kendi adamlarını süper zengin ederek başımıza dikmişler. ama birazda o adam yüzünden dini imanı olanlar soyulmaya mahkum
bu arada sakine soygun şebekesi. böyle avam kadınlarınamı kalmış tarla satın almak. adamın mallarına çökmek dertleri sonrada ortadan kaldırmak. kadının yüzünde rabbi eseri kalmamış.
o kadında tarla satın alabilecek çap yok. derdi adamın mallarına çöküp ortadan kaldırmak amaçlı sürtmüşlük. sağ olduğunu düşünüyormuş. öyle diyecek tabiiki adam ölsüyse sorumlusu onlar. bu ortaya çıkmasın adına her katil kurbanını yaşıyor der. sağ olan dünyanın öbür ucundada olsa haberi geliyor
bu arada müge hanımın yayınları ile fazla ilgilenemedim şu sıralar hem kendim gribim hem babam yaşlılığa bağlı çok hasta. galiba son haftaları korona falan değil. maalesef yolun sonlarında.
yayını çok başarılı buluyoruz. gerekeni alıp silmenizde sorun yok
böyle kadınlar intihar etsin işte. hak ettikerini bulmuş oluyorlar. devlet ne diye beslemeye uğraşsın ilahi adalet toplum baskısıyla tecelli esin. adamı salak görmüşler istedikleri gibi oynamışlar. bilmiyorlarki her salağın arkasında akıllılar sürüsü vardır. dökerler her oyunu ortaya.

21-12-2020 12:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o kadın 70 lik adamcağızı salak bulmuş iliğine kemiğine yolmuş adamı. sonra para bitti aşk bitti kaldır adamı ortadan. ama işte hiç kimseyi salak olarak görmeceksin her salağın arkasında akıllılar vardır. ararlar o salak görülenin hakkını. birlikte müge hanıma başvurdularmı sağolsun müge hanım döküyor bütün oyunları ortaya. o kötüler oyunlar ortaya dökülünce hangi taşı beyenirlerse oraya vursunlar kafalarını. herkes ettiğini buluyor ektiğini biçiyor.

21-12-2020 16:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şimdi müge hanım zengin ama sıradan. biz 3-5 kişiyiz. işte evleneceğiz diye bir kafesliyoruz hiç kimse yanına sokulamıyor müge hanımda kaçamıyor. malı mülkü bize geçtiğinden itibaren müge artık ölsede olur. 70 lik adama olan bu malını vermek istemezdi diye birşey yok. ona bu seçeneği bırakmıyorlar. heyşeyi bitince canınıda bitiriyorlar.

23-12-2020 12:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum dünürü eski eşi ve evlenme vaadiyle kandırdığı kişi ile ayni evde yaşayan sakine hanım kendine ve kızına araba aldığını bunu kızına takılan takılırdan aldığını söyledi. kızının düğünün fotoğrafları istenir ne kadar takıldığında ve iki araba yapıp yapmadığına bakılırsa doğru mu yalan mı söyledikleri ortaya çıkar

25-12-2020 10:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum adam cok guzel oynuyor bence zaten tavırlarından hareketlerinden bellı cocuklarına karısına bakmayan adam ne dese bos benfe muge abla bı kadın evde esya satacak durumdaysa o adam olmaz olsun kadın cabalıyo coxukları ıcın hella olsun

06-01-2021 11:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum babam beni taciz etti etmeye de devam ediyor ve annem bana inanmadı yapmaz dedı anneme olan güvenimi sevgimi getirebilir misin

13-01-2021 11:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum zaten kumarbazmış o para resimlerini göstererek define buldum diyerek adam dolandırmış olabilir. alacaklı adam gelir beni dolandırdı diye öldürüverir.bu kadın yine bilir o adamı. koruduğu sakladığı birşeyler var.
ölen adam kadını atmaya ondan kurtulmaya uğraşırsa kovulan kadın kocadan nefret eder kavga sırasında öldürürde. her ihtimal göz önüne alınmalı
kadının sevgilisi varsa oda yaptırabilir. o kadın binbir tuzak soruyla sıkıştırılırsa açık verir mecburen çözülür

13-01-2021 12:49!! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Programlar ::
:: Kanallar ::
:: Program Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2021 YazarOkur TV.