Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert
Türü:Talk Show
Yaratıcı:
Sunucu:Müge Anlı
Kadro:Müge Anlı ->
Kanal:ATV
Link:atv.com.tr/programlar/muge-anli-ile-tatl
Puan:
5.4 / 10 | Oy: 1537 | Yorum: 705
Müge Anlı ile Tatlı Sert Rating
29-11-2019112.99
28-11-201993.07
27-11-201983.35
26-11-2019113.38
Program Bilgisi Kadro
Oy Dağılımını Göster
En İyiler Tüm Programlar
Takip Listeme Ekle

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorumları

<< en son yorumları göster | << daha eski yorumları göster >>

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mustafa kaya hakkında yorum yapmak isterim.demans hastalığı olan bir beyefendi'nin para yüzünden bu durumda olması beni üzdü sanırım son evreye yaklaşmış eşini ve kızını bence bir an anımsadı fakat durumu gördüğüm kadarı ile kötü beyefendinin bakımevine yatırılması ve tüm bu insanlardan uzak tutulması huzur ile yaşamını tamamlanması beklenmelidir yazık ki para için bu duruma düşen insanlara bence bu konuyu kapatın yazık üzüntü oluyor bizlere

31-12-2021 10:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım, programı bizi bugün internetten tekrarını izledim, dün de yazmıştım, seyhan hn tarafına meyilli durum gösteriyorsunuz, oysaki sizin tarafsız konusmalarinizi takdir ederek izlerim. seyhan hanım tamamen yalan söylüyor bana göre aynı şekilde kızının naz in da yapmacık davranışlarını gördüm. asıl üzüntüm siz nasıl seyhan hn tarafına meyilli oldunuz çok üzüldüm

30-12-2021 18:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o emekli albay kızını sevmediğinden değil. beyni tükenmiş. kendi zavallı halinin farkında. ben bu kızı nasıl evlendireceğim kendim bu kadar zavallı iken derdinde. adamın istememesi ben kendim zavallıyım bunlara bakacak gücüm yok korkusu. aklı sağlam olan adam böyle davranmaz. o adamın bebekten hiçbir farkı yok. ne dediğininde o sebeple hiçbir önemi yok.
orada bahsi geçen ve aileden olmayan (kadının ağabeyinden sebep) çekinmişler. o mustafa dedeyi kaçıranlar kendilerince haklı. çünkü bizim aileyede bize uzak birisi yanaşsa miras hakkımızı çalmaya dolaşıyor der korkarız.o adam öyle düşünmesede neler oluyor hayatta. herşey tedbir.

30-12-2021 17:04!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge abla dün bu adam 2 polisin arasında nasıl şeho ile konuşacağım demişti bugün de 4 polisin arasında nasıl konuşayım diyor bu melisa’nın babası yalan konuşuyor

21-12-2021 12:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kendi düşmanlarının yanısıra orada çobanlar var, yabancı çoban doldu memleket bizim milletten değil deyip her rezilliği yapabilen çıkıyor aralarından. kartal kaldırabilirmi, onun kaçırdığı bulunamaz. yuvasına yavrularına götürür. yada çocuk dayakla yada kazayla ölür. annesi kocadan korkusuna kayboldu yalanınada sığınabilir. düşmanın varsa çoluk çocukla alıyor öcünü durumuda memleketin gerçeği.
13-14yaşlarında erkek bir çocuğun cehaleten harcamasına kurban gitmiş olmasın. böyle bir duruma uygun ortam varsa olurmu olur. her ihtimal gözönüne alınmalı.

15-11-2021 14:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum iyi günler, programınızın izleyicisiyim. prof. dr arif verimli programınızdan ayrılalı epey oldu. programınızda bir pskiyatristın yararlı olacağını düşünüyorum.iyi çalışmalar, başarılarınızın devamını diliyorum..

11-11-2021 11:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım yayında sürekli annesini övüyor. anne candır tabiiki takdir ediyoruz. ama babası hakkında hiç övgü duymadık. asıl yük babadadır. babasını öveceği günleride göreceğiz inşallah.

04-11-2021 12:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum dj gezgin cinayetinde fatma karadağ basbaya yalan söylüyor ya herşey açik ortada insan kardeşinin ölümüne seyirci olurmu ya allah seni bildiği gibi yapsin yemin ederim ya yuh diyorum fatma hanim sana başka bişey demiyorum

Merve zeybel • 20-10-2021 11:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o kadın eve erkek alıyorsa dayak yer. kimden sebep dayak yediyse o kişiye öldürtür kocasını. o biliyor katili. adamı bir kişi değil birden fazla kişi öldürmüş olmalı. eve erkek almak kocaya ortakcı almaktır.bir kadın artı iki erkek eşittir cinayet.

12-10-2021 12:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum gözleri görünmüyor artık botoks yaptırmakdan

12-10-2021 10:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım bu çocuk yalan söylüyor...dün öğretmişler bu gün başka konuşuyor öyle darbe almış ki hala burnundaki iz gitmemiş...gözleri suçlu olduğunu gösteriyor...
şenay hanım kubilaya kalbim sıkışıyor tehtid alıyorum bana doktordan randevü al diyecek kadar samimi olmasının sebebi nedir? bir ilişkileri mi vardı? eşine söylemesi gerekmez mi?

01-10-2021 12:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o izmirdeki bakkal sahibinin gereğinden fazla düşmanı varmış. bu günkü adamda solakmış. burnundaki yara sebebiyle katil olabileceği. belkide ama şimdilik ispatı zor. suçluda olabilir ha. jandarmaya gitmeside hedef şaşırtmak amaçlı olabilir. çok sayıda düşman edinen adamın katilini bulmakda çok zor olur. içki satan adam içerde ve içki içen adamın beynine kötülük hakimdir. çok fazla düşman kazanır. kendisi gibileriyle edeceği kavgada sonuç bazen böyle olabiliyor. o adam akrabaysa mal davası tartışması işi buralara sürükleyebilir. bakacağız. bu arada o kadarcık yara izi bence yeterli kanıt sayılmaz. çok sayıda ve daha ağır şekilde olması lazım. solaklık eh işte. ama açık delil lazım yinede.
birde çevresinde kendisini koruyabilecek akrabalardan mahrumsa. adamın iki kızı var ve onlarda orada değil. yalnız kalanları kurt kapar meseleside olabilir. eşiyle bir başına kalmakda yalnızlık sayılır. çevresinde koruyanları olacak insanların.

29-09-2021 14:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge kız kaçıyor sanki sürüklemiş kaçırmış gibi karşı tarafı sucluyorsun sonra baglaniyoa ben annami babamı istemiyorum diyor hala karşı tarafı sucluyorsun son birde niye bu kizlar evlerinden kaçıyor diye annelerine babalarına sor iki tarafta suçlu nokta

27-09-2021 11:53!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bugün yaşanan olaylar şok etti beni.ganime hanım sizi gerçekten çok sevdim çok dobrasınız allah sabır versin gerçekten

23-09-2021 13:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu tarz programlar, pskolojik açıdan bakılmasından çok sosyal açıdan bakılması gerekilen yani pskolog yerine sosyal hizmet uzmanlarının bakış açısı daha önemli, bireyi tek başına ele almak yerine bireyi toplum içinde incelemek ve toplumu bilinçlendirmek için yapılması gerekilen sosyal hizmet uzmanlarının bu programlara davet edilmesi

17-08-2021 00:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum karı koca büyukşen'lerin öldürülmesinde ortaya çıkan yeni iddialar, yeni görgü tanıkları olsa da uğur ve betül büyükşen'den alınan swap izlerinde takılı kalıyoruz. alınan swap izleri o gün silâh ateşlemiş olmalarını kanıtlıyorsa nasıl serbest kaldılar? gelin betül, jandarma komutanına "cemil ağbi, cemil ağbi." dedikçe deliller karartıldı mı diye düşünüyor insan.

06-07-2021 11:10!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum osman kardeşi büşra ya kıyamıyor yeri geliyor koruyor ekrandan görebiliyoruz halbuki katil günahını almayım ama büşra bence

02-07-2021 23:59!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ölümlerin tam saati belirlense büyükşen çiftinin katilleri bilinirdi. büşra kaçmadan en az 15-20 dakika önce öldürüldülerse herşey kurgu, anlattıkları sözbirliği edilmiş yalanlar olduğunu kanıtlanırdı.

01-07-2021 11:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum dışarıdan biri yanlış eve dalıp onları öldürmüşmüş. dışarıdan olan bulunuyor. kendi insanı öldürürse bulunamıyor kol kırılır yen içinde kalır hesabı. yalanlarla suç günah örtüyor tamamıda. 1992 de çocuk ağaca asarak intihar etti cumaköyde bayramda hemde. 3 gün aradık sebebini. yok ne jandarma bulabildi nede biz. köylülerde hiçbirşey bilmiyor. dönüyoruz artık minibüste o evden çıkan bir kadına sordum kadın beni sıradan köylü zannederek babası tokatlamış dedi. yoksa ser verip sır vermiyor hiç kimse. bunlar bu milletin aklıyla dalga geçiyor. iyice utanmazlığa vurdular işi. yöntem ölen ölsün kalan sağlar bizimdir yöntemi.
meşhur m. y.nin annesi üvey çocuğunun kafasına kirkit vurdu 30 küsür yıl evvel çocuk öldü. hiçkimse hapis yatmadı. çünkü aile arası. duyurmuyorlar olup bitiyor.

30-06-2021 11:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum betül 29 hazirandaki yayında ateş ettiği yerde olayın şokuyla kapılara dayandık dedi

30-06-2021 01:54!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bölgedeki o köyde hasımlık çok var. diyen askerin sözlerini dikkate alıp gerçekleri söylemeyip, masum iki insanın katilini söylemeyeler nasıl rahat uyuyorlar. büşra dediğimiz genç, bekar bir kız. ne yaparsa yapsın onu ilgilendirir. neyin korkusu bu ya. başkaları ne der diye yaşamaktan vazgeçemedik gitti. başkaları beni kınayacak, dedikodu yapacak diye ömür tüketilmesin. unutmayalım. "cenab-ı hak büyük söyleyip, başkalarını kınayan kulunu, büyük söyleyip kınadığı şeyleri daha ölmeden başına getirip, bu dünyada sınava çekmeden yanına almazmış."

29-06-2021 17:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum konya ismil davası don lastiği gibi uzadı. ben devlet olsam ifadelerden değil mevcut delillerden tıkardım adamları içeriye. milleti bıkıtmanın anlamı yok. şu yapmadı bu yapmadı ama ortada iki ölü var ve birileri senelerdir bu millete iki ölü üzerinden tiyatro izletiyor. olmaz. artık herkes herşeyi girüyor anlıyor biliyor. buda söylenen yalanları hükümsüz kılar.

29-06-2021 17:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum büşra'yı tehdit ettikleri konu neyse? gelin betül'ün ailesi boynundan yakalamış konuşamıyor. bölge halkı biliyorsa da? gelin betül'ün ailesinden korkmazlar da? gizli tanık olabilirler? bölgenin adının da kötü etkilenir diye konuşmuyor olabilirler mi? jandarma çavuş da betül'ün babasıyla samimiyeti neymiş o kadar? betül ağbi duyabiliyor.

29-06-2021 12:54!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum büşra başörtü arıyorsa ayakta olması lazım bugün de ben oturuyordum çay icmistik diyor basortuyu ne ara buldu gitti yerine oturdu katil içeri girdi

28-06-2021 23:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mugecim büşra karakoldan çıktıktan sonra yengesi mehmet ali'yi söylemedin dimi diye bı kelime kullandi

28-06-2021 12:35!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim, ugur karisinin mehmet ali ile iliskisi oldugunu ögreniyor ama hic karisina sormuyor bune diye

özgül • 28-06-2021 12:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim, büsra nezaman yanlis bisiy söles, yada bisiy sölemek istese ugur hemen araya girip büsrayi susturmaya calisio. bagirip cagirio. büsra cok cekinio ugurdan.

27-06-2021 00:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum büşra'nın pskolojik sorunları mı var? katil bile bu kadar rahat olamaz ya. ağbisi osman kendini paralarken büşra'ın konuşmalarındaki vurduymazca rahatlığı, ağbisi dahil herkesi aptal yerine koyan küstahlığı. çekilecek gibi değil. baskılar artınca kendi kurtarmak için ağlıyor sanki.

24-06-2021 23:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum uğurun büşraya sakın konuşma anlamındaki kaş göz hareketi düştü internete. en baştan beri ne dediysem o. müge hanım her yazdığımı silsede canı sağolsun. bizim için çok değerli o.

24-06-2021 18:10!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yeter artık birileri osman ın sesini duymalı duysunlar ben kilometrelerce uzaktan tv karşısında izlerken göz yaşlarımı tutamıyorum hiç tanımadığım insanlar için allah tan ona yardım etmesini isterken bizim devlet büyüklerimiz yani ellerde her türlü imkanı olanlar yine bizim devletmiz için görev yapan yıllarca okuyup dirsek çürütüp hayat kurtaran birisi için biz nasıl sadece izlemekle kalabiliriz lütfeenn artık allah rızası için osmanın yarasına birazcık merhem olunsunlar ne o ne de biz imkansızı istemiyoruz lütfen artık birileri yardım elini uzatsın

23-06-2021 19:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim.. ben bugünkü bölümü izledim... büsranin yaninda kaldigi abisi dioki. ben o olaydan sonra elime silah almadimki dio. yani o gün eline silah aldigini kabul edio. tekrarini izleyin lütfen. cok önemli

22-06-2021 16:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum büşra'yı yalan makinesine sokun bence herkes yalan söylediğini iddia ediyor. bence de yalan söylüyor, içinde kendisi de olabilir o yüzden konuşmaya korkuyor bence izleyici yorumum.

22-06-2021 13:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı büşra neden bu kadar yengesini koruyor .büşranın çok önemli bir sırrınımı biliyor yengesi. yetkililer neden harekete geçmiyor. büşra yetkilileride zan altında bırakıyor. bakışlarında zaten suçluluk hissi var .lütfen müge bu cinayeti aydınlatın.bu kadar feryada yetkililer susuyorsa demekki yapacak bir şey yok

22-06-2021 11:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum fatma demir cinayetinde çözülsün guladiye şüpheli sanki

21-06-2021 21:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanim bu kiz karili taniyor kim ane babasini vurdugunu biliyor izlediklerim bu kanita bagliyor ve kesin ve kisin de kizin da parmagi olabilir ...21 06 2021 tarihli programinizda

21-06-2021 12:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum allahina gurban olam senin helal olsun sana aslında bu insanları öldürenlere tayip erdoğan idam yasası çıkarsın artık

15-06-2021 12:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum birevde her gün dövüş kavga oluyorsa iş ölüme gider denir ama şimdilik bunu söylemek erken. iki kötü birbirini bulmuş. maddi sıkıntıda var. adam başka kadınada gitmiş olabilir sadece evi terk etmişde olabilir. müge hanımın dediği gibi bekarım diyen kadında kafeslemiş olabilirmi bilmiyoruz. öldüyse oda çıkar ortaya.
kayıp adamla ilgili borcu olan kimse sorumlu odur. kız doğru söylüyor. kızcağız herşeyin farkında.

14-06-2021 20:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o fabrikada kaybolanlar elçilik binasında öldürülen suudi gazeteci cemal kaşuki meselesine pekde benziyor. o adamı elçiliktekilerin öldürdüğüde sonradan ortaya çıkmıştı benim mekanımda kaybolan adamın hesabı benden sorulur. bu kadar açık.

11-06-2021 16:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kimi kasaplardan alırlar etleri para ödemezler. adamlar içeride olur. onlarda hayvan sahiplerine dadanır asla rahat vermezler hayvanlarını para ödemeden alana kadar. binbir yemin binbir vaad şu gün verecem bugün vereceğim diye. aldıktan sonra mal onların olur.kesilir zaten hemen. para almaya giden mal sahibi dayağı yer geri döner.
malınıbaşkasına kaptırdığı için çok borçlanan para için adam öldürebilirmi alacaklıları sıkıştırıyorsa evet. ama kesin diyemem. öyle gözükür

08-06-2021 17:09!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım yayın hayadınızda başaılar ailecek sizi cok seviyoruz deksas kadli yamındaki palyoncoya cok ben zedim babalarını kolay gelsin gülücükler yüzünden eksk olmasın

28-05-2021 11:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum hırsız amca marifetine pek benziyor. üzerine verilen malları benimsemiş. geri vermemek için öldürme denebilir. yada eski madurlara öldürtmek üzere tuzağa da çekebilir. ama kadının ne suçu var. amca her türlü suçlu

27-05-2021 16:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge anlinin verdiği tekerlekli sandalyeler hayatı kolastirmak değil aksine eziyet. o sandalyelerin tamamı bütün ne kolları ne ayakları ayriliyor. yanları bütün olan sandalyeye engelli birey nasıl geçecek. geçebilmesi için ayağa kalkıp oturması lazım. bedensel engelli kişi ayağa nasıl kalkacak. amaç tekerlekli sandalye dağıtıyor alkış olmamalı. amaç engellilere yardımsa atıyorum 100 sandalye dağıtılacakgina 20 sandalye dağıtılsin bari dağıtılan sandalyeler ise yarasın ki alkışlayalim.

27-05-2021 10:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum arif bey artik emekli olsun ülkede başka avukatmi kalmadi adam konuşamiyor sadece homurduyor o konuşunca kanali değiştiriyorum

25-05-2021 11:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgili müge anlı bu günkü olayda ki kişiler arası olayın herseyde olduğu gibi eğitimsizlik.ancak bu eğitimin hakkını veren değerler eğitimini tam olarak alabilenler karakterli olabiliyor. yani okullarda değerler eğitimine çok ağirlik verilmeli.saygilarimla.sizi çok seviyorum
allah sizleri korusun.

.

20-05-2021 11:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum vasat. ahlaki değerlerimiz bu kadar basite aınmamalı. kadın satmayı bu kadar basit anlatamaz. alelen satıyorum ekmek teknesi tarzında konuşmalara müsade ediliyor. oraya taş yağacak.

10-05-2021 11:49!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum rahmi bey rahatsızlanmış. önce allahtan acil şifalar dileyelim. bu kadarmı hayır. artık ıstırahate ayırın. yaş 82. benim babamda o kadar yaşadı. allah rahmi beye uzun ömür versinde aniden rahmete kavuşursa iş sizin klimaların üzerine kalacağa benziyor. biz kendisini tabiiki seviyoruz ama bence artık dinlenme zamanı.
eminim evde kedi besliyorda ciğerlerine hastalık sarıyor tüylerini burunlarına dayadıkları için. sonra klimaların üzerine atıyorlar. bizim ev onlarca senedir klimalı hepde çalışır ne annemim nede babamın ciğerlerine dokunmadı. evde hayvan besleyenler her duruma hazırlıklı olsun.

22-04-2021 10:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum üvey anneanne elbette parayı düşünmüştür. üvey anneanne çıkarı olmasaydı üvey torun halil'in hayır işine karışmazdı. gelen gelinle anlaşamazlar, kötü çıkar da benden bilirler diye asla aracı olmazdı. bunları maddiyat olmadan yapmaz.

20-04-2021 11:21!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum allah rızası için onları cezasız bırakmayın

14-04-2021 01:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu günkü 44 yaşındaki kayıp adamın durumu biraz karışık. çok çocuğa bakmaktan kaçmışda olabilir maalesef öldürülmüşte olabilir. hiç aramamış olması sıkıntı verici bir durum

09-04-2021 17:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım,bu ailenin hepsi sorunlu ,en büyük suçta kendi cocuklarindadir annelerine sahip cikamamislar,fidaninda okadar video da bir kere yapma anne ifadesini duymadım iç sesim onunda dövecegi yönündedir ama ölümünde kesinlikle bir kişi sorumlu değil evde ki 4 kişide tutuklanmalidir

09-04-2021 16:55!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum inernette yayınlandı. müge hanım müthiş şekilde para kazanıyormuş. allah bin misli daha versin. bizim gözümüz yok. ama internette birden müge anlı hayranları patlaması yaşandı. para kokusumudur nedir. insanlığa hizmet ediyor. işin bu yönüne bakılması lazım.o hayranlar müge hanım sayfalarına yazarak yardımcı olsun. neden yaptıkları video üzerinden para kazanmaya çalışıyorlarki. müge hanımın adı üzerinden para kazanma çabalari

08-04-2021 21:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum program çok kaliteli.saniyesini bile kaçırmıyorum

05-04-2021 23:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı harika bir kadın...sadece kendinden 10 , 15 yaş büyüklere teyze ,amca demesini hiç profesyonel bulmuyorum...insan korkuyor,yarın bir gün oraya katılırsam bana da teyze der diye...😁

01-04-2021 12:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım bence ayten seçimin kocası bence gece evde değildi sabah dışardan gelince gördü araba anahtarı üzerindeydi falan hepsi şüpheli

31-03-2021 11:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum abla ben 11 yaşındayım okullar bi kapanıyor bi açılıyor. abla yavaş yavaş yüz yüze eğitime alışıyorduk. ama birden kapandı. bence ya tamamen kapatın ya da her zaman açın. bu karışık düzenden dolayı derslere hiç odaklanamıyoruz. sonra hocalar neden odaklanamadığımızı soruyo. bizim hayatımızla oynanıyo.
30/3/2021

30-03-2021 09:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sayın müge anlı 25 mart 2021 de yaptığınız program da atam sultan süleyman sizin dediğiniz gibi her yerden bir kadın almıyor du filmlerde gördüğünüz gibi değil önce araştırın sonra konuşun belki sizin atalaraniz öyle ama benim atalarım osmanlı sizin filmlerde gördüğünüz gibi değil ne zannediyorsunuz program yapıp biraz ünlü olunca her şey i söyleme hakkı oluyor mu burdan ve hesaplarından sayın savcilarimiza suç duyurusunda bulunacam muhammet kızıltaş benim ismim

24-03-2021 20:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o adam ölmediyse ve borçlarımı başkaları ödesin hesabıyla bu işlere girdiyse onu arayanlar iş borçlarını ödemeye gelince hiçbirisi yanaşmaz. böyle bir oyun varsa sonuç hüsranla biter.

21-03-2021 21:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum içki içenler namaza gitmez. çünkü imanı 40 gün boyunca yanıktır.ben namaza gideceğim sonra intihara kalkacağım namazı ne diye kılayım o zamanda yanıp gidecek. bu adam senaryo yazıyor. namaz surelerini okutun okuyamadığını göreceksiniz.

18-03-2021 12:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı chp bir kitap gönderseydi acaba onunda reklamını yaparmiydiniz?

18-03-2021 11:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merve bence hak etmi,ş olan onca çocuğa oldu anası sussun artık

11-03-2021 11:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ademi yolmak variyetini elinden çekmek için kumara çekiyor bu aç kurt. evden almalar o sebeple kadının dediği gibi adam ölü. kumar borcu sebebiylede olur bu. adam yolunduğuna uyansa bile çıkan kavgada öldürülür. kumar arkadaşı asla arkadaş değil gerekirse can düşmanıdır. arkadaşının cebindekinde gözü olandan arkadaş olmaz. kadın meseleleri gerçekse öldürülme sebebidir.
düşünüyorumda ben 9-10 kişiyi birden neden öldürmek adına zehirlemek isterim. tek sebebi olur bunun. onların hepsi ölsün malları mülkleri bana kalsın adına. tam anlamıyla canavarla karşı karşıya oraya çıkanlar.

10-03-2021 21:06!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merve nur olayında neden cüneyt'in fotosu yayınlanmıyor en azından gören olursa saklandığı yeri bildirilir, başarılar

03-03-2021 12:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadın hayattan küstürülmüş. o dayakların ağrısı. kadının huzuru olursa bu çoluğa çocuğa yansır. adam vukuat ve kadını şiddet kullanarak eziyor. birde o çocuk annesini suçlayacakki birde babasından olmasın. öldüğünü biliyor annesinin oynuyor orada. bir kadını düşünün çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşıyor. eşinden başkasına bakıp bu huzuru bozarmı. ama hergün dayaksa kurtulmak adına kaçar. bak o kadın o kadar dürüstki. çekerdi bir erkeği kucağına. o erkeğe o adamı öldürtürdü bu sayede. ama öldüren değil ölen olmayı seçmiş. bu ne demek herkesin aklı var doğruyı yanlışı anlamaya. adam suçlu kadın masum.

26-02-2021 02:08!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum osman biraz direnecek sonra mecburen itiraf edecek. bu iş ondan çıkacak. bu kadın salak öldürelim kurtulalım yok öyle. süper akıllı olsa zaten onun gibi birisine gelmezdi. bir kadın başka erkeğe yüz veriyorsa kocası para göstermediğindendir. namerde muhtaç olmak diye birşey var. muhtaç edendir suçlu olan

23-02-2021 18:55!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sürekli dayaklar erken ölüm demektir. kaybolmak yok ölüm var. kızın cahil olması doğrudeğil ama her fırsatta sayak yeme sebebidir. dayak eşittir erken ölüm. güldane ölü sebebidebelli olarak gözüküyor.
mezarlıklar dayak sebebiyle erken ölen kadınlarla doludur. iyi adam karısını gül çiçek eder kötü adamın karısını kara toprak yer denir
intihara ölüm sonrası karısına konan sebep olmuş olabilir bunuda hemde işi otopsiye gidecek şekilde araştırmak lazım. kötüler bazen her yönden kötü kuralını unutmayalım

19-02-2021 16:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ikranur cinayeti 14 yaşındaki çocuğun üstüne yıkılmış. çocuk çocuğu öldürmüyor.
gülşen su testisi su yolunda kırılır meselesi. katilide bulunamaz

16-02-2021 12:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı olmasa hiçbir dosya çözülmeyecek helal olsun ekibine ve müge anlıya

16-02-2021 11:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum açıklasa sana ne konustunsa bi türk olsa üstüne üstüne gidersiniz

16-02-2021 11:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sizin gibi kaliteli bir programın türk aile , örflerine ve yaşantısına uygun olmayan insanları hala daha ekranlara çıkartmasını kendi şahsım adına uygun bulmuyorum. ne problemi olan insanlar bir umut oraya çıkmak için beklerken düşüncem bunları artık çıkarmamanız. teşekkür ederim

12-02-2021 11:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum birhaftadır muammerle sevginin yasak aşk ilişkisini izliyoz bide pişkin pişkin stüdyaya geldiler müge anlı keşke onları stüdyoya sokmasaydın ve ayrıca çok rica ediyorum seninde hayvansever oldugunu biliyorum ve bu yüzden ikişey rica ediyorum birincisi bu canlara yapılan katliamlar zulumler içinde konuşma yapmanızı istiyorum ikincisi sokaktaki canlara ve onlara bakanlarada mama yardımı yapın birde saat 4 den sonra barınak ampulanslar mesaiyi bırakıyomuş akşam yok bu sebepten kaçtane can öldü ve barınaklar içler acısı nolur allah aşkına onlarda can onlar içinde ses verin allah rızası için

12-02-2021 11:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum üst yorumdaki öldürmeye afmı. ya anlattığı gibi değilse. ya kocasını oynatırken yakalandıysa ve cinayet o sebeple olduysa. biz her haklı gerekçede adam öldürsek en az 10 cinayetimiz olurdu şimdiye. hiç kimse cennette yaşamıyor herkes ne sıkıntılar ne zorbalıklar yaşıyorda elini kana bulamıyor.

03-02-2021 16:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum olumu hic bir mazeret onaylamaz. siddetin herturlusune hayir!

26-01-2021 07:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kocasını öldüren bu bayan,eğer insanlık varsa affedilmesi,kim bu bayan kadar dayanabilir ,iki çocuk annesi ve hiçbir kurtuluş yolu yok ve oda yaşamayı ve evlatlarının güzel gününü görmek isteyen çaresiz bir ana.lütfe elinden tutulmalı,iman ve insanlık bunu gerektirir.yeter zayıf insanların çektikleri.slm.

22-01-2021 12:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum zaten kumarbazmış o para resimlerini göstererek define buldum diyerek adam dolandırmış olabilir. alacaklı adam gelir beni dolandırdı diye öldürüverir.bu kadın yine bilir o adamı. koruduğu sakladığı birşeyler var.
ölen adam kadını atmaya ondan kurtulmaya uğraşırsa kovulan kadın kocadan nefret eder kavga sırasında öldürürde. her ihtimal göz önüne alınmalı
kadının sevgilisi varsa oda yaptırabilir. o kadın binbir tuzak soruyla sıkıştırılırsa açık verir mecburen çözülür

13-01-2021 12:49!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum babam beni taciz etti etmeye de devam ediyor ve annem bana inanmadı yapmaz dedı anneme olan güvenimi sevgimi getirebilir misin

13-01-2021 11:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum adam cok guzel oynuyor bence zaten tavırlarından hareketlerinden bellı cocuklarına karısına bakmayan adam ne dese bos benfe muge abla bı kadın evde esya satacak durumdaysa o adam olmaz olsun kadın cabalıyo coxukları ıcın hella olsun

06-01-2021 11:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum dünürü eski eşi ve evlenme vaadiyle kandırdığı kişi ile ayni evde yaşayan sakine hanım kendine ve kızına araba aldığını bunu kızına takılan takılırdan aldığını söyledi. kızının düğünün fotoğrafları istenir ne kadar takıldığında ve iki araba yapıp yapmadığına bakılırsa doğru mu yalan mı söyledikleri ortaya çıkar

25-12-2020 10:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şimdi müge hanım zengin ama sıradan. biz 3-5 kişiyiz. işte evleneceğiz diye bir kafesliyoruz hiç kimse yanına sokulamıyor müge hanımda kaçamıyor. malı mülkü bize geçtiğinden itibaren müge artık ölsede olur. 70 lik adama olan bu malını vermek istemezdi diye birşey yok. ona bu seçeneği bırakmıyorlar. heyşeyi bitince canınıda bitiriyorlar.

23-12-2020 12:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o kadın 70 lik adamcağızı salak bulmuş iliğine kemiğine yolmuş adamı. sonra para bitti aşk bitti kaldır adamı ortadan. ama işte hiç kimseyi salak olarak görmeceksin her salağın arkasında akıllılar vardır. ararlar o salak görülenin hakkını. birlikte müge hanıma başvurdularmı sağolsun müge hanım döküyor bütün oyunları ortaya. o kötüler oyunlar ortaya dökülünce hangi taşı beyenirlerse oraya vursunlar kafalarını. herkes ettiğini buluyor ektiğini biçiyor.

21-12-2020 16:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yaşlılar yanlız bırakılmaz. korumasızlara hırsız dadanır. bu memleketin sorunu hırsızlık. 100 yıl evvel bizi işgal edenler gelirimiz geleceğimiz dahil herşeyimizi kendilerine bağlamış. kendi adamlarını süper zengin ederek başımıza dikmişler. ama birazda o adam yüzünden dini imanı olanlar soyulmaya mahkum
bu arada sakine soygun şebekesi. böyle avam kadınlarınamı kalmış tarla satın almak. adamın mallarına çökmek dertleri sonrada ortadan kaldırmak. kadının yüzünde rabbi eseri kalmamış.
o kadında tarla satın alabilecek çap yok. derdi adamın mallarına çöküp ortadan kaldırmak amaçlı sürtmüşlük. sağ olduğunu düşünüyormuş. öyle diyecek tabiiki adam ölsüyse sorumlusu onlar. bu ortaya çıkmasın adına her katil kurbanını yaşıyor der. sağ olan dünyanın öbür ucundada olsa haberi geliyor
bu arada müge hanımın yayınları ile fazla ilgilenemedim şu sıralar hem kendim gribim hem babam yaşlılığa bağlı çok hasta. galiba son haftaları korona falan değil. maalesef yolun sonlarında.
yayını çok başarılı buluyoruz. gerekeni alıp silmenizde sorun yok
böyle kadınlar intihar etsin işte. hak ettikerini bulmuş oluyorlar. devlet ne diye beslemeye uğraşsın ilahi adalet toplum baskısıyla tecelli esin. adamı salak görmüşler istedikleri gibi oynamışlar. bilmiyorlarki her salağın arkasında akıllılar sürüsü vardır. dökerler her oyunu ortaya.

21-12-2020 12:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum hizmetciyken eş olan kadın yalan söylüyor. adamlara ilaçlarla kalp krizi geçirtilebiliyor. kötü kadınlar dişiliğini yani cinsel yolları kullanarak adamın ömrünü erken bitirebiliyorlar. gebzede eskiden oldu adam kovdu aldığı kadını. bana fazla sokuluyor amacı ömrümü erken doldurmak diyerek

07-12-2020 17:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum allah aşkına bu kadını bırak 10 yıl uğraşsan bu olay çözülmez. hepsi yalan rüzgarı, program sıkıcı olmaya başladı

01-12-2020 12:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanımı ezmeye uğraşıyorlar. bu intiharlar müge hanımı vicdanen çökertmeyi amaçlıyor. sanki tren raylarına yatan adamı ezen vatmanın çökmesi gibi bir durum yaşatılıyor müge hanıma. allah kolaylık versin. aslında o sonlar kişilerin kendi günahlarından sebep ama ceremesi müge hanıma çektiriliyor. o sadece görevini yapıyor insanlık adına. ama oyun büyük oyun. allah kolaylık versin.

26-11-2020 01:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum madem o kadın hasta pıskiyatri sorunu vardı niye programa çıkarttı sonuçta oda insan göz gore gore yazık

23-11-2020 21:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum resime hanım müge anlı belki diyarbakır da çalışıyordur dedi ve dikkat etmediniz ama resime hanım afam öldü nerde çalılacak dedi tekrar izlenmeli

23-11-2020 12:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum niye bu kader erkennt düsmanli
sevki erkelenz okadar kötülerken acaba erkennt oldugunu unutuyormu

20-11-2020 16:02!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum slm bence kız annesini uyutan ilaçları kolay almak için hastaneye götürmek istemiş olabilir.

17-11-2020 10:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanımı çok başarılı işinde çok profosyonel buluyoruz. kızdığım bi tarafı var. benim yazdıklarım hep siliniyor. zaten kimliğimi açmıyorumki. yine onun ekibi buluyor. biz tüyo yakalarsak onu bildiriyoruz.
bu arada yaşlı karıkocanın cesetleri bünyaminin tarlasına 1.5km mesafedeki bir kuyunun dibinde bulnmuş

10-11-2020 19:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim sizi artik izlerken cok rahatsiz oluyoruz cünkü bir kisiyi kendinizce suclu buluyor ve israrla suclu muammelesi yapiyorsunuz bu tavriniz ekranda cok sinir bozucu ayni bu filiiz akyüzün esi özkani sucladiginiz gibi elinizde bir delil olmadan bir insani bukadar suclamak nübahmidir yani ne malum tüpün sizinti yapmadigi ve bir kaza olmadigi belkide filiz orada gizli sevgilisiyle bulusacakti cunkü ayrildigi esinin oraya kesinlikle gitmiyecegini bilmekte belkide kocasini halanin evine yönlendirip isini garantiye baglayip o eve fabrikadan tanidigi adamla bulusmaya gitmisti ve bir kaza oldu sizler bunu bile bile illaki en yakinini suclayim program sürsün havasi bizleri cok rahatsiz ...üstelik ben kizimla esimle bulusmaya o eve gittim diye kime söylemis hastanedeki hemsireler öyle bir aciklamada bulunmamis yanlizcacfilizin yakinlari bu aciklamayi yapiyor ne malum yalan söylemedikleri lütfen müge hanim bir kisiye takilip kalcaniza cok yönlü arastirin

27-10-2020 17:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum - müge hanım avukatlarda sosyol mesafe yok neredeyse kucak kucağa oturacaklar lütfen mesafeli olalım

22-10-2020 11:16!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum salihanin ailesi cok sey gizliyorlar sirf tuncayi suclu cikarmak icin bütün gercekleri gizliyorlar lütfen müge hanim bu ailenin pesini birakmayin herkezi yalanci cikaran herseyi inkar ediyorlar kendi kuzenlerini bile yalanci cikariyorlar bizce izledigimiz kadariyla salihanin ailesi cok süpeli aciklamalari var ...ve bütün neden miras
müge hanim on gündür bayram bir sey görmedim diyor siz adama gördüm diyene kadar ugrasiyorsunuz nasil bir program adama zorla tuncayi gördümmü dedirticeksini izlerken bizler bile bunaldik olmadik bir seyi adama niye israr ediyorsunuz adam tuncayi görmedim diye israrla söylettirmeye calisiyorsunuz günah ya siz asil herseyi örtbas etmeye calisan tuncay tuncayxdiye israr eden aileye bir bakin

21-10-2020 17:51!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bu salihanin kaybolusunu salihanin ailesi illaki enisteleri tuncayin üstüne atmak hatta cinayetle suclamalarinin sebebi miras neselesi saliha ölmüsse bile miras tuncaya kalacagindan adami suclu cikarmaya calisiyorlar sizler birazda su salihanin ailesini inceleseniz fena olmaz oklari tuncay ve bayrama cevirdiler tuncayi bilmem ama bayram ve saluhanin ailesi iyi incelensin bizce

20-10-2020 17:36!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o 75lik adam hem geçimsiz hem ahlak yoksunu. kadınla ... karşılığıda o vermiş olsa o kadar parayı ve altınları hiç şaşıram. burası otelmi ne demek birlikte yaşadığın kadına. pis adamın teki. öyle şeyler yazma varda sayfa kirlenmesin. yüzü kızarmadan allahdan bahsediyor sanırsın yedi evliya kudretinde bir seyyidi kuttub

20-10-2020 00:14!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim hakim savcıyı savun dur mitletin kötü duruma düsürmek icin urasan savcı hakimvar

16-10-2020 10:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mügen anli telefondaki kisiye benim üzerimden yürüme benim üzerimden yürümek iyi bir sey deyildir diye uyariyor..ne demek istedi acaba müge anli orasini anlamadik anlayan oldumu
hemen gene bir suclu bulundu adam karti ben kullanmadim diyor millet illaki sen kullandin diyor bizce önce bir arastirilmali belkide iftiradir ...bu bal gibide tartismaya acik bir konu ne malum bu adami suclamak isteyenler söyletmedigi

08-10-2020 16:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum nebu ya eziyet çektirmeyen tuhaf tuhaf ilişkiler 7 ekim

07-10-2020 12:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şiyar ın babaanne dede ve babanın da suçu yok mu? üç çocuğu anneye vermiş. hiç ilgilenmemiş. öldürenler kadar olmasa da onların da suçu var. adamın nasıl biri olduğunu bildikleri halde çocukları anne de bırakmaları

30-09-2020 10:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o sakat çocuğu ağabeyi parası için halletmiş gibi duruyor.gerekce o tür sakatlar hem hiçbir işe yaramaz sadece kendisini besletir hemde anormal durumları sebebiyle bakmasıda çok zordur. hayatı etrafındakilere zehir ederler delilikleriyle. ortadan kaldırmak ondan kurtulmak rahat etek demektir. onun parasını yiyen ağabeyin ortaya çıksın miras hakkımdan vazgeçeceğim herşeyimi ona bırakacağım demesi oyun. sağ olmadığını kesin olarak bilerek söylüyor bunu yoksa söylemez. tehdit edip para sızdıranda işin içinde olmalı. kayıp kardeşlerinin tacizlerini söylemesi ondan nefret ettiği için. demekki onunda karısına sarkıyordu. yaparmı yapabilir çünkü akıl hastası. ama yengesi olduğu için ona yapmayabilirde. parasına konmak adına halledilmiş olabilir.

24-09-2020 13:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum allah senin gibi insani basimizdan yok yetmesin seni korusun sevgili müge hanim bence alena olayin cözülme mesi aca gercekten arkalarin dedikleri gibi bir gücmü var hala ümittin tutuklanmamasi gercekden sorulmasi gerenk durum savciya polise daha neyi bekliyorlar türkiyede malasey hukuk sistemi ilgin uslu disarida susus iceride bence buduru basbakanin el atmasi lazim siz bütün bilgileri verdiniz neymis dosya tamamlanmamis eee tamamlayin artik müge hanim bence siz hakimlik okuyun hic olmazsa böyle vindansizlar iceride olur hakimler polisler daha hizli bir sekilde hareket etsinler o anne baba birazcik olsun yürekleri ferahlasin insallah yurtdicina kacmaz

23-09-2020 14:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum aleyna çakır'ın ölümü çok üzücü. allah rahmet eylesin. onun sayesinde yurtlardaki kızların ahlakdışı yollara gönderilmesi açığa çıktı. yurtlardaki kızları kullananlar müslüman geçinirler. şu yetimleri, kimsesizleri hepimizin koruması gerekirken. yurtlardaki kizlardan iyi para kazanıyorlar ki üstünü kapatacak para ve gücü buluyorlar.

23-09-2020 11:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge abla seni çok seviyoruz kocaman bi ailende antalyada yanındayız

18-09-2020 11:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ümitcanın annesi intihar etmiş. müge hanımın üzerine yıkılmaya uğraşılıyor. çocuk yetişiricisi bir kadının böyle bir oğlu var ne deseydi müge hanım. tamda yerinde sözler. ümitin hatalari bir değil iki cana mal oldu demektir bu. o kadında dinden uzakmı yaşıyordu ne. islam ne olursa olsun hiç bir şekilde intihara izin vermez..intihar eden aklını kaybetmiş sayılır. olay tv lerde üstü kapalı şekilde ilahi adalet olarak verildi.

18-09-2020 10:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum aleynanın ölümü olayında herşey çok açık. yorum yapmaya bile gerek yok. öldürmüş kızı. devlet neyi bekliyor anlamak mümkün değil. yada hayatı zehir ederek intiharına sebep olmuşsa diyelim. gencecik yaştaki kız intihar edene kadar kaçar gider başka bir yere. o yapmış ne yaptıysa

17-09-2020 19:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bugün yaptığı programda müsade ettikleriyle kesinlikle hiç hoş olmayan durumlar ortata çiktım insanlarin çigerini yüregini hayatini yakan acilarinin yaslarini yayinlayarak o hallerini ekrandan çekmeyip yayinlayarak reyting kazanmaya çalismak hiç hoş olmadı.

17-09-2020 12:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge kızım güzel insan. eşimle en az 10 yıldır müdavininiz. genç kızlara ve kadınlarımıza kendi ayakları üzerinde durmaları gereğini bıkmadan usanmdan anlatan birisin.işte atatürk kadını o geniş anın , beynin ve zekanın en tipik göstergesi. adli tıp profesörlünün sana desteği mükemmel. programda sağ kolun. yanlız programın dışında bir rahmi bey var. sen boyon damarların şişerek oradaki konuklara laf anlatmaya çalışıren, konuyu birede rahmi beye nlatmak mecburiyetinde kalıyorsun
bugünkü prgramında programı yekten sabote etti. belli yerlerde mecburen çalışan genç kızların üzerine gidişini üzüntü ile seyrettik. sonradan kesinlikle uyarmişsınızdır. bu kendimizce bizi epeydir rhatsız eden kunuyu paylaşmak istedik. ilerdeki günlerde paylaşımlarıma devam arzusu ile size kolylıklar diliyorum

dante il.kom. • 10-09-2020 23:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim cok cok. sagolun selin icin verdiginiz caba bizi cok duygulandirdi allahim hepimizin evlatlarini bu kötü yollardan ve kötü insanlardan korusun bütün dualarimiz selin ve selin gibi evden giden kizlar icin insallah selin evine döner kendine huzurlu bir hayat kuarar dualarimiz onunla tesekkürler müge anli

09-09-2020 15:53!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim bu sac rengi cok güzel olmus cok yakismis mükemmel bir sari tonu size koyu sari yakisniyor ama bu tam sizin renginiz

01-09-2020 16:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum her hangi bir köyde çocuk kaybolduğu zaman önce köye girişçıkışlar yasaklanıp o köyün ev ev aranması lazım. sözkonusu henüz yolun başındaki bir çocuğun canı olduğu için bunda savcılık iznine bile gerek duyulmaması lazım. günlerce dağ taş ara. iş değil bu dağ taş dere tabiiki aranacak ama sıcağı sıcağına bütün evlerde. bu sistem mutlaka getirilmeli. bence olay pedofili. bunu kim yapar teker teker kapı kapı sorulacak. o gün köyde olan herkes asıl adreslerindede soruşturulmalı.
...
diğer olayda hami evi öldürecek derecede müthiş baskı hatta aile içi şiddet ve terörle yönetiyor. kadının çocukları ölüyor görmesi o sebeple. çünkü gidişat o yöne gayrimeşru eşi tam bir canavar. bakınız teyzenin korkudan altına yapması. şiarın o yangından iki gün önce şiddet sebebiyle öldüğüde çok açık.
haminin şiarı ayrı evde tutmasının sebebi gidip kimse görmeden rahatca tecavüz edebiliyor olmak olmalı. çocuk olmaz deyince söylemekten bahsedince ver dayağı öldüresiye. çocuk ölünce tecavüzler ortaya çıkmasın adına yangın süsüyle yok etme. araştırmayı bu yönde yapın. hami üvey ve o çocuğa her kötülüğü yapabilecek bir kişilikte. yaptımı bunu çıkarın ortaya(ismail)

26-08-2020 11:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum seni seviyorum cok seviyorum canim ablam pazartesi gununu heycanla bekleyorum kimseyi boyle beklemedim bu gune kadar ama muge anli yi beklerim gulen gozlerini sevdigim gel ne olur gel cok uzaklarda bekleyan bi kardesin var gel sevdigim canim ablam 🙏🥰🥰🥰🥰🥰

22-08-2020 13:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum pandemiydi çocuklardi derken programlari yeni izlemeye basladım. hatice özkacagin cinayetinde çocuklarinin ses çıkartmama sebebi bence altinlar. hatice özkacak ibrahimden altinlarin yarisini aldi fakat kenanin yada digerlerinin haberi yok diyelim. annesinin cenazesine gelince altinlari buldular. cinayeti sorgularlarsa altinlar meydana cikacak diye korktular bence.

22-08-2020 01:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum pazartesi günü yeni sezon başlıyormuş yayın saatini sabah 9a çekmeye bakarsanız iyi olur. sebebini ben yazmayayım siz işe kendiniz uyanın. yada şu kadarını söyleyelim sizi perdelemeye önünüzü kapatmaya uğraşanlar var

21-08-2020 15:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 2018 de elmas fark ailesi bulundumu aca bilginiz var mı 🤔

30-07-2020 17:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kötü olanlara hırsızlık yapanlara işvermiyorlar. çünkü işverenede zararı tutar. suç işleyenler duyulan güvensizlik sebebiyle toplumdan dışlanıyor. bu dışlanma onları devamlı olarak her türlü suça itiyor. hemde suçun kaç türlüsüne birden. hamide bu durum çok açık. hami ettiği her kötülükte biraz daha uçurma savuluyor kadının ilk kocasıda sütten çıkma ak kaşık değil. toplumun değerlerini dinamitliyorlar
suçtan en baştan uzak durmayanlar sonra hep suç işlemek zorunda kalıyorlar.nasıl içki sigara yada uyuşturucu bir kere bulaşanın yakasını birdaha bırakmıyorsa hırsızlık ve diğer kötülüklerde öyle

28-07-2020 15:33!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum misal benim milyonlarca lira borcum var. ödemeye gücüm yok. devlet yakaladı beni. serbest bırakın. çözüm üreteyim öderim derim tabiiki hapse düşmemek adına. mahkeme serbest bırakırsa ve o borç çok büyükse ver elini yurt dışı. tosuncuk misali. giden gelse mezardaki dedem gelir. devletin mahkemeleri her durumu göz önünde bulundurmak zorunda.

24-07-2020 10:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum üvey baba şiarı beslememek mal düşürmemek adına öldürecek kadın bu durumu hissediyor. rüyasına girmeside bu sebeple olmalı.
bu kadının konuşma bozuklukları var. beyni bozuk. kendi hasta beynı uykuda kurguluyor sonrada uygulamaya geçiriyor olabilir. uzman doktorlar polisler sorguya alması lazım
bu muhittin olayından pedofilik bir cinayet çıkabilir. çocuklar saldım çayıra mevlam kayıra yöntemiyle büyütülmez o anne baba çocuklara koruma olarak veriliyor. yoksa herkes topraktan biterdi.

21-07-2020 13:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum seni coku seviyorum fakat yinede allah kimseyi bu durumlara düşürmesin

21-07-2020 01:59!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o kuyumcular maalesef zor duruma düşmekten çok aralarından birisi bozmuş niyeti diğerlerinide ikna ederek vurgun vurmak istemişler gibi görünüyor. birileri sıkıştırmasa daha çok kişinin canını yakarlardı. 1.5 kilo altın kaptıran kadın hala gelecekler umuntusunda. yaş ilerledikçe akıl gidiyor. bir gramını bile kurtaramaz..
...,
cebinde yüklü paran varsa ve sizden olmayan birisi yanına sokulmaya uğraşıyorsa bilki o para içindir ve ilk fırsatta o paraya konmak adına canına bile okur adamın. insanlara güvenmeyi değil çoğunlukla güvenmemeyi ilke edinirim. çünkü o zaman kazık girme riski en aza iner.

21-07-2020 01:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum avukat rahmi bey arif hoca ile birlikte uyuyor.

20-07-2020 17:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadın zaten gözden düşmüş birisi. onu kimse kendisine gelin yaptırmaz. ondan sebep bu şekilde cinayet işleneceğini unutun. şunu öldüreceğim bunun öldüreceğim diye tehdit eden birisi var. o kadından sebep insan içine çıkamayan o adam çıkartır bunun acısını. diğerleri sadece kadından yararlanmaya bakan uçkur düşkünleri olmalı.
...
diğer kayıp adam olayında başka kadına gittiği için öldürülmüş gibi duruyor.

14-07-2020 22:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı sizi çok seviyorum

14-07-2020 14:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum slm muge hanım sizi severek izliyorum. hasan ay cinayeti hakkında yorum yapmak istiyorum. bence sizinde yayında dediğiniz gibi bır kadınla buluştuysa ve bu kadına asık baska birisi varsa sen benim kadınım aldın deyıpte vurmuş olabilir kocası dışında yakadının konuştuğu baska bir adam veya genc olabilir cünkü boşanmış ama kadının aynı anda görüştüğü baska erkek varsa olabılır o katil

13-07-2020 12:49!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bunlar uzak bir yerde kadını satıp üzerinden para vuruyor olmasınlar. madur denilen birisinin sonradan izahı edilemeyen zenginleşmeden bahsediliyor. asırlık kadın zaten ölmüştür şimdiye. tabiiki 3üde öldürülmüştür ama buda ihtimal dahilinde memlekette. yaşanmadık rezillik kalmadığını sizde görüyorsunuz

12-07-2020 15:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadının erkek kardeşleri varsa bunun yüzünden kız kardeşimizi kocası kovdu davasınada öldürülür. evli kadınlara dadanmış olmak tabiiki yasal değil ama adam öldürme gerekçesidir. çok biliyorum evli kadına dadandığı için öldürülen adam.

09-07-2020 15:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bir adam sağa sola borç takıyorsa öldürülme ihtimali vardır ama elalemin karısıyla yazışıyorsa bu iş para meselesinden daha öncelikli ölüm sebebidir. bir adamın karısına dolanmak cinayet sebebidir. onu ne diye öldüreyim karımı öldürürüm cevap değildir. kişi karısınıda öldürebilir ama öncelikli olan belanın ortadan kaldırılmasıda olabilir.

08-07-2020 22:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ikranur toprağa verildi mı

03-07-2020 18:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı sezona gir artık sıcaklarda çekilmiyor hele konuşulanları anlanlamayan avukatınla arif verimli beni sitrese sokuyorlar

03-07-2020 08:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum çocuk kendisi gitmiş gibi duruyor kaybolmuş. susuzluğunu gidermek amacıyla su içmiş. takatı kesilmiş yorgunluktan düşüp kalmış ve açlıktan ölmüş gibi duruyor. temmuz 1983 te 14 yaşından az ekskim. köyde dayımdayım. param bitti. söylemedim dayıma.köyümüzden tavşanlıköyü gözüküyor. arkadaşlar gebze dedi orası için. yürüyerek giderim dedim kendi kendime ama 20 kmye yakın yol. çıktım yola. ballıkayaları geçip köye geldim. babamı tanıyan birisi tavşanlıda konuştu benimle. yola çık dedi. minibüslerçocuk diye bedava götürür. ben kul hakkı olmasın adına yine yürüyerek gidiyorum. aygün tarlasına daldım. gecede bastırdı. aygünleri geçtim. bahçe ortasında içi su dolu kuyu çıktı önüme. bir adım daha atsam içine düşeceğim şekilde. ay tepede ve dolunaydı. gördüm kuyuyu o durum beni içine düşmekten kurtardı. tarladan çıktım. muallim köyü civarı gebzeye 4km yazan tabela civarında taşocakları arazisinde yetişkin adamlar gördü beni. sordular anlattım. kamyona atıp eve bıraktılar. saat gece 11i 5 geçiyordu eve geldiğimde.ayaklarım kopuyordu yorgunluktan. dayımda her yerde beni ararmış. geldi az sonra babamla. delinin teki döver öldürür dayaktan. dayım sağ salim bulduğuna dua et döversen bozuşuruz diye 40 tembih etti babama. kuyuya düşüp ölmekte vardı. yaşanacak ömrümüz varmış. orada kaybolan ikranur kendisinde geri dönecek gücü bulamamış
götürüp amca oğlu sonra kızı birbaşına bıraktıysa tabi orasıda var.

01-07-2020 15:28!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sinoptaki olayda görevden alınan muhtar suçlu pskolojisi sergiliyor. evvelden iki arada cinayette varmiş zaten

29-06-2020 13:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 3 yıl önce 25 yaşındaki güvenlik mustafa'ın akıbeti ne oldu acaba? ara ara sizi izlerken hep aklıma gelir. onu da açığa kavuştursanız müge hanım

24-06-2020 10:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadın 52 doğumluymuş. 52 yıl yaşamış. çok tacize uğramış olmalı delilik gelmiş. bu durumdan kendisini terk eden esas ailesini sorumlu tuttuğu için görüşmemiş olmalı. haklı.ölümü kanser gibi gözüküyor. kansere yakalanmasının sebebi sahipsiz kalmaktan sebep uğradığı tacizlerin getirdiği delilik. çok çocuğun karşılığı bazen çok fakirlik olabiliyor.
birde tacizcisi babaysa kız asla taciz korkusuna imkanı yok görüşmez. aynı rezillikleri yaşama korkusuna

19-06-2020 11:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence müge öyle birşey yapmaz. insan satma işleri iyisinden iki ömür öncesinde kaldı.1840larda. hangi devirde yaşıyoruz. mügenin başarılarını çekemeyenlerin dışa vurumu bukadar kendi içlerinde hasetlerinden çatlıyorlardır. ayıp ayıp. mügeye atılan iftiralar brezilya dizilerine konu olacak cinsten.

19-06-2020 00:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum küçük yaşta babasız kalanlar korumasızda kaldıkları için maalesef birde erkekse tecavüze uğrayabiliyorlar ve onlar artık anormal insan olduklarından herşey beklenir onlardan. mal mülk hesabına başkalarından olanlara miras düşmesin hesaplarıyla evi amca yakar. erdala senin zaten çocuğun olmuyor ben sana bakarım hesaplarınada girilmiş olabilir.
mafyadan faizli borç aldıysa ve ödeyemiyorsa anasını ağlatırlar adamın. erdala bu yönde sorun
şimdiki mhtarın üzerine çok kirli oyun oynanıyor. adama iftira atılarak muhtarlığı geri kurtarmaya uğraşıyorlar. o adam öyle bir profil çizmiyor.
kuru maaş oyunu değil bu rantiye şantiye işleri. erdala sana bu kadar parayı boşuna vermedik meselesi bunun bir bedeli var. o bedel bugün müge hanımın konusu
müge anlı o benim kardeşim dediğikebriyeyi sattı diyen millet neyle uğraşıyor bunlar neyle. bu mügeden sebep kuyruk acısı olanlar bunun nedenini bir türlü açıklamıyor sadece karalama yapıyorlar. çekememezlik.
biz evi yaktığımızda sözü şimdi cuk diye oturdu yerine. allah söyletiyor. (ismail)
zaten karı oynatıyor çocuklar başkasından biz sana yeni ev ayarlarız meselesi. babasız gariban adam. boyun bükmüş olmalı kirli oyunlara. olay bu işte

17-06-2020 13:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı o benim kardeşim dediği kebriye'yi sattı, programdan kovdu, insan kardeşim dediği birine bunu yaparsa başkalarına neler yapmaz yazıklar olsun yazıklar olsun!!!

16-06-2020 22:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence saban bey doldurdu yaktirdi esine evi

16-06-2020 12:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum şaziye hanimin konuştukları her cümle türkçe neden tekrar tercüme edilme ihtiyacı duyuluyor.cok yanlış.

12-06-2020 11:21!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ordaki kişilerin çoğu yalan söylüyor puanım 5

10-06-2020 11:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum burhanın müge hanımla işi biteli 12 yıl olmuş. ona laf düşmez. 46-47yaşında kadının çocuğumu olur. burhanın söylediklerinin doğru olduğunu zannetmiyorum. bir kısmının doğru olduğunu var saysak bile ona ne. ona ceza çıkacak gibi gözüküyor. bazı insanların yaşladıkça akılları azalır denir. bu söz çok doğru

04-05-2020 18:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum eline beline diline hakim olacaksın müge anlı!

24-04-2020 02:14!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum eger geçmişleri göstereceksen programı tatil yap
müge hanım vatandaş evde degi geçmişleri gösterip durma yeni programın yoksa tatile git içimizi şişirme artık bu programı seyretmenmi demek istiyosun anlamadım

07-04-2020 10:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum tamamen olmasada genelde altın arayanlar genelde hırsızlıkta yapıyorlar.para için adamda öldürürler. borç takar asla ödemezler.

01-04-2020 18:39!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgi hanım ve kardeşleri de ne evlatmış? annesinin öldürüldüğünü bilerek nasıl üstünü kapatırlar? şimdi devamlı konuşarak suçunu kapatmaya çalışıyor. vicdan azabı yoksa bu ayıp onlara yeter.

31-03-2020 12:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sen kendini ne sanıyorsun yaaa bu ne ahlaksızlık halkı kışkırtmaktan başka bişi değil senin yaptığın ama tabi sana da malzeme çıkar dimi aferin sana yazıklar olsun başka bişi demiyorum...

31-03-2020 10:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kayıp baldız olayımıydı neydi sözü geçen adamı sütüdyoya çekerseniz iyi iş çıkar ondan

25-03-2020 19:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadriye zehra'yı gördüğü birşey için değil de anne ya da babasına duyduğu kinden dolayı öldürmüş olabilir mi? anlattıklarına bakılırsa karşılıklı nefret dolmuşlar.

24-03-2020 12:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım seni çok seviyoruz ama rahmibeymidir nedir onasöyle lütfen kaşlarını kessin one öyle ysvv yada o adamı degiştir

12-03-2020 10:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu müge anlı da herkese yardim ediyor bize yardim etmiyor illa televizyona mi cikmak gerekiyor

05-03-2020 10:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum gözdaşımı gökdaşımı o tarım ilacının adı. annemin dayısı varmış galiba 1930ların başlarında yada ortaya doğru 19 yaşındayken o ilaçdan sebep ölmüş. içmişde ölmüş.intihar deniyor.

26-02-2020 13:20!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum proğramdaki yan elemanlar müge anlıdan dünyanın fırçasını yiyorsunuz halen ordasınız yuh
aile örf ve adetlerimize uygun olmayan proğramlar yapmayın lütfen müge anlıyı hiç kaçırmadan izliyorum ancak saçma konular olmasın lütfen birde şu adamları az azarlayın
rahmi bey gitsin başka avukat gelsin proğram süper ama rahmi gitsin konuşurken televizyonu kapatıyorum
hiç konu bulamayınca klimaları açıp kapatanları paylıyor pesss

26-02-2020 11:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı bitti artık, bu sene bırakır programı

20-02-2020 04:32!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bi haftadir izlemiyorum cok sıkıcı oldu boyle giderse artik izlemem cinayetleri konusacaklarina bi haftayi bunlarla gecirdiler

07-02-2020 12:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anli şu pınar kaynak cinayetini konusacagina bu dolandirilanlarla bi haftayi gecirdi tmm konusuldu şikayetci.olsunlar yeter hergun konusmanin ne anlami var

06-02-2020 12:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum acile giden birkişi öglen arasi verilmezki

05-02-2020 09:21!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum halil ergünün en son görülme tarihi 23 aralik kizi gercekten 23 aralikta okula gitmismi bence o arastirilsin. gittigini hic düsünmüyorum o gün sonucta adamin telefon sinyali kesilmis. sarji az olsa en son kizi aradiginda demezmi kizim sarjm bitior merak etme diye. bence arastirilsin acil

04-02-2020 16:05!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bırakın bizı evimize gidelim ya insan kocası için bu kadarmı geniş olur kız çok korkulu panikle anlatıyor sole olmuştur böle olmuştur hedefmi şaşırtıyor ne ana kız in tavırları tuhaf

03-02-2020 12:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanım benim dikkatimi telefon olayı çekti hem telefonu aldı diyorlar hem internet bankacılığından hesaplarına baktım diyor kızı şifre babasının telefonuna gelir babasında olan telefona nasıl bakıp da şifre öğrenmiş
kızı çok panik sürekli yalan konuşuyorlar kimse babası 9 gün kayıp olup da beklemez baba bu baba oyuncak degil

31-01-2020 23:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum pınar olayında kadın yumurtlama dönemine girer azar bu durumuda ağzından kaçırır. erkeklerden bir yada birden fazlası bu durumu fırsat bilir. kadında özel durumundan sebep erkeklere karşı koyamaz. ona her rezilliği edenler çocuk olmasın adına kadını öldürürler

31-01-2020 22:31!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanim. benim dikkatimi ceken. halil ergülle ilgili ile. kizi 23ünde bankaya gidio. belkide dayisiyla gidio beraber. zaten dayisinin paraya ihtiyaci oluo. karisi para istemis kocasindan kardesi icin. halil ergülde vermek istememis. bence dayisida bu isin icinde.

31-01-2020 11:45!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge anlı nin programını eşimle sürekli izliyoruz ve çok beyeniyoruz.
avukat rahmi beyin çok fazla ve gereksiz konuştuğunu, bunu yaparak zaman kaybettirdiğini görüyoruz. bu konuda rahmi beyin uyarılmasını, aynı konuşmaları tekrar edip vakit kaybına sebep olmaması konusuna dikkat edilmesini rica ediyoruz.

30-01-2020 12:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence bu anne kızda biskinti var. bişeyler gizliyorlar sanki

29-01-2020 11:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum erzincanlı adam aile içi kavga sırasında sinir strese girdiği için aniden gelişen bir kalp krizinden ölmüş olabilir. bu ana kızda korkup cesedide olayıda saklıyor olmalılar. aile içi olay gibi gözüküyor. daha başka kirli işler çıkarmı olayın altından. olsada aile içi olaylar sümenaltı ediliyor. dışarıya ser verip sır vermiyorlar.

28-01-2020 16:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum trazonda ölüsü bulunan kızı rahat kullanabilmek adına uyuşturucuya alıştırmışlar. kızın cesedinin üzerinde dna örneklerinden bir yada iki kişi yakalansa cinayet belirlenen kişiye anlattırılır zaten. bunu tesbit etmek çok zor bir şey değilki
trabzondaki olayda o daha çocuk iken 13 yaşında iken bir yakınının tecavüzüne uğramış deniyor. öyle durumlarda delilik gelir.düzelmesi yoktur. o durumda olup ormanlarda erkek arayan kadın bile biliyorum.yaşasada hayır gelmezdi o kadından yazık

24-01-2020 14:19!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kuaforum sensinide ekleyin ne olur yorum yapmak istiyoruz onlarada lutfen.saygilar

23-01-2020 06:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge anli her gun kacirmadan izlerim bu program bi baska 1 numarasin muge abla

21-01-2020 11:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ben denizlide esnafım dükkanıma gelen bir müşterinin başından birtakım olay gecmiş söylediği şu buralardan kaçıp gitmek istiyorum ama müge anlı bulurdiye gidemiyorum müge hanım insanların beynine öyle işlemişki artık bişey yaparken iki kere düşünüyorlar ben şahit oldum sıkı takipcinim

16-01-2020 22:40!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge abla lutfen asil formatina geri don . cok sıkici oldu tv den izlemiyorum . sardirip youtbedan izloyorum. gunlerce dolandiricilar yok ayse yeter lutfen. sen esra erol programi yapmiyorsun . cinayetleri cozmen lazim birsuru yarim kalan olaylar var. hepsini biraktin aysede ayse yok dolandiricilar alan razi veren razi bizene ki

16-01-2020 00:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yaklask 10 yıldır severek izliyor ve takdir ediyorum. fakat surekli ses kesintisini halen cozum bulunamamasına anlam veremiyorum. konusmalarin duyulmamasi icin özellikle kesilen ses değil tamamrn yayin kaynakli bir problem. umarım artik bir çözüm bulunur

14-01-2020 18:21!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ay cok skci günlerdir mügeyi izlemiyoruz ...nedir bu kardesim bir yandan kendini sattiranlar bir yanda satanlar bir yanda alanlar bizede izlemekmi kaliyor bu sacmaliklari bizene ya bize ne bize ne adamin kac paraya kadin satin aldigi ...cok skci oldu bu aralar müge anlinin programi uzlemiyoruz taki bu konu son bulana kadar

14-01-2020 17:28!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ya cok sıkıldim bu ayşeden hergun konusu isleniyor orda daha önemli kayiplar varkan saatlerce onu gösteriyorlar kayiplara son on dk geciliyor

10-01-2020 10:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu zaman aşımı hakikaetten can sıkıcı öldür adamı çık yurt dışında yaşa 20 yıl sonra dön geriye oh ne güzel. 1920lerde bizim oralarda adam babası seferberlikte şehit olmuş kızı istetiyor alamıyor. ana kız ikisinide öldürüyor. bir erkek çocuk sağ kalıyor oda koruyanı olmadığı için 70 lerin başlarında ölene kadar bekar yaşıyor korkudan titrek kalarak.
katil bulgaristana kaçmış. orada evlenmiş af çıkınca yurda geriye dönmüş. sebep olduklarından sebep birgün bile ceza çekmemiş.

09-01-2020 17:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum nekadar aci ve üzücü ...ne sacmaliktir avrupada cinayetin zaman asimi yoktur mesela bütün suclarin zaman asimi avrupada otuz yildir birtek cinayetin yoktur bizce dogrusuda budur bu kanun acilen deyismelidir ...cinayetin zamam asimimi olur ya

08-01-2020 16:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum fatma demir cinayeti neden bi sonuç yok mahkemeleri suruyomu guladiye ve necla nin merak ediruz

03-01-2020 23:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum slm ben izleyici olarak zeynep kalbinde birsey oldugunu sanmiyorum her insanin bi hatasi olur dilene bilir hayat sartlari ne gusterirse yapar opuyorum onu

26-12-2019 03:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum istanbulda 46 yaşında kadın 54 yaşındaki adamı öldürmüş. şaşırdıkmı hayır. adam evlive çocukları var. saklıyor bu durumu. kadını kullanıyor. parasınıda söğüşledi belliki. para bitincede adam şutlamaya kalktı belliki. pis işlerin sonu hep pis bitiyor.

22-12-2019 19:56!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bir insani tanimadan sevmek kolay degil ama sizi cok seviyorz iyiki dogdun muge abla

19-12-2019 10:22!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge abla herkese yardım ettin bir bize yardim etmedin en az 3 senedir sana ulasmaya calisiyorum wahatsap olsun öbür numaralardan olsun kimse geri dönmüyor birsey yazmiyor cumhur baskanada onceden yazdim aradim kimse donmuyor baskalarina da onun seviyesindekilerede kimseden cvp yok kimse dusene yardim etmiyor isyandayim

18-12-2019 12:37!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgili müge anlı...sizi seviyorum ve takdir ediyorumm..çünkü hayatın geçeklerine dokunuyorsunuz...şu iki çocugunu veren aileyi hiç anlamıyorummm..daha doğrusu çocuklarıni verenleriii...55 yaşinda 2 çocuk annesiyimm..ben olsam bunlari hiç kabul etmem...2 ay değil..2 yıl değil...22 yıl yaaa... baba hadi bıraktın be adamm..insan adresini almazmi..bu ne rahatlıkk...bide onları verdikten sonra nasıl çocuk yaptınız...vicdaniniz nasıl elverdiii yaaa

17-12-2019 10:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum öncelikle saygilar bu programi seyreden biri değil bu cinayetleri falan filani çözmekle program olmaz olsaydı polise gerek yok programın formatında ülkemizde kanun var gösteriliyor ama yok ben ordaki kanundan anlayan kişiye soruyorum bu senenin modası hakimlerimizde denetimli serbestlik bu kanunmu

Oguz • 16-12-2019 10:37!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum zeynep in evindeki görme engelli bastonunu kızına sorun ne işi varmış o bastonun o evde dilenmiyorum diyordu duygu sömürüsü yapmiyom diyordu

13-12-2019 16:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım haklı ama o antepli kadını gereğinden çok fazla aşağıladılar. program o kadın üzerine talk şova döndü resmen. çok daha aşağılık insanlar o kadın kadar küçük düşürülmedi.
adamın birisi gerdanlık olayında peygamberimizin eşi hz ayşeye zina iftirası attı. bu durumda peygamberimizin haysiyetide yerin dibine geçiyor. hz ayşe babası hz ebubekirin evine yollanıyor. ancak araştırmalarda ortada zina olmadığı anlaşılıyor. hz ayşeninde zinakar olmadığına dair ayette geliyor. hz ayşe eşinin evine geriye dönüyor. hz ebubekir o iftiracı adama zekat verirmiş başkada yardımlar yaparmış. bu olaydan sonrada o yardımlar devam etmiş.
antepli kadın alçaltıldığı kadar aşağılık birisi değil gibi duruyor. kadının haysiyetini yerin dibine geçirmeyin insan içine çıkabilsin
müge hanım bizimkilerde aynen benim anladığım gibi anlamış. namaz kılıyor diye boş şeylerden sebep kadını maskara ediyıorsunuz. başkalarının suçunu bile o yapmış algısı oluştryorsunuz. çok ayıp o kadının o kadar rezil edilecek bir durumu yok.
o kadının yalanları rezil ediyormuş kendisini. yalanın olduğu yerde doğrularda hükümsüzdür. müge hanım kusura bakmasın
bunu silmenizde sorun yok.

12-12-2019 23:12!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum saçmalıyor müge anlı evlenme yaşı en az 25-26 olmalıymışmış hadi ordan, birde devamlı elinize mesleğinizi alın kocanıza eyvallah etmeyin boşanın der durur, milleti teşvik ettikleri şeye bakar mısın, atv gibi bir kanal da müsade ediyor buna yazıklar olsun

04-12-2019 08:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım 18-20yaşında bayanların evlenmesine karşı. yürümüyormuş evlilikleri beyinleri yeterince gelişmediği için. üniversiteyi bitirerek 25-26 yaşında evlenmelilermiş. peki doğrumu bu tesbit. bence değil. neden.
üniversitenin 20 de bitmesi lazım. devletin kölelik sistemidir 25 ine dek tahsil. zaten yanlış buradan başlıyor.
müge hanım herkes muazzez ilmiye çığ değil 106 yıl yaşayacak..kadına kemalizm bu bizden deyip her imkanı vermiş. millet 60 larda 70 lerde gidiyor öte tarafa. 35 inden sonra doğan çocukları daum sendromlu olma ihtimali ne kadar yüksek. 1000 günlükken evlen 15000 yada 16000 günlükken zaten kadınlıktan kesiliyorlar. yaşı 18 inde 20 sinde iken bulabilenin düzgün yollarla düzgün kişilerle evlenebilmiş olması desteklenmeli. treni kaçıran kızlar evde kalıyor. herşey zamanında.
muazzez ilmiye çığ döneminin insanları 50 yıl bile yaşamıyordu. 1912 doğmlularda ortalama ömür 48.3 yılmış. evlendireceksin bunları 26-27 sinde çoluk çocuk yetikin olamadan doğru öbür dünyaya. denirki o zamanlar 15 yaşını geçenler bile evde kalmış sayılıyormuş.

03-12-2019 15:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum fatma demir ve necla metin buyuksen olayi neden sonuca ulasmadi merak ediyorum

13-11-2019 17:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum gülümser hanımın kardeşi ve yeğeni hatice'nin anne katili çıkmadığı için neredeyse ağlayıp, onu elleriyle öldürecekler. malına göz diktikleri nasıl da belli. şimdi hatice iyi olmaya çalışsa hemen atlayacaklar.
hatice'nin yerinde olsam bundan sonra ne dayı derim ne teyze. anne tarafımdan kuzenlerime "merhaba" demem. allah'ın selamını verseler döner giderim. hatice'nin malı için uğraştıkları nasıl da belli. utanmadan halâ aleyhine konuşuyorlar.
haticenin kuzeni nermin hanım neredeyse aģlayacak. hatice'nin yunustan daha büyük düşmanı anne tarafı.
böyle teyze kızını rabbim en azılı düşmanımın başına versin. yunusun doğacak çocuğuna verdiğı kıymeti ölen teyzesine, kuzeni hatice'ye vermiyor. dertleri mallarını almak.

07-11-2019 11:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mrb müge hanım gülay hanım dünkü programin başında cümlesinin birinde öldüğünü diye bir kelime kullandı

01-11-2019 12:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum iyi yayınlar şu nalan şimşek kaybında (cinayetinde) ablasından hiç haz etmedim insan kardeşini öldüren adamın evinde ne hakla kalır nasıl kalırr.ayrıca tehtit etti beni diyor ya niye tehtit etti yanlış hareketlerinizmi oldu beraber kaldığınız zamanda niye bu kadar korktunda çekiniyosun birleyleri ortaya çıkarmasından. allah aşkına doğrularla konuşun doğrularla ...gerçekten böyle ablaya yazık yazık annesinede acıyorum kadın hiçbirşeyden haberi yok ablası çok şeytana benziyor herşeyi annesi ne farklı anlatmışş

01-11-2019 12:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge abla sizi hersabah izliyorum bugüne kadar hiçbir şekilde kacirmadim. hep takip etmisimdir sizi okadar çok seviyorum ki güçlü olusunuz dik durusunuz her kelimeniz beni okadar çok etkiliyorki. okadar akıllı okadar iyi kalpli olusunuz gerçekten sizden bu dünyada bitane var ben size ulaşamıyorum. kendimi anlatamıyorum. burada ben sizin sesinizi duyup konuşmak istiyorum. durumumla ilgili.

29-10-2019 11:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum yunus teyzenin evine gideceksin ve ardından kadının ölüsü bulunacak. veremediğin cevaplar var. o kız kusurlu olabilir ama öldüren değil. ben bir yakınımın evine uğramayan insan olacağım sadece senede bir yolum düşecek ve o yakınım ben gittikten sonra ölü bulunacak. birilerinin benim o yakınımı öldürdüğümü görmelerine gerek yok. ben o eve gitmesem yaşayacaktı o yakınım. çünkü ben gitmeden evvel kızıyla senelerce yaşamış. mal için miras düşsün diye yalan söyleyenler allaha karşı sorumlu.

26-10-2019 01:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge abla bu seraattin olacak kişi diyorki kavga sesleri geliyormuş dedi kodu var o dedi kodulara inanıyorda cengizin dedi kodusana gözümle görmediğim şeylere inanmam niye deyor işine gelen şeylere görüyor işine gelmeyen şeyleri inanmiyor bence

25-10-2019 12:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım izlerken dikkatimi çekti dayısı oluyor galiba adamın parmakları neden siyah sanki parmak izi yok edilmesi gibi nacizane fikrim tarafsız izliyorum ama ilgimi çekti 🙄

23-10-2019 12:29!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bende başı açık biri olarak arada başımı tülbentle kaparım bu sıcaktan olabilir saçlarımdan sıkılmış olmaktan saçımı toplamak amaçlı olabilir bu nedenle hatice nin üzerine yüklenilmesi abes

23-10-2019 11:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum hatice cumartesi iş çıkışı buldum diyor annemi hani teyzesiyle hastaneden sonra bulmuştu ?

18-10-2019 17:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu kız üveyse yani evlatlıksa durum değişir. babada kişilik sorunu varmış. karısını dövüyormuş. içki içen birisiydi demek. o kız babasından gördüğü davranışa göre davranış sergilemiş olmalı. yunusu azmettiren çıkarsa hiç şaşırmam. böyledirde diyemem. masumda çıkabilir ama kişilik çok kötü söylenenler doğruysa.

18-10-2019 14:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bu avukatta tam sırıtıkkk sacma salak gülerek olaya mudahaleden baska bisey yapmiyo kimbilir kac tapu sözü aldiysa o annesjni doven kizi israrla kuryarmaya çalisiyo , hatice zaten tam haticeee deli oluyom izlerken,

18-10-2019 11:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum iyice bu olaylardan pskolojim bozuldu o onu öldürür bu bunu saklar şu şunu kefenler bu olaydan ders vermek için büyükler bizi öne sürer korkumuzdan bir yere çıkamaz olduk bu ne biçim işti anlamadım

18-10-2019 10:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum programı ilgiyle izliyoruz.izmirde öldürülen kadının kızı dün dedi ki araba alacaktım 17 bin 500 liram vardı annemden bilezik borç aldım
bilezik yaklaşık 6000 liraydı dedi.sonra annesi borcunu istemiş motorumu 3500 liraya sattim
2 bini bankaya yatırdım 1500 liraya anneme bilezik aldım
annesinden aldığı borç bilezikler borcunu ödediği bilezik arasında bayağı fark var.acaba annesiyle bu yüzden kavga edip gerçekten ölüme sebebiyet vermis mıdır hatice hanım
gerçi 9 ay sonra cezaevinden çıkmış. yunusun da bu işle ilgisi olabilir.olayın kesin çözülmesini kalben isteriz
ekibe başarılar diletiz

18-10-2019 02:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum instegrama kolunda altın bileziklerle resim koymak hırsızlara gel beni öldür altınları al git demek. herşey bütün sebepleriyle ortaya çıkıyor
gülümser bulut'un kardeşleri katili mi arıyorlar yoksa yeğenleri katil çıksında bacımızın malı bize kalsın hesabı mı yapıyorlar? yunus denen şahsın katil olacağını hiç konu etmeden kız yeğenlerinin üzerine gidiyorlar. gerçek katil kimse onun peşine düşsünler
şu konuyu işlemeye girdim benden önce davranmışlar. kim yazdıysa eline sağlık. insanların kirli yüzü. esas katili bilip kızı tıktıralım içeriye mirasdanda düşürelim vurgun vuralımhesaplarıyla katili bilerek kasten yalan söylemek. çok çirkin bir durum

17-10-2019 14:08!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum gülümser bulut'un kardeşleri katili mi arıyorlar yoksa yeğenleri katil çıksında bacımızın malı bize kalsın hesabı mı yapıyorlar? yunus denen şahsın katil olacağını hiç konu etmeden kız yeğenlerinin üzerine gidiyorlar. gerçek katil kimse onun peşine düşsünler.

17-10-2019 11:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sevgili muge anli okadar sert ve kara tablon varki hayata hicbir zaman guzel bakmıyor yaklaşımıyorsun seni ve hayatin gerçeklerini izlemek istemiyorum merak etmiyorum mutlu olmak istiyorum mesela bugünkü program da diyorsun adam cicek alirken beni cekti be var bunda adam utanmistir senin sertliginden sıkılıp fotoğraf çekilelim diyemedigi için evde esine dostuna bak ben muge anliyi gordum bir unlu gorsugunde herkesin tavru bu değilmi siz hic iyilik görmedinizmi kimseden bu ne ya islam dinini okuyun yasayin bakin nasil guzel sevecen bir peygamberimiz var iyiliği guzelligi emreden bir dinimiz var allah için birakin bu sert cirkin üslubu
mutlu edin
mutlu olun biraz ben sizi asla izlemek istemiyorum

11-10-2019 11:48!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sayin muge anli simdi ablam mustafa celep icin bi yorum yapmak istiyorum simdi ordaki abilerim amcalarim kardeslerim diyorlarki mustafaya gecmise sungec cek simdi abla sunu sormak istiyorum onlar sokakta buyumuslermi sokakta buyuyon bi insana sunger cek demek kufur gibi bisey kusura bakmayin ama dogru olan budur sokakta buyuyen bi adamin gecmisini sildirmeye calismayin agrina gider kendisini sorgular sonra icine atmaya baslar paylasmaz kimseyle yanlis oldugunu dusunur yasadim biliyorum allah hep seninle olsun mustafa kardesim abim allah ciktigin yolda yolunu hep acik tutsun seni yolundan ayirmasin muge hanim hayirli programlar.

08-10-2019 13:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sizi canı gönülden kutluyorum iki varsınız bir evlada anneyi buldunuz

01-10-2019 11:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mahmut denilen herifin hayatı palavra ya. sülün osman bunun yanında rahibe teresa kalır. konuştukça batıyor. tek şüpheli 😒 bu.

24-09-2019 11:28!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum o arabadan atilan yada kacan kisi mahmut bence olayin cok detaylarini biliyor hergun yeni birsey daha anlatiyor

23-09-2019 12:47!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ana baba kavgada ortalik yatışsın diye o an için kovar. hala teyze dayı amca yanına kaçılır sonra geri dönülür. arkadaş yanına kaçmak ne. sahipsiz kuzuyu kurt kapar. nasıl kollayacak kendini kötülüklerden

23-09-2019 12:11!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum mahmut sizin sorulara karşılık argüman uyduruyor. yalan söylediği için kekeliyor. kendilerinden çıkarsa o olayın çözümü hiç şaşırmam. ne yaptılarsa onlar yapmış olmalı. yalan varsa işin içinde yalan söyleyenler sanık durumundadır
ev içi evleneceğim kavgasında öldürülüp cesedi ortadan kaldırılmış olabilirmi.
fatma demir olayında katil içeride. diğer olaydada katil aslında aleni. ama işte somut delil. yab, başka işlerde varda söylettirmezler. ölenler maalesef keşke önceden savcılığa oğlum bizi öldürcek diye dilekçe verseymiş adam

16-09-2019 23:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum metin necla buyuksen cinayetinin dosyasi tekrar acilip programda işlenmelidir ayrica fatma demir cinayetinin dosyasi acilip işlenmeli

15-09-2019 18:59!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum ya siz ne kadar güzel bi program yapıyorsunuz insanlara umut oluyorsunuz her seferinde beni atlatıyorsunuz ama sizi izlemekten kendimi alamıyorum müge abla seni çok seviyorum bu programa vesile olan herkesten allah razı olsun sizi çok seviyorummm

05-09-2019 10:43!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum söylenenlerden anlaşıldığı üzere mehmet ... para için gizliden karısını satan bir adam. böyle bir adam ne borcunu öder nede öyle bir adamdan üzerine yapılan malı geri kurtarmak mümkün olur. canını alırsın emanet verdiğin malı mülkü yinede geri alamazsın. olay bu. okuyup silin. vardı geçmişte tanıdığım bu tür adamlar. karısını kıskanmaz. emanetinide borcunuda hiçbir şekilde geri vermez.

01-08-2019 15:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum engin deniz videolarında var. ingilterenin çözemediği paranormal olaylar adlı bir video. yorumlarda adamın birisi müge anlı çözer yazmış bir diğeri müge anlı için çocuk oyuncağı demiş. müge hanım amma da meşhur olmuş. yorumlar interneti patlatacak aşırı yükten

28-07-2019 15:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bilmiyorum belki okur musun ama allahım sen ve senin gibileri korusun ve yardımcısı olsun ekranda içimden geçenleri diyorsun ya içim eriyor çok hayranınım bildiğin gibi değil işini profesyonel yapan insanlardan birisinin küçüklüğümden beri izlerim seni o kadar öğretici ki program kimseye güvenmeyeceksin temkinli yaklaşacaksın düşünmeden hareket etmeyeceksin onun meyvesini yiyorum hayatta bazı aileler yok çocuk etkilenir diyorlar. ama yanlış izletsinler her kesim izlesin dünya toz pembe değilll madem o kadar düşünüyorlar genç yaşta telefon vermesinler televizyondan netten uzak tutsunlar o zaman asılll orada kirli kötü şeyler genç yaşta öğreniyorlar . neyse ben çok uzatmayayım ama seni gerçekten çok seviyorum istanbul’a sırf senin için gelmek istiyorum . adım ayşenur 27 yaşındayım deme sebebim eğer okursan yanına geldiğimde hatırlaman için 😊 rabbim korusun seniii

19-06-2019 11:46!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım çok güzel yönetiyor programı. insanlar arasında sınıf ayrımı başı kapalı başı açık yapmıyor. o huyunu özellikle takdir ediyoruz. kötülerin açıkça yalan söyleyenlerin en iyi şekilde ağızlarının payını veriyor.

16-06-2019 00:17!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hn bugün kü yayından anladım ki emine hn eşi özgür bey olan olayın cılkını çıkardı lütfen yardımcı olmayın. sizi bekleyen emine hanımdan daha çok yardıma ihtiyacı olan insanlar var. şu an kadına sinir oldum

13-06-2019 11:52!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum cesedine ait parçalar bulunan bebeğin bulunan kemikleriyle ilgili savcılık açıklama yapmış kemiklerde cinsel istismar bulgusu yokmuş. nasıl olsun et diye bişey kalmamış parçalanmış kemiklerde böyle bulgumu olur. cesedi oraya insanmı hayvanmi götürdü belli değil deniyor. bir tek ayı götürebilir oda ormanın derinliklerinde yaşar. insanın köpeğin olduğu yere can güvenliği yüzünden sokulmaz. kurbanını öldürdüğü yerde yemeye başlar. 6 km taşımaz. o çocuğa zarar veren iyi iş çıkartmış. hiçbir delil bırakmamış. o sebeple suçtan yırtmış gözüküyorlar. minareyi çalan kılıfını hazırlıyor. bizde burada cinayet çözülsün adına kendimizi riske atıyoruz. yunus emre boşuna dememiş
bir garip öldü diyeler
3 günden sonra duyalar
soğuk su ile yuyalar
böyle garip ben cileyim.
o bebeğe bu kadarı bile çok görüldü. ne diyeyim allah versin belalarını. bu dünyadada ahrettede.

01-06-2019 11:03!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum misal 40 kişiye düşmanlık yaptım. zarar vererek canlarını yaktım. isterse adamda öldürmüş olayım ben dışarıda meydanda geziyorken yani düşmanlarım bana ulaşabilecekken zaten benim öz çocuğum olmayan 1,5 yaşındaki bebeğe benim yüzümden hiç kimse zarar vermez. beni bulur bana zarar verirler. bu senaryolar afaki. ecrin cinayetini çıkmaza sokmak amaçlı. olayın ne olduğu nasıl gerçekleştiği alenen meydanda

24-05-2019 15:01!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kişinin 50-55 sabıkası oluyor. birsürü düşmanı oluyor. o düşmanlar 1,5 yaşında çocuktan çıkartmıyor acısını. kişinin kendisinsen çıkarıyor. var bildiğim birisi bir sürü insanı dolandırdı. bu yüzden kaç sefer dövdüler bir sefer silahla yaraladılar. çocuklarıda küçüktü o zaman. onlara hiç kimse bişey yapmadı. özkanın işi bu. başka konular açarak işi sulandırıyorlar. çıkmaza sokmak amaçlı.

24-05-2019 12:41!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum asıl konuyu saptirmaya calisanlar bence suclu bunu programi izleyenler biliyor bunlar cocugun annesi , esi ve kaynanasi

23-05-2019 14:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum hayvanlarının aralıklara zehirlenerek ölmesi aslında muhtemelen öldürülmesi bunların hemde çok büyük kin ile düşmanları olduğunu gösterir. ecrinin kaybı bununlamı alakalı bilemem. ama bu düşmanlık cengizin ölümünüm bunlardan bilinmesi ile alakalı olmalı. şaibeli işler başlarına kötü belalar düşmanlıklar getiriyor gibi gözüküyor.

20-05-2019 12:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım programdaki konulardan anı olarak kaç ciltlik kitap çıkartır. yayınevinin birisiyle anlaşıp birde bu yönden değerlendirse ya işini. kazancına kazanç ekler. kariyerin zaten maşallahı var zirvede. bizde burada ne yazdıysak onundur.

15-05-2019 02:07!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge abla seni çok seviyorus ailecek izliyorus sana türkmenistandan kujak dolu sevgilerimizi iletiyorus.teyzem guzel annem maya kardeşlerim cemal kemal arzu ben ise gülşat sizi her gün sabrsizlikla bekliyorus sizin bizim yazdiklarimizi okuyup okumadiginiz bilmiyorus ama sizin başarilarinizi hayranlikla izliyorus küçük ecrine çok üzüliyorus inşallah sen bulursun bunu biliyorus.ekibinede selamlarimizi gönderiyorus en çokda gökhan abiye.tabi rahmi hoca şevki hoca arif hocalarimizida seviyorus onlarada selam olsun...sizi seviyorus allah herdaim sizlere yardim etsin inşallah.hayirli ramazanlar...

13-05-2019 15:10!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 2001 de ömür 70 yıl iken bile türkiyede 0-40 yaş arası ölüm oranı yüzde 9 olarak açıklanmıştı. 40-42 civarı yüzde 10 olsun.buna kazalarda dahil. yani cengizde kalp krizinden öldü meselesi hikaye geliyor bana. o adamda halledilerek ortadan kaldırılmış olmalı.
ecrin meselesine gelince eğer denizin çocuğu değilse bunu bizmi besleyeceğiz. kendi çocuğumuz oluyor artık buna gerek yok kaldıralım ortadan meselesi. nasılsa cengiz gitti kimse uyanamadı bunda da uyanmazlar diye düşünülür. gördük sizin programda benzerlerini.
ecrinin bilmediğimiz babası vardı o kaçırmıştır desek. hiç umru bile olmaz. öyle olsada şimdiye çıkardı ortaya. çocuğun ölüsü su yüzüne vurması diye taş bağlanarak gölete atılmışda olabilir. tecavüz varmıdır. her ihtimal vardır.
1992 de gebze mollafenarinde 5-6 yaşlarında evlatlık erkek bir çocuk üvey annesi tarafından dövülerek öldürüldü. cesedi boş bir araziye atıldı. köylüler kadının bunu beslemek istememesi ve mirasın tamamen kendisinden olan çocuğa kalması amacıyla ortadan kaldırdığını söylüyorlardı.

13-05-2019 12:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 1 müge hanımın bunları okuduğunu biliyoruz
2 biz burada olaylar çözülsün adına ne pis şeyleri yazmak zorunda kalıyoruz. herkesin görmemesi ve gerektiğinde silinmesi lazım gelen. başka yerde yazsak silinir yada öylece kalır bilmiyoruz.
3 bir beklentimiz yok. ekibe belki faydamız olur. olduğunuda biliyoruz.
4 başka yerlerde başka fikri mücadeleyi gerektiren birilerinin hoşuna gitmeyen yazılarımızda var. yani düşmanlarımızda var. yakınlarım zarar görür. o sebeple kimliğimizin örtülü olması daha doğru. müge hanım ve ekibi bilir kimliğimi. devlette bilir. benim sabıkamda olmaz merak etmeyin. yok olmazda inşallah. kimliğimi açsam ne kazanacağım. hiç. açmazsam en azından düşman saldırılardan korunurum.

11-05-2019 19:13!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum arkadaşlar siz buraya yazıyorsunuz bakın burası yazarokur diye bir siteye ait burası müge anlı değerlendirme platformu. program ile alakası yok. boşuna vaktinizi öldürmeyin. ben bir yıl önce burdan yazdım fakat burası olmadığını anladım.

10-05-2019 13:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum konya ismildeki cinayet olayında yazdık herşeyi. belli katiller. tutuklanmıyorsa biz ne yapalım. kaç çeşit yöntemle gösterdik neyin ne olduğunu. itiraf etmiyorlar. havanda su dövmeye döndü iş. suçlu olması muhtemeller kaçtı hep programdan. devlet hala harekete geçecek daha ne yapalım.
uğur kendisi cinayeti itiraf edecek diye beklemesin boşuna. cezaevi koşulları çok ağırmış. mahkumlar arası dayak, parasını alma, beyendiği elbisesini ayağındaki pantolonu bile alma var diyorlar. yemekler çok az imiş.karın doyurmuyormuş. bir arkadaşın amca oğlu adam öldürmekten girmiş geçen seneler çıkmış o anlatırmış tecavüz bile var diye. yalanda olabilir. yalansa günahı boynuna. uğur kısa süreli yatmış. göstermişlerdir orada dünya kaç bucak. bir daha girmemek adına asla varsa suçunu itiraf etmez. ama dışarıda kalırsada ve cinayet işlediyse bir cinayet işleyen el alışkanlığı gerisini getiriyor gerçeği. yazdık örnekleriyle.

09-05-2019 05:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merhaba müge hanım bizde sizi severek izliyoruz bizim fikrimiz ce osman artık herşeyi öğrendi ama bu gerçeğin ortaya çıkmasının büşra ya ,yada değer verdiği birine zarar vereceğini düşündüğü için oda olayın üstünü örtüp ortalığı karistirma çabasına girdi yada olan oldu deyip osmana para teklif ettiler el birliğiyle işin içinden çıkmaya çalışıyorlar yada buraya kadar yazdıklarımı yok sayalım kesinlikle ve kesinlikle büşranın bütün herşeyi bilen ve çözecek olan kişi olduğu düşüncesindeyiz ,müge hanım küçücük bir ip ucuna ihtiyacınız var onu bulsaniz herşey çorap söküğü gibi gelir diye umut ediyoruz ,ayrıca büşrayı programda baba sevgisi ve anne sevgisi anne hakkı üzerinden duygusal açıdan vurur sanız daha etkili olacağını düşünüyoruz

Dilara • 07-05-2019 19:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum merhaba müge hanım sizi severek izliyorum idolümsün iyisiyle kötüsüyle yaşıya yaşıya üzüntüyü depaylaşarak izliyorum.bnim vasaptan baska bildim yok o yüzden uşaşamam sizlere.eyer okursanız söylermisini şevki beyin başı sağ oşsun .ekibinize rahmi beye,arif beye size müge anşıya çok selam.

07-05-2019 17:18!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum rizedeki kayıp 2 çocuk bulundu diye duyduk haberlerde. 1988 yazında gebze sığırlık mevkiinde çadırda yaşayan yörüklere ait küçük bir galiba kız çocuğu ormanda kaybolmuştu. kız çocuğu yapılan yoğun aramalar sonucunda sağ olarak bulunmuştu. her şeyde tecavüz amaçlı kaçırıldı şeklinde düşünmek yanlış demekki. çocuklar iyi kollanacak. hayvanlarda ölümüne zarar verebilir.

02-05-2019 21:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum uğur jandarma komutanının öldüler açıklamasına rağmen bir de azaya ölmüşler mi diye soruyorsa? sanki öldüklerinden emin olmak istemiş. feryat edeceğine sağ olan var mı diye derdine düşmüş.

02-05-2019 11:54!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bir osmana bakin mantikli sakin birde busra betul ve ugura bakin tedirgin sinirli saldirgan tavirli saygisiz sucsuz olan kisi kendinden emin olur rahat olur zira o sucu islememistir rahattir ancak suclu olan betul busra ugur gibi davranir gersey acik zaten

02-05-2019 09:00!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kimin yaptigi ortada ugur ile betul busra da biliyo onlarin yaptigini ama itiraf edemiyo ayrica busra cok saygisiz ugur gibi asabi ve saygisiz

01-05-2019 16:13!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanım büşra uğuru koruyor benimde kızım ağbisi sinirlenip allah korusun öyle bisey yapsa beni hapse attirma dese gerçeği gizler ağbisine kıyamaz

26-04-2019 11:23!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum düğün değil bayram değil eniştem beni ne diye öptü diye söz vardır deyim olarak. boşunamı söylenmiş bu söz. kız çocuğu enişteye emanet edilmez. tabiiki enişteler hep öyle değil. ama öyleleride var. kız kısmı tek başına başka erkekle aynı evde kapalıda durmaz. korunmak kollamak ister. bunuda anne baba kardeşler yapar. oraya çıkan vatandaşlar maalesef toplum kurallarını bilmediklerinden doğru davranamamışlar ve nerede nasıl davranılması gerektiğini acı tecrübe ile öğrenmişler. eniştenin suçu yokmu suçun en büyüğü onda ama kollayamamakta suç. karşılığı acı çekmek.

25-04-2019 16:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge hanım ugura dikkat edersenız sıkıstıgında ne cevap verecegini bilemediginde hemen elini kulaklıga goturuyor.bu neyalan uydursam düşüncesidir bence

22-04-2019 11:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum fatma demir olayinin dosyasi tekrar acilmali

20-04-2019 17:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum avukat bey olayları geriden takip ediyor :((

19-04-2019 12:27!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum bence uğur ve eşi şüpheli birde kahverengi göz diyip duruyor büşra sonuçta uğurun gözü bozukki gözlük takıyor kahverengi lens takabilir gözlük belli olmasın diye benim aklıma o geldi müge hanim

19-04-2019 11:42!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge anlinin rahmi beyi cocugu azarlar gibi hitabi hic yakisk almadi biraz esra eroldan ders aksin onda oyke bir avukat varki dusman basina esra erolu hic konusturmuuo sanki sunucu avukat hanim yani dicem oki rahmi beye haksizlik ediyorsun muge anli

03-04-2019 15:09!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 1992 de mahallemizde komşuyu karısı terk etti. oda bir gece pencereden evine kadın soktu. gazeteci diye bana haber verdiler. aradım polisi. sana düşmez şikayet etmek boşver dediler. kadın o evde geceledi. 2 gün sonra otomobilin birisi yanaştı komşunun kapısına. çık dışarı diyerek buna öyle küfürler savuruyorduki...komşu mahalleden taşındı.
bir başka komşumuz 2000lerin başında evli oldu halde başka kadınla yaşıyordu. bıraktı o kadını. bıraktı diye öldüreceklermiş kadının yakınları. aylarca evinden dışarıya çıkamadı. sonra nasıl anlaştılarsa adam vurulmadı.
bu işler böyle. fikir alıp silersiniz.

02-04-2019 11:30!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum allah sabır versin müge hanima

01-04-2019 11:24!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum dedeme anlatmışlar oda bana anlatmıştı. herhalde 1930 civarı. 3 kişi yukarı herekeye define için kazı yapmaya gidiyor.gece yarısı kazarlarmış bir mezarı kazma kürek. altın çıkacak ya. toprak koparamazlarmış zerre kadar. tılsımlı olduğunu anlamışlar. az sonra tılsımı gelmiş. deve kadar vurmuş bunlardan birisine öldürmüş. bakıtmışlar istanbulda rumun birine bu tılsım ne diye pire çıkmış.hikaye geldi bana. adamın birini define bahanesiyle çekmişler kırsala öldürüp arkasından böyle hikaye uydurmuşlar. yine 1956 lı bir tanıdığım anlattı 80lerde olmalı giresunda içinde gömülü altın olduğu söylenen bir mağarayı bulmuşlar güya. altını bulduktan sonra hepsi benim olacak kavgası yapıp iş cinayetle bitecek korkusuna kazı yapmadan dönmüşler.
tanıdığım bir defineci var. geçmişte kaçak çalıştı. devlet cezasını verdi tabi. bu şahıs kimden borç alsa az yada çok asla geri ödeme yapmaz. hırsızlıktır bu. define kazısıda hırsızlıktır. mezar soymak gibi. defineciler genelde yalan ve hayalle yaşayan garip insanlar. yalan söyleyen hırsızlıkta yapar demiştik. işte define palavrasıyla dolandırılanları ve dolandırıcıları siz yayınladınız. çok para harcıyorlar hazine bulmaya. borçlanıyorlar. hiçbişey bulamayınca zarardan kurtarmak için adamda dolandıran çıkar gerekirse para için cinayet işleyende.
bu arada tarihten anlıyor diye define yeri tarif eden bir kağıt getirildi bana. okudum defalarca. hiç bişey çıkmayacak yuvarlak sözler. bana getirene parayla satmışlar. adam dolandırma sanatı.

28-03-2019 12:25!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım sizi çok seviyorum diyor ikide bir. yıllardır görmediği anasını tanımıyor ona hitap etmek işine gelmiyor. evine gelir yük olur. kocası anası sebebiyle kendisinide istemez kovar korkusuyla. bilseki çok sevdiği müge hanım evine gelip 3 gün misafir kalacak onuda tanımaz. kızım sen ananı sev o dünyaya getirdi seni müge değil. anan sana hiçbir kalleşlikde yapmamış. yazgısı biraz ağırmış oda kendisine sahip çıkmayanlar yüzünden. (izleyici yorumu)

22-03-2019 15:57!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım sizi çok seviyorum diyor ikide bir. yıllardır görmediği anasını tanımıyor ona hitap etmek işine gelmiyor. evine gelir yük olur. kocası anası sebebiyle kendisinide istemez kovar korkusuyla. bilseki çok sevdiği müge hanım evine gelip 3 gün misafir kalacak onuda tanımaz. kızım sen ananı sev o dünyaya getirdi seni müge değil. anan sana hiçbir kalleşlikde yapmamış. yazgısı biraz ağırmış oda kendisine sahip çıkmayanlar yüzünden.

22-03-2019 15:50!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum methaba
merhaba müge hanım anne kızın mahkemesi ne oldu bilgilendirirseniz sevinirin .hayla müjdeli haberi bekliyorum sizden .rahmi beye ,şevki beye ,arif beye ve tüm ekibinize size kızınıza,annenize sevgi ve hürmetler iyi akşamşar

21-03-2019 20:58!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum kadın kocası ölünce evlenme hakkına sahiptir. kocası onun yanında iken düşüp ölen adamla hemde hemenmi yapılır bu. aşkın gözü kördür. amaca ulaşmak için her yol mübah görülebilir. onun itmediği ne malum diyorlar. öyle kim gördü kim biliyor. kazadan önce ilişkisi var diyen var yok diyen var.
diyorsunki batmanda karısı (fahire kara olayı) hacda kaybolan adam dönüşte hemen evlenebiliyor. kadın olunca zorluk. aynısı 1990 da gebzede oldu. foto ressamın sahibinin eşi hacdaki faciada öldü. adam 4.5 ay sonra evlendi. karısı canlı arabistanda yaşıyor dediler. gebze çalkalandı. gazetede yazdık olayı. ölüyü hortlatıyorlar çocukların perişan olacağını bildikleri için.
bu olay kaza süsü verilmiş cinayetmidir çözümü çok zor. peki kadın bekar dursa. ölenin akrabaları yeterince yardım etmiyor gerçeği. öylede çok kötü. trafik kazasında öldü bir tanıdığım. karısına yol verdiler. daha ağır durumlarıda biliyorum yazsam benden bilinir. biz her yönden doğru tesbit yapmaya çalışıyoruz. adem doğru biriyse buda çıkar ortaya. ama doğru adam her yönden doğru olacak. düğün olmadan o eve girmemesi lazımdı.
adem doğruda olabilir. ispatı zor diyoruz zaten. bazı şeyler allaha kalır.

20-03-2019 12:33!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 2010da gebzede gülizar koçu kaçırıp öldürdüler denizli göleti civarındaki ormana attılar ölüsünü. malına mülküne el koymak için. 1991de gebze tübitak mamda görevli 72 yaşındaki profesör hamit inciyi öldürüp malını ele geçiren çete polis tarafından yakalanmıştı. hiç kimse malım mülküm var diye övünmesin 2 bacaklı aç kurtlara yem olurlar. demedi demeyin. antalyada asım amcanın gömüldüğü yeri anlayan kadın müthiş akıllımıştı. görmeden kabarık duran topraktan bütün olayı çözmek öyle herkesin harcı değil. çok kişi basardı üzerine o yerin geçip giderdi.

12-03-2019 21:26!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum üst kapıya kadar geldiyse daireyi biliyor

06-03-2019 11:38!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum 1940 larda gebze 3500 4000 nüfuslu bir kasaba iken eskihisar köyünde taşla vurularak öldürülmüş bir erkek cesedi bulunuyor. adam çankırılı. gebzede 2 çankırılıyı yakalıyor güvenlik güçleri. ayrı odalara alıyorlar. her ikisinede büyük taşı sen vurmuşsun doğrumu diye soruyorlar. ikiside diğerinin üzerine atıyor cinayet çözülüyor.
bir başka olayda gebzede kasaba dışında cesedi bulunuyor bir adamın. katil belli değil. ölüyü tarihi çarşı çeşmesinin önünde sandalyeye oturtmuşlar. millet gelip geçiyor. adamın biri birkaç sefer geçiyor oradan. etmiş edememiş gelmiş cesede bakmış. tabiiki yakalanmış. hakikattende katil oymuş. cinayet çözmek bu kadar kolayken müge hanımın programında yağan o kadar delile rağmen bu konular neden o kadar uzuyor anlaşılır gibi değil.

05-03-2019 18:06!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müge hanım ferrüga hanımın oglu falan diyor arabayı sınır kapılarına sorun sanki türkmenistana gitti gibi geliyor

01-03-2019 18:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum müganl lımız nasılsınız iyi misin bir tane sizden isteğimiz var 8 aydır oğlum çalışmıyor %52 engeli hiç bir işe oğlumu almıyorlar 3 tane çocuğu var karısı nerdeyse boşanmak istiyor çalışmadığı içinsizdan yardım istiyoruz işkurdan iş istiyor engeli biye iş bulamıyoruz diyorlar oğlum,görünüm ve gelinim aç sizden iş istiyoruz
kahramanmaraş onikişubat

28-02-2019 19:34!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum çok ayıp her ikisinide takdir ediyorum. kişisel ve rencide eden yorumlar çok yanlış. sadece suçlular utandırılmalı. adamlar işini iyi yapıyor takdir ediyorum. bu meseleyi koyalım bir tarafa asıl meseleye geleyim. yazılar silinsede desteğim tam gaz sürecek. sebep kötülük baş çıkaramasın. belki stüdyoya gelecek sanıklar benim yorumlar yada tesbitler sebebiyle kaçardır. okur alacağınızı alır hemen silersiniz böyle duruma karşı yetkilileride tesbitten haberdar ederek.
gebze emniyet müdürü orhan bey zamanında bomba olay duyardım. vermezlerdi. savcıya gider alırdım. emniyet müdürü işimizi bozdun daha yakalanacak adamlar vardı derdi. ben ne bileyim buldum aldım derdim. darılmaz kızmazlardı.
bu arada kaçsefer yazdım adımı soyadımı ve daha neleri biliyorsunuzdur artık. boşverin gerisini.

27-02-2019 22:44!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum sayin müge hanim,sundugunuz programi hergün büyük bir zevkle izliyorum fakat size eslik eden o iki yasli sahistan agirliginizi koyarak en kisa zamanda ayrilmanizi dilerim.birisi uzun cümleler kurarak ve bagirarak ne söyledigi belli degil,digeri uyuyup uyanip sacma sapan konusmasi hic hos degil.sizin yaniniza daha dinamik is arkadaslari gerek.basarilarinizin devami dilegiyle.

27-02-2019 21:06!! ++

Müge Anlı ile Tatlı Sert Yorum muge anli gene takti birine illa onu katil cikaracak... bu hakan katilmi deyilmi bilmeyiz ama birinide zoraki katil cikartmaya calismakta cok sinir bozucu.. adam ne derse desin inanilmiyor ama diger mirasyedi kardeslerin her lafina inaniliyor... muge anli koru korune birine odaklayacagina olaya birazdaha genis baksada baska kisilerinde aciklarini celiskilerini yakalasa fena olmaz

21-02-2019 14:50!! ++

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur TV.